جزئیاتی تازه از پرونده قتل آتنای 7 ساله؛

اولین عکس از قاتل آتنا اصلانی/ او در روز حادثه پدر آتنا را دلداری می‌داد/در پرونده قاتل،فوت مشکوک و قتل سر به مهر هم هست/آتنا در خاک آرام گرفت/تصاویر

گیل نگاه:سناریوی قتل آتنا اصلانی می‌توانست برای همیشه سر به مهر بماند اگر دوربین‌های مداربسته دست اسماعیل رنگرز را رو نمی‌کردند.
ظهر ۲۸ امین روز خرداد ماه سال جاری بود که آتنا دختربچه پارس آبادی به طرز مرموزی گم شد. (بیشتر بخوانید)
اسماعیل، یکی از کسبه محل که رنگرز بود در همان روز حادثه به منظور دلداری به پدر آتنا برای او نوعی ترشی محلی برد و سعی در التیام دردهای او داشت.
اسماعیل همواره سعی می‌کرد تا ظن پدر آتنا را نسبت به دیگران برانگیزد، تا جایی که وقتی مرد ۳۵ ساله که اهل همان محل بود خودکشی کرد و خود را حلق آویز کرد، اسماعیل سعی کرد تا ماجرایگم‌شدن آتنا را به گردن این مرد ۳۵ ساله بیندازد.

دست قاتل رو شد
به گزارش رکنا، مرد جنایتکار بسیار خوب نقش خود را بازی کرد تا سناریوی جنایت هولناک خود را پنهان کند. اما در نهایت هیچ‌ کس نمی ‌دانست چه اتفاقی برای دختربچه رخ داده و او کجاست اما با گذشت زمان، وقتی هیچ ردی از وی به ‌دست نیامد فرضیه اینکه او قربانی سرقت شده باشد، قوت گرفت؛ چرا که آتنا آن روز ۶النگو، انگشتر و گوشواره همراه خود داشت و احتمال می‌رفت که قربانی دزدان طلا شده باشد. در حالی ‌که خبر گم شدن دختربچه در شهر پیچیده و همه را نگران کرده بود، تیمی از کارآگاهان پلیس Police آگاهی وارد عمل شدند. در محلی که پدر آتنا دستفروشی می ‌کرد، چند مغازه و بانک وجود داشت که مجهز به دوربین‌های مداربسته بودند. مأموران به بازبینی فیلم‌های ضبط‌ شده توسط این دوربین‌ها پرداختند.

دوربین یکی از مغازه‌ها لحظه‌ای که آتنا قدم‌زنان در پیاده‌ رو می‌رفت و از بساط پدرش دور می‌شد را ضبط کرده بود. اما دوربین بانکی که در همان مسیر و چندین متر آن‌طرف‌تر بود تصویری از دختربچه ضبط نکرده بود. این یعنی دختربچه پیش از اینکه به دوربین دوم برسد، مسیرش را تغییر داده بود. از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌داد در این مسیر به‌خاطر جوی آبی که وجود داشت و همچنین حضور چندین دستفروش کنار پیاده‌رو، امکان اینکه دختربچه از پیاده‌رو به آن‌سوی خیابان رفته باشد، وجود نداشت. پس بی‌شک او پس از عبور از مقابل دوربین اول و رسیدن به دوربین دوم، ناپدید شده بود.
مأموران وقتی متوجه شدند که در این مسیر، مغازه اسماعیل رنگرز وجود داشته که آتنا گاهی اوقات برای خوردن آب به آنجا می‌رفت، حدس زدند که وی روز حادثه نیز به این مغازه رفته و پس از آن ناپدید شده است.
به این ترتیب مرد رنگرز به ‌عنوان نخستین مظنون پرونده تحت بازجویی قرار گرفت اما مدعی شد که آن روز دختربچه را ندیده و او اصلا به مغازه‌اش نیامده است.

کشف بشکه آبی رنگ


اما در نهایت پس از گذشت ۱۸ روز جسد آتنا از پارکینگ خانه او در حالی که داخل یک بشکه آبی رنگ قرار داشت پیدا شد.
در حال حاضر جسد آتنا به پزشکی قانونی انتقال یافته و تحقیقات جنایی با توجه به وضع مالی مناسب متهم و کم رنگ شدن فرضیه قتل بخاطر سرقت النگوهای آتنا و سابقه دار بودن متهم در خصوص جرایم تجاوز و آدم ربایی ادامه دارد.

آتنا در خاک آرام گرفت

پیکر بی جان آتنا اصلانی دختر ۷ ساله پارس آبادی امروز چهارشنبه با حضور اقشار مختلف مردم در پارس‌آباد با خاک سپرده شد

به گزارش ایسنا، امروز مردم پارس آباد با غم اندوه پیکر بی جان را به خاک سپردند و در معصومیت این فرشته کوچک ماتم گرفتند. آتنا که از بهار عمرش فقط ۷ سال گذشته بود اشکهای مادر و دلنگرانی پدر را به دنبال خود کشاند و زودتر از موعد ازین جهان پر کشید و معصومانه رفت.
امروز خیابانهای پارس آباد پر از ماتم بود چرا که آتنای کوچک این شهر ناجوانمردانه به آغوش خاک رفته بود.

پیکر بی جان آتنا اصلانی در میان خانواده چند هزار نفری خود دروادی الرحمه پارس آباد آرام گرفت.

دادستان پارس آباد:

قاتل، انگیزه قتل آتنا را مالی عنوان کرده است/در پرونده قاتل،فوت مشکوک و قتل سر به مهر هم هست


دادستان پارس آباد گفت: هیچ پرونده ای از پزشک قانونی مبنی بر تائید اختلالات روانی قاتل برایمان ارسال نشده است.

همچنین طباطبایی دادستان شهرستان پارس آباد در نشست خبری خود با خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: اقرار متهم به قتل آتنا، پرونده به عنوان یک ابر پرونده وارد مرحله جدیدی شد به طوری که با پیگیری‌ها و بررسی‌های صورت گرفته احتمال رمزگشایی چندین پرونده دیگر همچون فوت مشکوک و قتل سر به مهر مانده وجود دارد.

دادستان شهرستان پارس آباد با بیان اینکه قاتل تمامی اقدامات خود را در این زمینه برنامه ریزی شده انجام داده است، افزود: ما با یک قاتل حرفه‌ای روبرو هستیم که در گذشته هم چندین پرونده بر علیه وی تشکیل و بازداشت شده اما بنا به نبود دلایل کافی متهم آزاد شده است.

طباطبایی در خصوص اظهارات قاتل افزود: قاتل هیچ گونه اختلالات روانی نداشته و دلیلی هم مبنی بر این رفتار از پزشکی قانونی تاکنون برای ما ارسال نشده به طوریکه قاتل تنها انگیزه خود را از این قتل انگیزه مالی عنوان کرده است.

وی با تکذیب شایعات مطرح شده در فضای مجازی افزود: جسد آتنا دختر هفت ساله پارس آبادی سالم و دست نخورده بود و قاتل با خفه کردن این دختر را به قتل رسانده است.

طباطبایی از همکاری همسر و برادر قاتل در کشف جسد خبر داد و گفت: این پرونده نتیجه یک معضل اجتماعی بوده و منحصر به شهرستان پارس آباد نمی‌شود، بنابراین از عموم مردم شهرستان و مسئولین تقاضا داریم از دامن زدن و اظهار نظر به این موضوع پرهیز کنند.

(۰)(۰)کد مطلب: 125979
تاریخ: ۲۱ تیر ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
محمد

مرده شور این سیستم خبری که چهره قاتل نشون نمیده، قشنگ به قانون مقتول دیه بده میاد، مزخرف پارینه سنگ

(۱۲۳)(۲۶)

پاسخ

ali t:

سلام. روح اتنا شاد و یادش ابدی. درود ب شرف و تعصب کسانی ک تسلیت گفتن، ابراز همدردی کردن و تأسف خوردن از این اتفاق تلخ و ناگوار.و باز جای تأسف داره ک ۱عده بیان حتی از این حادثه هم استفاده سیاسی کنن و عقده گشایی کنن و ب رئیس جمهور مملکت و حتی مردمی ک بهش رأی دادن توهین کنن!شنیده بودم ک اقای رئیسی از الان شروع کرده ب تبلیغات واسه۱۴۰۰٫ولی فکرنمیکردم بخوان بااین ابعاد از۱بحث چندنفره تا حمله ب روحانی و توهینِ عیدفطر و تخریبهای تمام عیار و لحظه ب لحظه و حتی استفاده از تتلو خودشونو مطرح کنن!عذرمیخوام ولی دیگه کم مونده بگن دیده شده روحانی با پای راست وارد سرویس بهداشتی شده! حداقل احترام میزاشتید و اینجا رو ستاد نمیکردید ک بحث درست نشه!از الان زودنیست؟

(۷۶)(۳۹)

پاسخ

جواد:

جناب ali t سلام علیکم:
باقسمت اول فرمایش شما موافقم ولی با بقیه فرمایشات شما موافق نیستم،چرا که بااستفاده ازپروپاگاندا،که ازسازکارهای لیبرالی ست واغوا کردن مردم رای بدست آوردن،شایسته یک حجه الاسلام والمسلمین نیست.
این جنایت کثیف ،این واقعیت کثیف که درحق این دخترمعصوم اتفاق افتاده،حاصل سبک زندگی لیبرالی ست،که مسئول مستقیم آن جریان لیبرال درکشوراست ،که سازکارهای لیبرالی رادرتمام عرصه ها(فرهنگ-سیاست-اقتصاد وغیره )اجراکرده اند.
بیست وهشت سال است،این جریان سیاسی درکشوربسیارفعالانه حرکت می کند،بیست سال مستقیمادولت هادردست این جریان بوده ،حالامتوجه ربط این واقعه کثیف به دولت شدید.

