در پی قطع مکرر برق؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از مردم عذرخواهی کرد

گیل نگاه: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با بیان اینکه از تمامی مشترکان به‌دلیل قطعی مکرر برق در چند روز گذشته عذرخواهی می‌کنم گفت: مشترکان برق استان گیلان با مدیریت مصرف برق به پایداری شبکه برق کمک کنند.

به گزارش تسنیم، جمشید طالبی اظهار داشت: شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از تمامی مشترکان به‌دلیل قطعی مکرر برق در چند روز گذشته با توجه به افزایش دما، به‌طور ویژه عذرخواهی می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه خاموشی‌های مکرر به‌دلایل مختلف برنامه‌ریزی شده و گاه اتفاقی و به‌دلیل خرابی‌ها انجام می شود افزود: شرکت توزیع نیروی برق ۲۹ میلیارد تومان اعتبار در راستای اصلاح و بهینه شبکه‌های برق استان گیلان در اختیار دارد که با اجرایی کردن این عملیات پایداری برق در استان افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از اختصاص اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی برای تعمیر، تعویض و جایگزینی قطعات معیوب شبکه توزیع برق در استان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش دما و بحران گرما در استان گیلان به‌طور ویژه از مشترکان برق درخواست می‌شود در ساعات اوج مصرف برق، استفاده از لوازم برقی پرمصرف را به خارج از ساعات مذکور موکول کنند.

طالبی با اشاره به اینکه این اقدام بهطور ویژه به پایداری شبکه برق به‌ویژه در گرمای هوا کمک می‌کند خاطرنشان کرد: در استان گیلان با یک درجه افزایش دمای هوا بیش از ۱۰۰ وات به بار شبکه‌های توزیع برق افزوده می‌شود و این امر بخشی از مشترکان برق را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه استان گیلان یک میلیون ۳۴۳ هزار مشترک برق دارد و ۵۰ درصد از میزان مذکور مشترکان خانگی هستند تاکید کرد: با توجه به افزایش دمای هوا قطعی برق به‌ویژه در آپارتمان‌ها یک امر غیرقابل قبول است و شرکت توزیع برق استان گیلان از مردم برای خاموشی‌های با برنامه ریزی شده و اتفاقی عذرخواهی می‌کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با اشاره به اینکه با توجه به افزایش دمای هوا مدیریت مصرف برق حتی با خاموش کردن یک لامپ در منازل تاثیری مطلوبی بر پایداری شبکه برق می‌کند گفت: شهروندان در ساعات استفاده از سیستم سرمایشی، از مصرف لوازم برقی پر مصرف نظیر لباسشویی و جاروبرقی خودداری کنند.

طالبی با تاکید بر اینکه شرکت توریع نیروی برق استان گیلان به مشترکان برق اطمینان می‌دهد که با کاهش دمای هوا به‌طور ویژه به بهسازی و رفع معایب موجود در شبکه توزیع برق استان بپردازد افزود: از مشترکان برق استان گیلان به‌طور ویژه درخواست می‌شود در ایام بحران گرما با مدیریت مصرف برق به پایداری شبکه‌های توزیع برق در استان گیلان کمک کنند.

(۰)(۰)کد مطلب: 124383
تاریخ: ۱۴ تیر ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
جمشید طالبی

ممنون از اینکه یکسره برق قطعه
والا آدم شرمنده میشه چجوری ازتون تشکر کنه بابت تمام زحماتی که میکشین
این همه نعمت و فراوانی اما ، همیشه بی نصیبن

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری آئین مذهبی «چهل منبر» در رشت

گیل نگاه/ مائده سیدی: آئین مذهبی «چهل منبر» در سوگ امام حسین(علیه السلام) همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن چهل شمع به مقابل خانه هایی…

گزارش تصویری آئین مذهبی «چهل منبر» در لاهیجان

گیل نگاه/ احسان حسن پور: آئین مذهبی «چهل منبر» در سوگ امام حسین(علیه السلام) همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن چهل شمع به مقابل خانه…

گزارش تصویری دیدار جمعی از جوانان حامی دولت و نماینده ولی فقیه در گیلان

گیل نگاه/جواد میرحسینی: دیدار صمیمی و هم اندیشی جمعی از جوانان حامی دولت با آیت الله رسول فلاحتی، امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان صبح امروز برگزار شد. (گزارش مشروح)