سرپرست شهرداری رشت تاکید کرد:

لزوم شناسایی و استفاده از افراد مستعد در حوزه های درآمدی/سرعت بخشی در اجرای پروژه های عمرانی

گیل نگاه: سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر  ضرورت برنامه ریزی دقیق جهت تحقق درامدهای پیش بینی شده  اذعان داشت :  الویت هزینه  از سوی معاون مالی اقتصادی، مدیریت اداره درامدهای عمومی و مدیران مناطق باید در پرداخت های پرسنلی و هزینه های ضروری باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رشت، فرامرز جمشیدپور  با اشاره به لزوم شناسایی و تعرفه افراد مستعد و مناسب در حوزه های درامدی گفت: افرادی که در حوزه های درامدی بنا به دلایلی کنار گذاشته شده و یا در واحدهای غیر تخصصی مشغول به کار می باشند شناسایی و نسبت به بکار گیری انها با صدور ابلاغ و پیش بینی ابزارهای تشویقی مناسب اقدام خواهد شد.

وی افزود: اجرا و اتمام پروژه های در دست اقدام و سرعت بخشی در اجرای پروژه های عمرانی از دبگر الویت های شهرداری طی ماههای اینده است.

 جمشیدپور خاطرنشان کرد: معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی و مناطق باید با توجه به فصل گرما از حداکثر ظرفیت و پتانسیل های سازمان عمران در حوزه اسفالت و خدمات عمرانی  بهره مند  شود.

سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر تهیه  فهرست هزینه های ضروری از سوی امور مالی مرکز و مناطق تصریح کرد :  فهرست هزینه های فوق باید جهت برنامه ریزی پرداخت به حوزه معاونت مالی اقتصادی ارائه گردد.

این مسئول شناسایی مناصب تاثیرگذار در افزایش درامد را از دیگر وظایف معاونت مالی و اقتصادی عنوان کرد و گفت: پس از شناسایی این افراد توسط معاون مالی و اقتصادی ، مدیران مناطق و ارائه راهکارهای مناسب توسط افراد از  مزایای حق مسئولیت برخوردار خواهند شد.

همچنین جمشید پور از مدیران مناطق پنجگانه شهرداری خواست تا برنامه ریزی های مدونی در راستای آبیاری فضای سبز میادین و بلوارهای سطح شهر و نیز اجرای آسفالت در ساعات معین داشته باشند.

وی یادآور شد : به منظور جلوگیری و کاهش ترافیک ناشی از آبیاری فضای سبز رفیوژ میانی و حاشیه خیابان ها به وسیله خودروهای آبرسانی و جهت افزایش و رضایت شهروندان آبیاری خیابان ها و میادین شهر از ساعت ۲۳ به بعد آغاز شود.

جمشید پور تاکید کرد : همچنین با توجه به ترافیک ناشی از اجرای آسفالت( ترمیم, روکش و ….) در خیابان های اصلی و لزوم کاهش ترافیک در راستای افزایش رضایت شهروندان اجرای آسفالت توسط پیمانکاران ( غیر از سازمان عمران شهرداری ) باید از ۲۳ لغایت ۷ صبح انجام شود
(۰)(۰)کد مطلب: 121052
تاریخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
مونس

سرپرست موقت و محترم شهرداری ، جسارتا پیشنهاداتی دارم که امیدوارم لااقل فقط بخوانید.

اول اساسا جابجایی در سازمان شهرداری هیچ ربطی به شورای شهر ندارد . شورا پای خودش را از گلیمش درازتر نموده!

دوم لطفا در این مدت این تیرهای چراغ مسخره را در تمامی پیاده راه مرکزی بردارید! این تیرها هم جلوی زیبایی را می گیرد و هم آدمی را بیآد چوبه های اعدام می اندازد!! در ضمن در اقتصاد مقاومتی باید آهن که از عناطر اولیه است صرفه جویی شود! تصور کنید که چقدر در سراسر کشور برای اینگونه موارد آهن بیهوده مصرف می شود! در اروپا که من هستم از ساختمانهای مجاور برای نورپردازی یا سیم کشی استفاده می کنند که هم صرفه جویی می شود و هم زیباتر!

سوم همینطور در میدان شهرداری درختهای نخل علاوه بر آنکه زیبایی را می پوشاند ، اصلا هیچ سنخیتی با محیط شمال ایران هم ندارد! بگذریم که اصولا در چنین میادینی در اروپا درختکاری نمی شود!

چهارم یک کافه تریا به شکل خانه های سنتی روستایی در بگمانم ضلع شرقی میدان شهرداری (مجاور خیابان شریعتی) ، با میز و صندلی های در بیرون با منظرۀ کاخ شهرداری ، ساخته شود تا توریستها ساعات دلپذیری در یکی از زیباترین میادین ایران داشته باشند .

متشکرم

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری برنامه پاکسازی مشارکتی ساحل سحرخیزمحله لاهیجان

گیل نگاه/ سائده محمدی: صبح امروز و همزمان با ششمین سالگرد آغاز فعالیت انجمن رفتگران طبیعت، برنامه مشارکتی پاکسازی ساحل دریا در روستای سحرخیزمحله بخش رودبنه شهرستان لاهیجان انجام شد. منا ابروفراخ سرپرست اداره کل اجتماعی استانداری، محمد…

گزارش تصویری نمایشگاه گروهی نقاشی موزاییک در انزلی

گیل نگاه/ مطهر منفرد: نمایشگاه گروهی نقاشی موزاییک عصر دیروز، پنجشنبه 31 خردادماه در مجتمع کاسپین منطقه آزاد انزلی آغاز به کارکرد. این نمایشگاه تا 2 تیرماه ساعت 17 الی 21 در تالار فرهنگی مجتمع کاسپین دایر است.     …

گزارش تصویری اختتامیه مسابقات فوتوالی جام رمضان در منطقه آزاد انزلی

گیل نگاه/ مطهر منفرد: اختتامیه مسابقات «فوتوالی» جام رمضان عصر دیروز، پنجشنبه 31 خردادماه در مجموعه ورزش‌های ساحلی زنده‌یاد قایقران (منطقه آزاد انزلی) برگزار شد. شاهرخ شهنازی دبیر کمیته ملی المپیک، رضا مسرورمدیرعامل منطقه آزاد انزلی، علیرضا صادقی معاون اداره…