(۳۸)(۵۷)

zanko:

توکشور ما انسانیت مرده .........

(۷۹)(۱۳)

بینام:

تو چه میدونی بیکاری وفقر چه فشاری روی مردم میاره...من برای استخدامی ارگان های نظامی میرم میگن نیرو. نمیگیریم چون بودجه نداریم...شما یا جیبتون پره کرده...یا بخاطر بدو بدتر ازش دفاع میکنید...و اینکه برای من رئیس جمهوری مهمه ک اقتصاددان باشه ک البته هیچکدوم نامزدهارو قبول ندارم...اما اگر مشکل بیکاری حل نشه بخودم حق نمیدم سکوت کنم...

(۳۲)(۸)
سحر

حالم از این زندگی به هم می خوره

(۲۰۲)(۱۱)

پاسخ

محسن:

واقعا حال آدم به هم میخوره .متاسفم از این اوضاعی که برای ما درست کردند.

(۱۸۷)(۱۷)

پاسخ

جواد:

دخترم سحر؛این نتیجه سبک زندگی خبیثه که درقرآن کریم ذکرشده، است،بنده وشما وهمگان ازاین سبک زندگی حال مان به هم بخوره،وازآن برائت جوئیم،وسبک زندگی طیبه رادرتمام طول زندگی مان پیگری نمائیم.
زندگی کنیم تادر درگاه الله قیمتی ومنزلتی پیداکنیم ،نه اینکه به هرقیمی زندگی کنیم،واصل رابرلذت ازهرنوع آن قراردادن خسران است،که ازضرروزیان مهلک تراست،ببخشید،که شماراخطاب قراردادم.ومطلب نوشتم ،
این مطالب اول خطاب به خودحقیرم است بعد............

(۶۶)(۳۲)

پاسخ

محمد:

بردار سلام .من نمیدونم کی هستید و کحا هستید و چه کاره هستید و کلیه پیام هاتون رو هم خوندم و فهمیدم که حرف های شما درسته و مردم عقلشون تو چشماشونه و با احساس میرن جلو و نمیدونن که همه چی با کمی تامل و فکر میشه حل کرد و این قضیه هم بسیار جای تاسف داره و باید درس عبرت بگیرم به این صورت که هرکسی که در کنارمون هست و می‌شناسیم و میتونم جلوی طرز فکر خرابشون رو که از روی جاهلیت بر خود سوار کرده اند رو گرفت و احساس مسعولیت کرد که یک روز همین فرد اگر به راه خطا برود مسعولش منم که راهنماییش نکردم .همه اعضای گروه خواهشا با فکر برین جلو و دولت و کلیه مسعولین رو گناه کار ندونید چرا که همه چیز همون طور که ما میخوایم پیش نمیره و با زحمت همه چیز رو میشه به دست اورد و فکر نکنید مه دولت نشسته و همه رو استخدام میکنه و چی میشه شما بپاخیزید و یه کاری رو شروع کنید و اشتغال زایی کنید و دیگرا هم یاد بگیرند .من این جمله رو گفتم که بدونید با جر رو بحث و باور های غلط تفرقه ایجاد نکنید و یه مثال میزنم که بهتر باور کنید :هر چیزی که به بدن اسیب میرسونه حرامه و هر چیزی که ملت رو از عقایدشون به دور میکنه حرامه و جای بحث هم نیست و انکار کردنش هم حرامه .انشالله که همتون با یه اتحاد قوی جلو میرین برای اباد سازی مملکتمون .

(۱۰)(۵)
جواد

وقتی دولت ورئیس آن دغدغه بهشت وجهنم رفتن مردم رانداشته باشند،وبرای شادکردن مردم فقط دغدغه کنسرت اجراکردن داشته باشند،وبرای ایمان واستحکام آن درقلب مردم هیچ برنامه موثری نداشته واجرانکرده باشند،رشد ونمو قلب های مریض مثل اسماعیل جعفرزاده زیاد میشود،که باعث اینگونه فجایع میشود،نگویند؛ازیک قتل هم استفاده سیاسی می کنید،چراکه بعدازگذشت نزدیک به چهل سال ازانقلاب اسلامی توجه فرمائید؛انقلاب اسلامی یک موردازاین فجایع هم شرم آوراست،که همگی می دانیم این نوع مواردبسیاراست،واین خسران است،وازضرروزیان مهلک تراست.

(۱۰۲)(۲۳۹)

پاسخ

Ali:

خدایی چقد آدم میتونه کوته فکر باشه ک این اتفاقات رو ب دولت ربط بده..
این مسئله دیروز و امروز نیست..مختص کشور ماهم نیست..تو اکثر دنیا ازاین روان پریشی ها و کارهای غیرانسانی دیده میشه..این قاتل باید اعدام بشه اما با اعدامش چیزی تغییر نمیکنه..باید از ریشه مشکلات رو حل کرد..

(۲۲۴)(۵۲)

پاسخ

حسن:

خب اگه با اعدامش مشکلی حل نمیشه چرا باید اعدام بشه؟

(۴۳)(۱۵۰)

جواد:

بسمه تعالی:علی جان ؛علی آقای عزیز،شمانوشته اید؛این مسئله در اکثر دنیا دیده میشه، و این قاتل باید اعدام بشه اما با اعدامش چیزی تغییر نمیکنه..باید از ریشه مشکلات رو حل کرد.
الف-درمورد دیده شدن این گونه فاجعه دردیگر کشورها ،آنها پیرو اسلام ناب نیستند،ومسئولین شان هم نمی گذارند،بیداری اسلامی صورت بپذیرد،که مباداانقلاب اسلامی کنند.
ب-باقوانین بشری(لیبرالی) هم موفق نبودند،که ازاین گونه فجایع جلوگیری نمایند.
ج-آیا نمی شودبا ایجاداایمان به الله، ایمان به غیب
ایمان به انبیاء
ایمان به کتاب الهی
ایمان به قیامت
ایمان به ملائکه
ایمان به آیات الهی
درقلب این افرادروان پریش ،معالجه شوند؟
د-اما کشورما نزدیک به چهل سال است،که مردم انقلاب اسلامی کرده اند،برای احیاءقرآن وعترت،برای ایجادایمان درقلب مردم ،برای جامعه هجری،جامعه مهدوی،درمقابل قوانین بشری حاصل از توحش اروپائیان درقرن های یازدهم تاهفدهم میلادی بنام لیبرالیسم وآماده شدن برای انقلاب جهانی آن ماءمعین (عج)،بیست سال است دولت ها،دراختیار جریانی که هرباربا عناوینی مثل سازندگی ،اصلاحات،گفتگوی تمدن ها ودرحال حاضر بنفش تدبیروامید،بوده است،دراین بیست سالی که دولت دردست این جریان سیاسی پیاده کنندده سازکارهای لیبرالی،حاصل توحش اروپابوده ،چرابرای برای ایمان مردم بشرح فوق اقدام موثر انجام نداده اند،که بعدازگذشت نزدیک به چهل سال ازانقلاب این فرهنگ ایجادکننده روان پریش ریشه کن شده باشد.؟و نکرده اند،آنچه بایستی به عنوان دولت اسلامی انقلابی می کردند؟
پس عزیز کوته فکری نیست مطالبه چنین رفتارحقی براساس قرآن ازدولت اسلامی انقلابی و.........................
ومن الله التوفیق

(۴۸)(۶۲)

فرزانه:

خوبه یکی بیاد با خواهرت همین کارو بکنه خوبه آره خوبه
توکه نمیفهی پس حرف نزن چون مردی باید ازمردا طرفداری کنی پس هیچی نگو
اگه دادگاه حکم اعدام نده مطمئنن مردم شورش میکنن وباید شورش کنن تا این گرگ صفت اعدام بشه

(۸۶)(۴)

مرتضی:

هیچ راهی نیست جزاینکه دنیانابودبشه خدایامارانابودکن ولی این روزارونشونمون نده

(۱۴)(۱)

ریحانه 12 ساله:

سلام به خانواده ی اتنا.اتنا بدان همه دوست دارن همه ی مردم ایران نا جوانمردانه رفتی دربهشت خوش بگذرد برام دعا کن دلم برات تنگ می شود به اندازه مهربونیت دوست دارم عزیزم

(۱۴)(۰)

پیروز:

در جواب ""وقتی دولت ورئیس آن دغدغه بهشت وجهنم رفتن ... "" میلیاردها نفر تو دنیا هستند که هیچ اعتقادی به بهشت و حتی به خدا هم اعتقاد ندارند . به شدت هم موسیقی گوش می دهند و هزار تا خوشگذرانی دیگر هم می کنند ... . به اعتقاد مزرخرف تو ، همه اینا ، قاتل هستند ....اخلاق چه ربطی به دین و بهشت داره . چرا مزخرف می گی ، این قاتل ابله ، آدم کوته فکری بوده مثل تو ، که روانی ، مشوش و بیمار داشته که خوب و بد ، و درست و غلط و نمی تونسته از هم تشخیص بده . درست مثل تو . همین الان تو هم زمینه اش رو داری با این افکار در پیتی که داری ، تقریبا یکی مثل این قاتل بشی . برعکس من فکر می کنم دشمنان دولت روحانی ، زمینه ساز این اتفاقات هستند ....

(۱۴۶)(۵۲)

پاسخ

جواد:

پیروز همه چیزدان؛نوشته اید:
میلیاردها نفر تو دنیا هستند که هیچ اعتقادی به بهشت و حتی به خدا هم اعتقاد ندارند . به شدت هم موسیقی گوش می دهند و هزار تا خوشگذرانی دیگر هم می کنند ... .
پس برای خریدوفروش مدفوع خشک شده مثلا مشاهیر موسیقی شان ،برای مردی که دخترش راسالها در زیرزمین خانه اش محبوس کرده و صاحب سه فرزند از وی شده ،که قانون آن کشور بعد کلی دادگاه و فلان و فلان فقط جرم آن مرد کذا را،محبوس کردن دخترش اعلام کرده، برای ۴۵۰ میلیون وب سایت پورن فقط در امریکای مهد لیبرالیسم کفر،برای زنای محارم (خواهر و برادر-مادر و پسر-و..........و.....و...)،برای لزبین ها ، شی میل ها،برای جماع زنان باسگ، و الی بینهایت بی بند و باری چه پاسخی دارید؟
آیا تنها راه علاج برای مداوای اینگونه مرض ها ایجاد،ایمان به الله
ایمان به غیب
ایمان به انبیاء
ایمان به کتاب
ایمان به قیامت
ایمان به ملائکه
ایمان به آیات الهی
درقلب هانیست،واین وظیفه ........................؟
حالا بنده مزخرف نوشته ام یا.............

(۴۲)(۶۴)

فرزانه:

چرا عثبی شدی؟ شما اخلاق رو چی تعریف می کنی؟ اخلاق ریشه در دین داره. شاید نظر دوستمون یکم تنده اما اصل موضوع اینه که ایشون نظرشو داده شما هم، همینطور.

(۲۹)(۳۲)

پیروز:

در جواب جواد «متخصص توهم » البته ثابت کردن حتی یک چیز واضح و شفاف به شما خیلی مشکل و یا شاید ، غیر ممکن است . چون شما توهم زدین که اون چیزهایی که شماها ، بهش معتقد شدین ، اصل و شاخص است . و باید آنها را به دیگران تحمیل کنین و دیگران مجبورند ، عقاید شما را بپذیرند . بدون آنکه بخواهند ....
ما اصلاحات را پذیرفته ایم . چون میدانیم «در این دنیا هیچ اصل نیست » بلکه همه چیز قوانینی هستند که در طول تاریخ وجودی بشر ، بشر خو آنها را خلق کرده و این قوانین چون به اقتضای زمان خودشان درست شده اند . ... همیشه داری اشکالات کوچک و بزرگی بوده اند مخصوصا با گذشت زمان ، این اشکالات بیشتر خود را نشان می دهند و به همین خاطر در زمانهای مختلف باید اصلاح بشوند و تغییر کنند . ....

(۱۷)(۵)

جواد:

پیروزخان روشنفکر؛مجددا عرض سلام دارم،
۱-بنده حقیرخداوندچیزی ازخودم ننوشتم که دچارتوهم شده باشم،
۲-اگربه بنده وخودتان لطف نمائید وتمام نوشته هام وپاسخ ها دراین پست راازاول تا به آخربخوانید،متوجه خواهیدشد،تمام عرایض راسعی نمودم براساس آموزه های قرآن کریم باشد.
۳-فرق بین تفکراین حقیردردرگاه خداوندوتفکرشما دراین است،که سعی نموده ام،منشاء عرایض بنده الهی باشد، ولی منشاءفرمایشات شما بشری ست.
۴- میدانید،پروتست چه معنی میدهد؟ومیدانید درمسیحیت اروپا درازقرون یازدهم تاهفدهم میلادی وبعدآن کشت وکشتار،جنگ های صلیبی میلیونی ،این پروتست درمسیحیت بوجود آمد،وبین مسیحیت جنگ مذهبی درگرفت،ودوطرف ازهمدیگرکشتندوکشتند،حتی دوطرف مخاصمه درب کلیساهای یکدیگر را،درحالی که مردم درداخل درحال عبادت بودند،می بستندوقفل میزدندوبه آتش می کشیدند،بطوریکه جمعیت اروپانصف شد.
مردم راازدین بیزارکردند،بعدنشستند،وتئوری ها بشری لیبرالیسم رانوشتند،ومحض خالی نبودن ازدین براساس پدر،پسروروح القدوس،تئوری پردازی کردند واجراکردند،وحالا هم بقول شما درحال اصلاح آن هستند.
حالا هم پروتست دراسلام،که یکی ازمسئولین ازدهنش در رفت ،وگفت ؛جنگ سی ساله مذهبی..........
۵-بله بنده هم اصلاحات راپذیرفته ام،امااصلاحاتی که منجربه احیاءحدودالهی شودمنجربه پرپائی قسط مدنظرقرآن کریم شود،نه اسلام لیبرالی،
اصلاحاتی که جامعه رابسمت جامعه هجری،جامعه مهدوی ببرد،
یعنی خدایی که ما را خلق نموده، حق دارد به ما امر و نهی کند که چه کاری کنیم و چه کاری نکنیم
-یعنی هجرت دادن جامعه از انگیزه‌های غلط به انگیزه‌های ممدوح
-یعنی جهتِ انگیزه، که مهم است.نبایستی موتور محرک انسان، شهوت او بشود، چون دیگر رضایت خدا برایش مهم نیست
-یعنی ایمان، مبنای عمل صالح ما باشد(ایمان به الله -ایمان به غیب -ایمان به انبیاء-ایمان به کتاب الهی-ایمان به قیامت -ایمان به ملائکه- ایمان به آیات الهی)

(۱۰)(۵)

رویا:

واقعا متاسفم برات که انقد بی ادبی کردی در صورتی که هیچ جای صحبت طرف مقابلت بی ادبی نبود.

(۱۳)(۳)

هر کی:

ایشون هم مثل شما نظرش رو گفت ولی بی احترامی نکرد با اینکه من خودم شخصا پایبند به این هستم که هر کسی خدایش را آنجور که دوس دارد میتواند بپرستد و پایبند به عقاید انسانی هستم ولی خدارو شکر مثل شما آدمی نیستم که طرف مقابلمو سریع قضاوت کنم و بهش بی احترامی کنم و اینکه آدم جلوی این رفتارهای بدش رو نتونه بگیره احتمال قاتل شدنش خیلی بیشتر از اونیه که فقط نظرش رو در رابطه با دینش عنوان میکنه . البته جسارت من رو به روشنفکری خودتون ببخشید

(۱)(۰)

سیروس:

اول برای این دختر بچه معصوم متاسف و ناراحت هستم . دوم برای طرز فکر تو با این عمق !!!! نگاهت به جامعه !!!! یعنی تو با این طرز فکرت اگه وعده حوری در بهشت بهت نمی دادن ، روزی به چند دختر بچه ، مثل این روانی قاتل ، تجاوز می کردی . چون اون هم مثل تو فکر می کرده ، تا از بهشت غافل شده به دختر بچه بیگناه معصوم ، تجاوز کرده ...

(۱۴۹)(۲۷)

پاسخ

جواد:

سیروس جان انسان مومن به ولایت الله ،قرآن وعترت ،هرگزبه طمع حوری دربهشت وترس ازجهنم،عبادت خداوندوسبک زندگی طیبه را برنمی گزیند،بلکه برای رسیدن به نفس مطمئنه ،ارجعی الی ربک راضیة مرضیة،پس افکارخودرابه ضلالت نیاندازید،وبه خطا اقناع نفرمائید.
ومن الله التوفیق

(۳۷)(۵۰)

رها:

منم واقعا برای این دختر بچه و جامعه ای ک هر روز داره ناامن تر میشه متاسفم و امیدارم ک روزی همه ی این مشکلات حل بشه و حل این مشکل تنها ب دست ناجی زمانه حضرت مهدی وگرنه این مشکلات ب دست مملک و اختیار دار ها نیست

(۱۰)(۲)

هر کی:

خخخخخخ مثل اینکه شما با بقیه ی آدما فرق داری و معصوم هستید . من هم به نوبه ی خودم اگر پایبند به برنامه ی اصلاحی ای در زندگیم نباشم و روی خودم کار نکنم احتمال عود کردن بیماریهام از جمله حسادت و غرور و ... و تا جایی که کثیف ترین آدم بشوم را باید بدهم پس عزیزم شمایی که فک میکنی بدون برنامه ای که اسمش میتونه دین یا هر چیز دیگه ای باشه توی زندگیت موفق ترینی اشتباه میکنی و احتمال قاتل شدنت خیلی بیشتر از کسیه که بابرنامه زندگیش رو پیش میبره . من خودم مخالف برنامه ایم که به زور بهم تحمیل بشه ولی هیچ کسیو در هیچ دینی که برنامه ی صحیح در زندگیش دارد و مخالف با منطق انسانیت نیست رو مورد خطاب و قضاوت قرار نمیدم . البته از خدا هم میخوام همیشه کمکم کنه که اینجوری باشم چون بدون کمک اون ما آدما عرضه ی هیچ کاریو نداریم

(۰)(۰)

ناآشنا:

خداییش کی میخواین یکم فکر کنین بعد نظر بدین . همه دنیا میرن جهنم فقط و فقط شما و امثاله شما که به اسم دین و بهشت و جهنم به خودتون مجوز هرکاری رو میدین میرین بهشت . بهشتی که شما قراره توش برین جهنمه ماست .

(۹۷)(۲۸)

پاسخ

جواد:

ناآشنای محترم؛
بعداز اتفاقاتی که درقرون یازدهم تاهفدهم میلادی دکترین شیطان دراروپا براین قرارگرفت که به اسم دین، میلیون ها نفرکشته شوندشده ومردم ازدین بیزارشوند،وباعث ظهورتئوری های بشری لیبرالیسم در علوم انسانی شد،واین شدمعضل دنیا،درحال حاضرهم این دکترین شیطان دراسلام هم درحال پیگری ست،که خودمسئول امریکائی ازآن بنام جنگ مذهبی سی ساله یادکردند،پس مواظب باشید،درتورضلالت ابلیس نیافتید،
مومن حقیقی هرگز مجوزی به طمع بهشت ویاترس ازجنهم برای خودصادرنمی کند،
اما درفرهنگ -اقتصاد-سیاست-وکلیه علوم انسانی،لیبرالی هرچیزی که نفع فرد ولذت فرد باشد،آزاداست وحرام وحلال بی معناست،وبه همه چیزمجوزمیدهند.
اما انسان مومن مسلمان حقیقی دنبال نفس مطمئنه است وبعد هم ارجعی الی ربک راضیة مرضیة
ومن الله التوفیق

(۲۰)(۳۳)

Emad:

عمه ی من بود تا دیروز خودشو واسه اجرا نشدن ۲۰۳۰ پاره میکرد؟
عقب مونده تر از شما خودتونین
کی گورتونو از ایران گم میکنین
نسل تون منتقرض بشه

(۹۶)(۳۴)

پاسخ

مرضیه:

در جواب پیروز
این که معتقدی تو کشورهای دیگه همه چی گل و بلبله سخت در اشتباه

به نظرت چقدر میتونست این سند حلوی این فاجعه رو بگیره؟یعنی اصلا میتونه
این دختر بچه در مواجهه با این گرگ باید با استفاده از اموخته های سند ۲۰۳۰ ش میشست باهاش مذاکره میکرد؟
نخیر
قبل از اون باید زمینه های پیشگیری این اتفاقات رو گرفت.
این که بچه ،چه دختر و چه پسر رو تنها رها نکنیم.
واقعا متاسفم برای افرادی که متاسفانه چسبیدن به سندی که تو خود کشورهای غربی هم جواب نداده.
تفکر امثال شما اینه که بذارید دختر بچه با هر پوششی وارد جامعه پر از گرگ بشه و یا تنها گذاشته بشه اشکال نداره چون همه چی با سند حل میشه،

(۵)(۵)

پیروز:

در جواب مرضیه :
نظر شخصی من اینه ،
اون چیزی که باید اصلاح بشه ، افکار و اندیشه های من و شما راجع به همه مسائل زندگی است چه جنسی و غیره است به همراه فراهم کردن شرایط لازم برای رفع نیازهای افراد جامعه ، به صورت صحیح و درست . نه پاک کردن صورت مسئله و سرکوب کردن نیازهای افراد و بوجود آوردن مجموعه ای از آدمهای مریض در یک جامعه و بعد جنگیدن با آنها برای عمکردشان که خود افراد جامعه در بوجود آوردن آن کمترین نقش را داشته اند و نقش اصلی و مسئولیت اول بر عهده کل حکومت و همه زمامداران است . مشکل ، مشکل فرهنگی است . مشکل آموزش غلط و تربیت نادرست خودشناسی است . که در این مملکت به افراد به نام دین و شریعت داده میشه . شهوت و ارضای جنسی یه ویژگی ذاتی است ، که برای یک مرد مهمترین نیاز جسمانی او است(این نیاز برای یک زن اولویت نیست ! زنها به احساسات و دیده شدن و مورد پذیرش قرار گرفتن )بیشتر اهمیت میدهند . در آموزشهای فرهنگی و تربیت فرد در جامعه اگر این تقابل نیاز زن و مرد درست سازماندهی و مدیریت نشوند ، در رفتار آدمهای اون جامعه و ارتباط آنها با همدیگر و مخصوصا ، در ارتباط دو جنس مخالف با همدیگر تضاد شدید ، ایجاد می شود . همان چیزی که امروز ما در این جامعه ایران ، می بینیم . ( در یک جامعه مریض فرهنگی ، تا زن بنا به نیازش می خواهد دیده شود ، مرد بنا به نیازش به "فکر "تجاوز به اون است . این "فکر" بیمار باید درمان شود . البته نه با سرکوب کردن نیازهای متقابل زن و مرد ! که هم اکنون در کشور ایران ما رایج است ! این راه حل وجود ندارد ، چیزی که هست سرکوب است با ابزارهای مختلف فرهنگی ... ابزار دین و ...) سوالی که اینجا مطرح است . چگونه در یک جامعه باید آموزش داده شود و شرایط فراهم شود تا افراد آن جامعه به نحوی درست و صحیح تربیت شوند تا در رفع نیازشان عقده ای و مریض به بار نیایند ، تا نیاز خود را به درستی ارضائ کرده باشند و به حقوق سایر افراد جامعه برای رفع نیاز خود ، تجاوز نکنند ؟ این مشکل به شخص و یا به سازمان و یا وزارت خانه و ... مربوط نیست . مجموعه حکومت در قبال آن مسئول هستند . یک گروه شعار میدهند که این نیازهای انسانی ذاتی افراد باید با ابزار دین و شرعیت و بهشت و ... باید سرکوب شوند و عده دیگه شعار مخالف اون رو می زنند !!! مسئله با آموزش و تربیت درست و فراهم کردن شرایط لازم برای رفع نیازهای افراد جامعه حل می شود نه با سر کوب کردن آن و آزاد گذاشتن تجاوز به حریم خصوصی افراد و نادیده گرفتن ، حقوق دیگران و .....

(۷)(۱)

شاهین:

از کدوم ایمان و استحکام ..... !!!! حرف میزنی ، تمام مردم دنیا هر کدوم به یه نحوی ، به یه چیزی ایمان و اعتقاد دارند اون رو هم ، در قلبشون !!!! استحکام بخشیدن !!!! داعش هم ، از همین ایمان و استحکام داره استفاده میکنه و سر بیگناه و جلوی دوربین میبره . بعد پخش می کنه و به شدت و از ته قلبش ایمان داره ، کار درست و داره انجام میده !!!!! آدم باش ... آدم ، آدم باش . میتونی دین داشته باشی ولی آدم نباشی و می تونی بی دین باشی ولی آدم باشی . اخلاق خوب داشتن و آدم بودن ربطی عقیده مورد نظر تو نداره .....

(۸۵)(۱۷)

پاسخ

رضات:

همون کنسرت میتونست هیجان این قاتل حانی رو کاهش بده متاسفانه شما هنوز دنبال راه حل ۱۴۰۰ ساله (...) میری ، اتفاقا مسئولیت تمام این موارد بعهده دینی است که شماها روایت کردید

(۶۳)(۳۲)

پاسخ

sajad:

چه ربطی به دین داره که هرچی میشه میگین عقاید ۱۴۰۰ دارین ؟؟؟

(۲۸)(۳۹)

حدیث:

مشکل خود ما هستیم...خودمون باید افکارمون رو تغییر بدیم و دروس زندگی کنیم.نه مقصرش دین و نه دولت..

(۳۶)(۱۰)

Ftt:

متاسفم اینقدر کوته فکری!کنسرت رو کی میری !

(۱۳)(۳)

رویا:

خدا شفات بده

(۶)(۷)

مرضیه:

شما که معتقدی کنسرت مشکل و حل میکنه پس بگید برای فشارهای روانی ناشی از بیکاری و گرانی و مستاجری و بالارفتن سن ازدواج هم کنسرت های مرتبط پخش کنن تا تخلیه بشن ملت?

(۶)(۱)

جواد:

رضا ت جان :برای همین کنسرت مختلط دراروپا ممنوع شده؟
sajad مزید اطلاع شماعرض می نمایم،
دین یعنی سبک زندگی
وسبک زندگی هم یعنی دین
خداوند ماراخلق کرده و اوحق داردبما امرونهی کند،بگوید چکاری نبایستی بکنیم وچکاربایستی بکنیم.

(۱)(۱)

هر کی:

جواد جان عزیزم اینم باید بدونیم که ما یک انسان هستیم با افکار متفاوت و هیچ وقت مثل خدا نمیتونیم هم دیگه رو امرو نهی کنیم پس به نظر من اگه میتونیم از لایه های زیرین هر امری طرف مقابلمونو از لحاظ منطقی توجیه کنیم و جواب تمام سوالاشو بدیم امر میکنیم ولی اگر نتونیم جواب همه ی سوالات اونو بدیم باید به عنوان یه مبلغ دین فقط تبلیغ کنیم تا هر کسی اگر در زندگیش به بن بستی خورد بیاد سراغمون و راه رو بهش نشون بدیم اونم فقط نشون بدیم نه اجبار کنیم من نظر شخصیمو گفتم ولی در کل از خداوند میخوام که هم به من و هم به همه ی بشر کمک کنه تا بتونن خوب باشن و به اوج آرامش یعنی با خدا بودن محض برسند

(۰)(۰)

نوید:

مزخرف میگی چرا
کسی که خوی حیوانی داره به دولت چه ارتباطی داره.

(۵۹)(۱۲)

پاسخ

شعور:

چه ربطی داره به دین مردم در کشور های بی دین امار جنایت و تجاوز خیلی کمه و ببیشتر مهاجرین که عمدتا مسلمان هستن اون کارها را میکنند انوقت شما میگی چون دولت نمیاد مردم را ارشاد کنه اینطور شده! نخیر عمو جان

(۳۰)(۱۰)

پاسخ

میلاد:

وقتی کوته فکری و سطحی نگری حد و مرز نداشته باشه نتیجه ش میشه شما!

(۷)(۱۰)

پاسخ

ناشناس:

الان توی دولت های قبلی هیچ کودک آزاری نبوده که گیر دادی به این دولت؟؟؟؟ شما چهره ی اسلام رو با این حرف های مزخرفت زیر سوال بردی .

(۳۴)(۸)

پاسخ

احسان:

ایول دمت‌گرم

(۲)(۳)

Y:

ببند شما

(۴)(۸)

پاسخ

عباس طیاری

اخلاق اجتماعی به کدام سو میرود ، مسلما پله های ترقی را طی نمیکنیم ‌ ، چطور در کشورهای اروپایی با آنهمه عریانی و آزادی که در رفتار و روابط دارند دیگر با اینگونه وحشیگریها کمتر مواجه میشویم ولی در کشوری که مدعی اخلاق است دائم چنین اخباری را شاهدیم ! ! !

(۷۲)(۱۱)

پاسخ

م:

واقعا در کشور های غربی این مسائل کمه؟؟؟؟؟؟:؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(۲۹)(۳۵)

پاسخ

رویا:

واقعا متاسفم برای اینکه انقد کوته فکرید . جا داره بدونید امار کودکانی که در غرب این اتفاق براشون میوفته حدودا ده برابر کشورهای اسلامیه. اگر دین ندارید آزاده باشید

(۱۸)(۱۴)

پاسخ

هر کی:

موافقم . و همه ی پیاماتونو خوندم با اینکه خیلی هم آدم دینداری نیستم ولی تبریک میگم بهتون با این طرز فکر زیباتون

(۰)(۰)
محمد

دلم به درد اومد خدایا دیگه برای هیچ بچه ای چنین اتفاقی نیوفته

(۱۱۱)(۱)

پاسخ

جلال خسروپور

من از زمانی که به دنیا امدم ازاد بودم
و فقط ارامش میخواهم. حالا کسانی که میگفتد سید ابراهیم رئیسی بد بوده بیاند تحویل بگیرند .باید سر فرد گناه کار رو دار باشه. این کشور به افرادی چون رییسی نترس احتیاج داره نه فردی دست نشانده....

(۴۱)(۱۳۱)

پاسخ

ناشناس:

بابا اینا دیگه کین واقعا آدم متاسفم آدممتاسفم براتون چه ربطی به روحانی داره ؟ یعنی اگه رییس بوداین اتفاق نمی افتاد؟ نهایت جهل مرکب همین افکارغلطه دیگه آدم حالش ازاین افکاربهم میخوره بس کنید توروبخدا

(۱۱۴)(۲۴)

پاسخ

جواد روح اللهی نه جواد هاشمی و روحانی:

آخه ابلهانی که دم از روحانی می زنید منظور از اینکه اسم رییسی برده شد اینه که شماها و معاون اول و روحانیتون میگفتید رییسی بده چون اعدام میکرد
نه اینکه اگر رییسی بود اتفاق اینچنینی نمی افتاد
ابلهانی چون شماها که لقب ابله به این طرز فکر میدید مگر خودتون نگفتید رییسی آیت الله قتل عامه؟؟؟؟؟
حالا بما بگید هرچند رییسی نبود که اعدام کرد بلکه (...) فتواشو داد سید احمد خمینی حکمو از موسوی خویینیها و موسوی اردبیلی که قلچماغ خودشماهاست و سردمدار افکار اصلاح طلبان است مجری اعدام بودند
خب حالا بقول رهبر جای جلاد وشهید و عوض کردید و از رو هم نمیرید حالا بگید ایا قاتل باید اعدام میشد یانه و اگر اری پس چرا به رییسی انگ ایت الله قتل عام میزدید ؟؟؟
شما جماعت عجیبو غریب بدتون از روحانیت میاد اما روحانی که بقول امام عزیز خلاف مصالح اسلام نطق می کند رو باید (...) چطور دم از همچین آدمی میزنید و دم از امام هم میزنید؟؟؟
قاتل و جانی باید اعدام شود و بر دست اعدام کنندش هم باید بوسه زد اما شماها به خاطر اعدام منافقین جلاد و آدمکش رییسی رو تخریب کردید و حالا خواهان اعدام یک جلاد هستید
این بود دلیل اسم بردن از رییسی و روحانی
کم ابلهانه بگید چه ربطی به رییسی و روحانی داره؟ اینه ربطش.
جلاد قاتل آتنا هم باید اعدام شود
اما میترسم ۳۰سال بعد در مناظراتی جای این جلاد و مقتول عوض بشه و طرفداران اعدام هم به دو دسته انساندوست و جلاد تقسیم بشه و بگن جلاد رو باید اعدام کرد؟؟ همینطور که طرفداران جناح تخریبچی مناظرات معتقد بودند منافق رو باید اعدام کرد؟؟؟؟؟

(۳۸)(۳۷)

فریبا:

درخود خانواده شما حتی از خواهر برادر خود خبر ندارید کجا میده دولت جه طور این همه ادمو بدونه چی کار میکنن . همه چی رو گردن دولت ندازین . خودمون باید خوب باشیم اگه کسی تو ذهنش نقشه شوم داره مگه دولت خداس از قلبش باخبر بشه عجب حرفایی میزنین . همه از مرگ اتنا ناراحتیم اونم برمیگرده به خود ما . قاتل اتنا یک نفر نیس بلکه چند نفره .اول خود خانوادشه . دوم جمعیعتی امسال اون قاتل

(۲۰)(۶)

احسان:

ایول دمت‌گرم

(۳)(۲)

رها:

اره واقعا چون کسی ک مشکل اخلاقی داره براش فرقی نمیکنه

(۳)(۰)

شیرین:

الان رئیسی رئیس جمهور میشد این کثافت اینکارو نمیکرد یا فکر میکرد و میترسید از آقاااای رئیسی میگفت رئیسی میاد منو میکشه ها....خنده داره ....مردم دل خوشی از دولت روحانی هم نداشتن و ندارن ولی فقط به خاطر این افکار فاسدو مسخره طرف مقابل بهش رای دادن....بین بد و بدتر انتخاب کردن....اگه اون میخواست این گرگ رو بکشه اینام همین کارو میکنن

(۹۱)(۲۶)

پاسخ

جم:

چی می گی اخه تو...بس کن دیگه تو این موقعیت فقط بلدین چرت و پرت بگین

(۳۴)(۱۶)

mina:

فک نمیکنی داری شعر میگی فکر خراب ومسموم اون کثافت ربطی به اینکه کی رئیس جمهوره نداره تربیت فکری مردم ما از ریشه باید اصلاح بشه

(۶۶)(۱۱)

ناآشنا:

خدایا شکرت که نمیذاری نسل ادمای احمق ریشه کن بشه . به هر حال تنوع همه جا لازمه . اینم یه نمونه از تنوع

(۴۴)(۱۲)

پاسخ

مائده:

واقعا جای تاسف داره یکی دیگه غلط اضافه میکنه ربطش میدن به روحانی...شما زیاد دلتو خوش نکن اون اگه رئیس جمهور بود وضع بدتر بود یه دادستان کشور شد نتوست اونایی که اسید پاشی کردنو بگیره بعد شما انتظار داشتید بیاد گلستون میشه....هه متاسفم برای افکار پوچ و بیخودتون

(۸۰)(۱۵)

پاسخ

مجید:

لایک

(۲۴)(۱۲)

جواد روح اللهی نه جواد هاشمی و روحانی:

اگر رییسی سابقه دادستانی با رشته مرتبط حقوقش دکترای حقوق دارد و کار حقوقی کرده بما بگید چطور روحانی با مدرک حقوق الان رییس جمهور ماست و یکروز سابقه کار حقوقی ندارد اونوقت شما بقول خودتون روشنفکران شما دلسوزان شما اربابان روحانی رو اصلح میدونید و ۴ سال تعطیلی کارخانجات و بنگاههای تولیدی رو ندیدید ۴سال دیگر این روند رو تمدید کردید و سر۴ سال تحرمهای قبلی پابرجابود و تحریم نو صادر گردید. یک مثل لری میگه برف کهنه بجا بود نو بسرش اومد. حکایت باقی بودن تحریمهای کهنه و تصویب نو توسط کدخدای بدعهد.
پریروز هم در نطقی اعلام کرد گیریم که بخواهیم پیشرفت کنیم مگر امریکا و اسراییل و برخی دولتهای منطقه(منظورش عربستان بود) میزارند کارمونو بکنیم؟؟؟!!! نه میزارن؟؟؟؟؟!!!!!
حالا هم میگیم ما طرفدار آتنای عزیز هستیم اما ۳۰ سال بعد میشیم طرفدار جلاد و به اعدام کننده و صادر کننده حکم اعدام حمله مناظراتی میکنیم

(۲۴)(۳۷)

آیهان:

خیلی خوب گفتی

(۹)(۲۱)

ناشناس:

عالى بود حرف حق جواب نداره

(۳)(۱۲)

مائده:

آقای محترم من نه روشنفکرم نه چیزهایی که شما به من نسبت دادی فقط شکر خدا چشمای بینا و عقل سلیم دارم نه طرفدار حزبی هستم نه گروهی ولی حداقل روحانی برای بالا رفتن آویزون یه هرجایی کثافت نشد که الان علت تجاوز به آتنا رو بی حجابی اش مطرح کرده(منظورم تتلو هستش) آدمای احمقی که برای سرپوشی کثافت کاری های خودشون دیگرانو دیوار میکنند...شما چرا سعی دارید با مسائل دیگه خودتونو توجیه کنید وقتی ایشون لایق پیدا کردن چندتا اسید پاش نبودن وقتی از تتلو برای بالا رفتن استفاده کرد اونوقت شما انتظار چی دارید از این آدم ما به قول شما روشنفکرا طرفدار دختر بچه ای هستیم که صدای فریادشو کسی نشنید مابه دولت کارنداریم این شما ها هستید که فک میکنید هر مسئله ای ربط به دولت داره...روحانی وظیفه درمان ذهن های های مریض و آدم های سست و قلب های سنگی رو نداره آقای محترم..

(۶)(۱)

احسان:

مرحبا احسنت واقعا به منتقدین

(۳)(۱)

مسعود:

طرف بره جنایت کنه خلاف کنه چه ربطی به رئیس جمور داره یا به دادستان داره ؟
ما ایرونی ها باید از ریشه مون فرهنگ سازی بشیم درضمن تو ماجرای آتنا قاتل باید با زجر بمیره نه که با اعدام تا درس عبرت باشه امسال اینجور کثافتها

(۲)(۱)

ناشناس:

پس اگه قضاوت و بگیر و ببند کار ریس جمهوره، پس کار قوه قضاییه و پلیس چیه؟ وقتی طرف حق ۸۰ میلیون رو خورده و قوه قضاییه میگه طرف اسمش ب ز هست ، آیا اسماعیل ها باید از قانون و قضاوت و عدالت بترسن؟

(۲۰)(۳)

پاسخ

پروانه

حالاچرا چشمای قاتلو پوشوندن؟ک چی مثلا؟ک آبروش حفظ بشه؟اونکه ب این راحتی تونسته دختر ب این قشنگی رو خفه کنه وشاهد دستو پازدنش باشه و ی جامعه رو عزادارکنه ایا نباید همه جا دیده بشه؟حالا چشاشو میپوشونن آبروش حفظ بشه؟واقعا ک

(۹۰)(۲)

پاسخ

رها:

امیدوارم ک دیگ هیچ جای دنیا چه بچه مسلمون و چه... همچین اتفاقی نیوفته

(۲)(۰)

پاسخ

جم

الان عکس این بی پدر و مادرو واسه چی پوشوندن.خدا لعنتش کنه...تیکه تیکه بشه الهی

(۷۳)(۱)

پاسخ

selena

متاسفم وتسليت وصبر برا خانواده اين فرشته قشنگ ودارم اميدوارم اين معضل از جامعه ريشه كن بشه ???sattar.1353@yahoo.com

(۵۲)(۴)

پاسخ

محمود:

ایمیل دادی واسه چی ؟

(۱۴)(۵)

پاسخ

مسعود

تاسف برای حکومتی که به حجاب زنان توی ماشین شخصی حساسه اما به باز گذاشتن دستهای یه سابقه دار حساس نیست...(...)

(۶۷)(۷)

پاسخ

سادت

\پناه ببریم بخدا از شر شیطان وسوسه

(۴۴)(۰)

پاسخ

mina

مشکل اینه وقتی ادمها محدود میشن افکار پلید بیشتر سراغشون میاد شما اگه به بچه هم بگین تو اون اتاق نرو یا فلان کارو نکن بیشتر تشویق میشه اونکارو انجام بده یا بره ببینه تو اون اتاق چه خبره همه این اتفاقها نشانه فقرفرهنگی جامعه ماست.واموزش نگرفتن کودکان ما واعتماد کردن به هر کسی.

(۳۷)(۷)

پاسخ

مرضیه:

بستگی داره که محدودیت چی باشه
سما وقتی بچه تو از دست دادن به چاقو منع میکنی حتی اگر بجه برای دست زدن به چاقو حریص بشه ایا شما اجازه میدی که بهش دست بزنه؟
بعضی رفتارها هم به همین صورته
مثلا رعایت پوشش محدودیته ولی این محدودیت ،مصونیت از بعضی افراد گرگ صفته

(۲)(۲)

پاسخ

محسن

به نظر من باید به این بی شرف لباس سپاه بپوشونن و ببرن دیرالزور سوریه ولش کنن تا گیر داعش بیفته اون موقع شاید به سزای عملش برسه وگرنه با یه اعدام ساده دل ما خنک نمیشه

(۵۵)(۷)

پاسخ

دهقانی:

نظر جالبی بود چون اون نکبت ها بدترین شکنجه هارو میدت

(۲۷)(۰)

پاسخ

سپیده:

خوب گفتی اعدا م براش کافی نیست.

(۱۳)(۰)

پاسخ

نازنین

چرا هر چی میشه فوری ربطش میدین به کشور و دولت و ..، یادمه تو شبکه فارسی وان اپرا مجری مشهور آمریکایی برنامه داشت تقریبا اکثرا افرادی که میاورد واسه مصاحبه میگفتن یه راز داریم که کسی نمیدونه و اینکه تو بچگی بهمون تجاوز شده اکثرا هم همسایه ها تجاوز کرده بودن... متاسفانه در کل دنیا انحراف جنسی بوده و هست و اکثر مردهایی که در بزرگسالی به بچه ها گرایش پیدا میکنن خود قربانی تجاوز در کودکی بودند باید مراقب بچه ها بود و بچه ها رو از معاشرت با دیگران حتی عمو دایی شوهر عمه شوهر خاله و ... بدون حضور والدین منع کرد یا از تنهایی به خونه و مغازه بقیه رفتن . ممکنه بیمار جنسی کاملا عادی به نظر بیاد خیلیم آدم خوبی باشه ولی از نظر جنسی انحراف داشته باشه

(۵۰)(۵)

پاسخ

دهقانی:

کاملا موافقم بیا با دانش بیشتری رفتار کنیم

(۲۲)(۱)

پاسخ

رها:

این چیزیه ک باید از بچگی اموزش داده بشه ک متاسفانه....

(۲)(۱)

پاسخ

النا

خدا به پدر و مادرش صبر بده حتی یه لحظه خودمو جای مادرش بذارم داغونم میکنه فقط از خدا براشون صبر میخوام

(۶۰)(۰)

پاسخ

صالح:

انشاالله

(۲۳)(۰)

پاسخ

م

یه سوال ،
اگر بچه ها بعضی از مسائل رو یاد می گرفتند که الان باهاش مخالفت شده ،اون وقت یه ادم عوضی میخواست اذیتشون کنه اون ها میتوانستند چه طور از خودشون دفاع کنن؟؟؟؟
مثلا در فیلم هیس هم دیدیم که مادر وپدر دختره اونو میسپردن به یه مرد غریبه و الکی اعتماد میکردن ،یا مثلا طرف بچش تو مهد کودک اذیت شده یا مثل همین دزدیده شده و آزار و اذیت متاسفانه ،اما اموزش اون مسائل به بچه ها چی رو درست میکنه ؟ خدا نیاره اون روزی رو که به آدم مریض بخواد بره بیرون به صدرالدین یه بچه بی گناه در اون صورت اگر زن یا حتی یه مرد گنده رو هم بدزده باز فرقی نمی کنه ،
آموزش این جور مسائل برای سنین کم که اصلا فهم این قضایا رو ندارن از نظرم درست نیس چون اون نیاز در اون سن در بچه ها ایجاد نشده و فقط خدا کمک کنه که شر این ادما کم بشه و پدر مادرها هم خودشون اعتماد بی جا نکنن هم اعتماد نکردن رو یاد بچه بدن اصلا برای یاد دادن این قضیه نیاز به آموزش اون مسائل نیس یادمه بچه بودم مامانم میگفت با غریبه ها خودمونی نشو جای خلوت هم نرو بچه دزدا رو که یادته!!!همین حرف برای من تو اون سن کافی بود که حواسم رو جمع کنم والبته باز میگم خدا شر این افراد رو به خودشون برگردونه ولی دونستم اون مسائل کاری نمیکنه
با این حرف کاملا مخالفم که در غرب الان هم کم تر تجاوز دیده میشه یه مدت پیش تو تلگرام صحبت مدونا رو داشتم گوش میدادم واقعا با خودم گفتم عجب زندگی داشته تایم بدبخت خود افراد تو سالن هم این حرف هم بی معنی هس که حجاب تحریکات رو زیاد میکنه خب باید چیکار کرد باید حجاب رو برداشت تا مردا تحریک نشن؟؟؟؟اصلا منطقیه بگیم هرکی نهی میشه دوست داره به اون سمت بره (تا این جاش درست)اما اگه بخوابم حجاب رو برداریم تا مردا احساس نکنن از کاری نهی شدن واقعا بی منطقیه
من خودم دوستم مسائل رو خیلی زود یاد گرفته بود ولی اصلا نمی گفت که من الان خیلی راضیم یا برام مفید بوده

(۲۷)(۶)

پاسخ

رویا:

به فرض محال این سند آسیب توسعه فحشا و حذف اعتقادات و ... را ندارد و از آنها در اینجا عبور میکنیم. اما خطر مورد تجاوز قرار گرفتن برای کودکی که بلوغ زودرس پیدا کرده بیشتر است.

آنها که مدعی هستند کودک چون اطلاعات نداشته مورد تجاوز قرار گرفته به این پرسشها پاسخ دهند
چگونه آگاهی از این موضوع ممکن بوده به دختر ۷ ساله کمک کند تا در برابر قاتل از خود دفاع کند؟ مگر آموزش تکواندو در سند گفته شده؟

مگر زنان جوان و مسنی که مورد تجاوز و قتل قرار میگیرند از این پدیده آگاهی ندارند؟ آنها چرا قربانی تجاوز میشوند؟

اگر این سند برای پیشگیری مفید است، چرا در کشورهای غربی که این سند اجرایی شده است، آمار تجاوز حداقل ۱۰ برابر کشورهای اسلامی است؟ (آمارها در سایتهای مختلف موجود است و توسط سازمان ملل هم ارائه شده)
مطابق اسناد غربی، قاتلی که کودک را مثله کرده، نباید اعدام کنیم. نظرتان در این مورد چیست؟

(۹)(۸)

پاسخ

Fr:

حداقلش میفهمید ک ممکنه چجور اتفاقایی واسش بیفته
واس آب خوردنو دسشویی رفتن نمیرفت مغازه ی ی مردی ک چهره خوبیم بین مردم نداشته
اگه تو دنیای پاکو بچگونه خودش زندگی نمیکرد اعتماد نمیکرد

(۴)(۵)

رویا:

این چیزارو پدر مادر باید به بچه اموزش بدن نه یه سند.

(۳)(۱)

رها:

بنظرم دونستن این مسئله ب بچه هیچ کمکی نمیکنه اخه ی بچه ی ۷ساله دربرابر ی جسم ک دوبرابر خودشه چیکار میتونه بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا مگ اون بچه میدونه ک قراره چ بلایی سرش بیاد؟؟؟؟ما دیگئ الان مشکلمون خیلی بزرگ تر شده مثلا چند وقت پیش داشتم درمورد بچه ای ک برادرش مورد ازار قرارش داده میخوندم..........بنظرتون این بچه دیگ میتونه تو جامعه قرار بگیره؟میتونه ب کسی اعتماد کنه؟؟در حال حاضر استفاده از محارم هم ب معضلات جامعه اضافه شده...

(۳)(۰)
عماد

دوستان واقعا متاسفم چرا بايد اينطوري باشه مگه ما انسان نيستيم مگه ما رحم نداريم مگه ما شعور نداريم
خدايا كمكمون كن ?????

(۲۶)(۰)

پاسخ

محمد

اولآ به پدر و مادرش و خانواده محترم این طفل معصوم مراتب تسلیت و تعزیت خودم را ابراز میکنم ثانیاً بایستی برای چنین جامعه ایی که راحت مثل آب خوردن چنین وقایعی رخ ميده زار زار گریه کرد و تاسف خورد.

(۲۵)(۱)

پاسخ

دهقانی:

همه جای دنیا متاسفانه هست .اما تو کشور ما نباید باشه چون غیرت معرفت داره کم رنگ میشه و درمانش دانش بیشتر.اخلاق مدار بودن .بها ندادن ب دنیا گرایی وگرنه متاسفانه همه جا این مسائل هست

(۱۱)(۷)

پاسخ

محسن

فقط،میتونم بگم خدا لعنتش کنه منم دختر دارم هفت سالشه تحمل گریشو ندارم چه برسه به این بلا خدا به خونوادش،صبر بده هرچقدر میخواییم به بچه هفت ساله اگاهی بدیم وقتی یه ملعون قصد،بد کنه اون طفل زورش،نمیرسه به نظرم تقصیر این شبکه های اجتماعیه پر فیلمای غیر اخلاقی اموزش رابطه با دختران کم سن دولت باید فکر اساسی برا این برنامه ها کنه

(۳۷)(۰)

پاسخ

pari 66

منم تسلیت میگم به خانوادش و از خدا براشون آرزوی صبر میکنم...
اما اینم باید بگم ک یکم بی توجهیه ما پدرو مادرا هم هست ک شاهد این نوع اتفاقها میشیم.
چرا باید دختری ۷_۸ ساله تنها راهیه کوچه خیابان شود؟
مسلما بی توجهی ما پدر ومادرهاست.
تا دیروز همه از کنار این دختر بی توجه گذر میکردندبدون کمترین توجه به خودش ومشکلاتش..اما الان شده عزیزدله همه و همه شدن دلسوزو پدر مادر اتنا
این همان دخترکیست ک با بی توجهی از کنار خودش و مشکلاتش میگذشتین......

من با چشم خودم دیدم دختر ۷ ساله همسایمون خونه تا مدرسش ده قدم فاصله هست سرویس مدرسه گرفتن .اما همون دختر رو در ۱۰۰ قدمی با فاصله خانه داخل سوپر مارکت دیدم که برای خرید ماکارانی فرستاده بودن
و این عاقبت بی توجهی پدر مادرها نسبت به فرزندانشونه...
مطمعن باشید این بی حیا هم اینکارو نمیکرد دختر بچه ی ۷ ساله ای ک تنها در کوچه خیابان باشد طعمه ی گرگه دیگری میشد

مادر پدرهای عزیز یک اتنا از دست دادیم.... باشد ک درس عبرتی باشد برای پدر مادرهای دیگر ک شاهد ازدست دادن اتناها نباشیم.

(۲۵)(۰)

پاسخ

fateme:

دوستان تورو خدا بچه هاتونو تنها نزارین برن بیرون میبینین که ادم به هیچکس نمیتونه اعتماد کنه من خودمم یه پسر دارم نه با خودم نه تنها نمیزارم بره بیرون فقط با شوهرم توروخدا مواظب باشید
به پدر مادر اتنا تسلیت میگم غم از دست دادن بچه خیلی سخته

(۲۰)(۳)

پاسخ

صالح

امروز پنجشنبه است بیاید باهم فاتحه ای بخوانیم برای شایدی روح این فرشته ی اسمانی که مظلومانه به قتل رسید
بسم الله الرحمن الرحيم(۱)

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (۲) الرَّحْمـنِ الرَّحِيمِ (۳) مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ (۴) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ (۵) اهدِنَــــا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ (۶) صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ (۷)

(۲۱)(۳)

پاسخ

جواد:

صالح جان سلام علیکم؛بنظرحقیراین کافی نیست،برای اینکه حق مطلب اداشود،بایستی جهادکبیربراساس نظرقرآن کریم نمود،استدعا دارم یک تحقیقی درموردجهادکبیردرقرآن ،که امام جامعه رهبری معظم هم به آن تاکید وشرحی هم فرموده اند،بنمائید.تاجهادکبیرمطالبه همگانی نشود،این بشرهای فی قلوبهم مرض رشدخواهندکردوقانون بشری هم جلودارآنان نیست.
ومن الله التوفیق

(۶)(۸)

پاسخ

دهقانی

بابا تورو خدا دولت و روحانیت و مذهب و چیکار دارین. این مسائل جز معضلات فرهنگی هر کشوری ودلایل بسیاری داره یکی دوتا نیست ریشه ای . این ادم روانی نبوده روحش و از دست داده روحش ب شطیون باخته میگیم کی داعشی میشه ؟ همینا ک ب همشهری و بچه رفیقشونم رحم نمیکنن .همه ما ناراحتیم تورو خدا ب همدیگه بی احترامی نکنید همه ما تو ی تیم هستیم تیم انسانیت با هر دین و هر آیینی ک باشیم

(۱۶)(۱)

پاسخ

من

من موندم چراعکس قاتلوکامل نشون نمیدن بابانشونش بدین آبروش بره حداقل برابقیه درس عبرت بشه ازاین غلطانکنن واقعاکه

(۱۴)(۰)

پاسخ

عطیه

خدا به پدر مادر این کوچولو صبر بده.....
خیلی خیلی درد ناکه امیدوارم برای هیچ انسانی فرقی نداره ایرانی یا خارجی مسلمان یا کافر فقط و فقط این موضوعات پیش نیاد
به امید ریشه کن شدن این کج اخلاقی ها و انحرافات روحی
و صبر جزیل برای پدری که ثمره ی یه عمر زحمت کشی و دست فروشیش را این جوری گرفت
و مادری که دل به دختر زیبایش دوخته بود

(۱۲)(۰)

پاسخ

جواد

ازتمام کسانی که هرچه لایق کفارودشمنان اسلام است،نثاراین بنده حقیرخداوند نموده اند ممنونم،وازخداوند متعال مسئلت دارم،ازلغزش ها و زلت هائیکه درطول عمرم ممکن است مرتکب شده باشم بخاطر قدم های کوچکی که درراه جهادکبیرقرآنی برمیدارم را بارحمانیت ورحیمیت خودشان ببخشایند،ولی ازکلیه افرادسوال دارم ؛
باتوجه به پاسخ هائیکه نوشتم،
چرا بعدازنزدیک به چهل سال ازگذشتن انقلاب اسلامی ،
هرروز پرونده های قضایی باموضوعات مختلف بیشتروبیشترمی شود؟
چرا بااینکه عده ای هم مجازات میشوند،بازهم پرونده اختلاس تشکیل میشود؟
چرادرانتخابات تخلفهای گسترده انجام میشود؟
چرا مونثین درعین لباس پوشیدن برهنه درجامعه ظاهرمیشوند؟
چراآمارطلاق درجامعه هرسال بالا میرود؟نگوئید دلیل اقتصاداست.!چون این آمار درمتمولین بیشتراست.!
چراهای بسیاری ست،فراوان ،فراوان........
اگرپیشگیری و بازدارندگی و قیام به قسط منظورنظرقرآن،بادولت اسلامی که سازکارهای آن نیزدرقرآن وعترت هست،نیست،!پس به عهده کیست؟
آیا بیست سال اجرای سازکارهای لیبرالی(سیاسی-اقتصادی-فرهنگی- اجتماعی-وغیره) تحت عنوان های سازندگی ،گفتگوی تمدن هاوتدبیروامید،که عدم کارآمدی آن به اثبات رسیده کافی نیست؟
چراباید،فقط امام جامعه(رهبری معظم) قوام به قسط قرآنی باشند؟
پس وظیفه ۱۴۰مجموعه زیر نظام جمهوری اسلامی چیست؟

(۱۰)(۱۰)

پاسخ

گمنام:

شما چقدر قلمبه سلمبه حرف میزنی.اینجا که جای بحث دینی و سیاسی نیست.این مسائل نه به دولت ربطی داره نه به دین و مذهب چرا تا تقی به توقی میخوره قضیه روانتخاباتی و سیاسی میکنین.

(۱۳)(۳)

پاسخ

جواد:

گمنام محترم؛
مگرخالق ما خداوند نیست؟
خداوند متعال بوسیله دین ومذهب راه رسم زندگی کردن را به مامی فرمایند،
پس دین یعنی سبک زندگی وخداوندخالق ما درقرآن کریم سبک زندگی را به دوقسم شرح داده اند؛
طیبه وخبیثه
امانوشته اید،چه ربطی به دولت داره ،
پس وظیفه دولت درحکومت دینی اسلامی چیست؟
ضمنا سیاست ما عین دیانت ماست،
ودین ماعین سیاست ماست.
اگرهدایت مردم بسمت سبک زندگی طیبه به عهده دولت نظام اسلامی نیست،پس وظیفه کیست؟
پس مردم برای چه انقلاب اسلامی کردند؟
چرا۹۸٫۲ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند؟

(۰)(۱)
مائده

منواقعا حالم بد شد وتازه فهمیدم الان که دارم مینویسم بغضم گرفته خدا لعنتشون کنه واقعا جای تاسف از مردم خواهش میکنم این موضوع رو به دولت ربط ندین اینو به بی فرهنگی بعضی از ادمای کوته فکر و بی شرف ربط بدین ک به یه بچه هم رحم نمیکنن

(۱۱)(۰)

پاسخ

اکبر

به نظرمن جرم وجنايت درمملكت بيدادميكندودولت هرچه زودتربایدبه خودبیاید وروایت( کپک )نشود

(۶)(۴)

پاسخ

نسیم

سلام جریان چیه بعضی ها به عنوان روزنامه ارمان امروز در مانال قتل این کودکرو تجاوز جنسی اعلام کردن اما ااینجا چیز دیگری میخونم و در این کانال اعلام شده باید به بچه ها اموزش کافی در این رابطه داده شود تا دچار این مشکلات نشویم واقعا جریان چیه

(۵)(۰)

پاسخ

Sasan

خشکم زد واسه این فاجعه .روحت شادکوچلو.فقط سکوت حق ماگرفتنی نیست

(۱۳)(۰)

پاسخ

نسیم

از بس قانؤن هارو ساده در نظر گفتن همه کفتار شدن مشکل قانونه که بعداز بیس روز تازه از خواب زمستونی خود بیدار شدن و خونه قاتل رو گشتن

(۸)(۱)

پاسخ

Ayhan

فقط از خدا صبر برا مادر و پدرش میخوام متاسفم که چنین جامعه ای داریم

(۱۲)(۰)

پاسخ

بی نام

عزیزان دقت کنید
اولا باید صورتش رو نشون بدن تا همه بشناسن یه آدم مریض و روانی رو . مگه مشکلات روانی شاخ و دم داره که مشخص نشده روانی هست یا نه .
دوما اعدام چرا ؟؟؟؟ زود میمیره باید گوشت بدنش رو با چاقو بکنن و بدن به خورد خودش .
من ۱ مادرم داغ کردم خدا به داد پدر و مخصوصا مادرش برسه .

(۱۶)(۱)

پاسخ

bsn

حکم همان حکم خدا سنگسار!

(۹)(۵)

پاسخ

حسن روحانی

با سلام
قاتل را به سزای عمل خودش میرسانیم نگران نباشید.

(۱۰)(۳)

پاسخ

بهزاد:

تو اتیش مینداختینش

(۷)(۱)

پاسخ

مرسانا

فقط میتوانم بگویم خدایا طفلای معصوم این اب و خاک رو خودت محافظت کن.واقعا آحاد ملت در صیانت از بچه هاشون باید خوشبینی به دیگران رو کنار بذارن.متاسفانه هر کاری مردم بلد نیستن رو رسانه های لجام گسیخته دارن یادشون میدن.

(۸)(۰)

پاسخ

مرجان

بادیدن چهره معصومش بدجوری اشک توچشام جمع شد....داریم کجا زندگی میکنیم....کجا واقعا؟؟؟؟ اینه انسانیت؟؟؟ چطور دلت اومد اخه....چطور عوضی...یه دختر بچه بی گناه....خدا لعنتت کنه کثافت...النگوهاشو میخواستی برمیداشتی میزاشتی بره ...چرا با فجیع ترین وضع ممکن دنیارو براش تموم کردی....پنیا دارمکافاته مطمئن باش هم این دنیا تاوانشو پس میدی هم اون دنیا صدبار لعنتت کننو صدباراعدامت کنن بازم کمه برات بی شرف.....خداهمچین ادماییو از رو زمین برداره....
پددرمادر آتنا چه حالی دارن الان....اخ....خدابهتون صبربده....بدچوری قلبم دردگرفت...شریک غمتونم....روحت شاد دخترک معصوم پارس آباد....روحت شاد عزیزم....

(۲۲)(۰)

پاسخ

هما

ما تنها چیزی ک نیستیم انسانه
واقعا فک میکنیم خوبیم؟ فک میکنیم اشرف مخلوقاتیم؟
هدف از خلقت ما واقعا همین بوده؟
وقتی همچین چیزایی رو میبینم بیشتر به نظریه فرگشت اعتقاد پیدا میکنم چون اگ خدایی باشه این همه ظلم نباید باشه حداقل در حق یه دختر ۷ ساله
فعلا خدا زده به دنده ی بیخیالی عین خیالش هم نیس باید ببینیم اون زمان چه میکنه البته بیشتر از خدا این ما هستیم ک بیخیالیم کارمون شده یه حادثه پیش بیاد و فیلم بگیریم شایعه درست کنیم و هزاران کار دیگه بکنیم ولی دریغ از اینکه چیزیو درست کنیم

(۷)(۲)

پاسخ

fateme:

ببین دنیا چجوری شده که بخاطر دوسه تاالنگو بچه ی کوچیکو کشتن بخداا اعدام واسش کمه

(۱۰)(۰)

پاسخ

جواد:

دخترم هماخانم سلام علیکم؛
۱-وقتی اصالت فردبرذهن ما(یادقیق ترآن منیت من برصدروشغاف ،که بین بشروحیوان مشترک است )حاکم باشد،آنوقت هرکس به تنهائی فکرمی کند خوب است.ولی اگرازدولایه اولی وجودی بشربه دولایه عمیق ترقلب وفوادبرود.آنوقت به اشرف مخلوقات بودن بشردرعالم پی خواهدبرد.
۲- درقرآن کریم می فرمایند؛وَ ما خَلَقْتُ الْجِنَّ وَ الْإِنْسَ إِلاَّ لِيَعْبُدُونِ،پس الله انسان را آفریده که طوری زندگی کند،که ولی اش ،مربی اش ،الله باشد،تادر درگاه الله قدرومنزلت ش به اندازه بهاء المقسط شود،نه اینکه برهرقیمت ناچیزوسخیفی زندگی کند.
۳-یکی ازاسم های الله که صفت وی نیزمی باشد،الصبور،یعنی شکیباست،یکی دیگراز نام های دیگرالله شدید ‌العقاب،یعنی سخت کیفر (مجازات کنندهٔ شدید)
"اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم"
دقت نمائید،قرآن کریم با اِنَّ شروع نموده یعنی اینست وجزاین نیست،یعنی دکترین الله
خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند!
امیدوارم مسئله ظلم وبی خیالی خدا ودیگرمسائل را که مطرح نموده اید،حل شده باشد.
ومن الله التوفیق

(۰)(۰)

پاسخ

غیاثی

تقدیم به آتناهای عالم
.................................

آتنا را از یاد نخواهند برد
آنانکه در عرصه ی مهربانی خود را مدیون می دانند
چون تمام آتناهایِ جهان
در نگاهی معصومانه به ما می خندند !

آتناها
این شاه کلیدهای عطوفت
که عزم خویش را دانسته و به ما نشان می دهند
و اعتلای کلام را در اُفق اندیشه ها می بینند !
آتناهائی که برجستگی را بر فرشِ زمردین دیده اند
و برای ما هویِت می خواهند !
آری
برای ما .............. !

دکتر غیاثی تیر ۹۶

(۵)(۰)

پاسخ

محمد حسین:

چرا باید صورتشو محو کنن چرا؟میخوان براش آبرو داری کنن ؟ واقعا فقط حقش اعدامه؟ انقدر همچین آدم هایی هستند که دارن راست راست می چرخن چرا اون موقع که یه خانمه روکشته بود کسی نفهمید ؟ از این آتنا ها زیاده خیلی هاشون سکوت کردن یا اگه حرفی زدن صداشون به جایی نرسید

(۹)(۰)

پاسخ

غیاثی

تقدیم به آتناهای عالم
.................................

آتنا را از یاد نخواهند برد
آنانکه در عرصه ی مهربانی خود را مدیون دانسته اند
چون تمام آتناهایِ جهان
معصومانه
و مظلومانه دارند به ما نگاه می کنند !

آتناها
این شاه کلیدهای عطوفت
که عزم خویش را دانسته و به ما نشان داده اند
و اعتلای کلام را در اُفق اندیشه ها می بینند !
آتناهائی که برجستگی را بر فرشِ زمردین دیده اند
و برای ما هویِت می خواهند !
آری
برای ما .............. !

دکتر غیاثی تیر ۹۶

(۶)(۱)

پاسخ

zmg

تسلیت به خانواده آتنای معصوم و بی گناه و از مسئولین مربوطه انتظار زجر کش کردن این قاتل کثیف رو دارم تا عبرتی بشه برای همه هوس بازا

(۱۲)(۲)

پاسخ

میثم

من آرزو صبر واس پدر ومادر شو دارم ایشالا اون دنیا راحت باشی آتنا جان

(۹)(۰)

پاسخ

میثم

من آرزو صبر واس پدر ومادر شو دارم ایشالا اون دنیا راحت باشی آتنا جان. واس. مردم خوب پارس آباد هم . تسلیت میگم

(۷)(۰)

پاسخ

بهزاد

لعنت لعنت بر این مرد اصلا چطور دلش امد این کار کرد

(۱۰)(۰)

پاسخ

مرتضی:

واقعا فکرمیکنم این مردهیچ بویی ازانسانیت نبرده که دست به همچین کاری زده

(۵)(۰)

پاسخ

akbar:

هزار لعنت

(۴)(۰)

پاسخ

داود

با سلام. دوستان. مسئله رو سیاسی نکنید. ربطی ندارد که اگه رییسی بود. یا اگه روحانی نبود...قانون داریم. و ما صریح قانون گفته. که با مجرم. متناسب با جرمش.چه مجازاتی رو دریافت کنه...مطلب اینکه..اگر کمی. تبصره به بعضی قوانین اضافه کنند..که. مجازات. فرد خاطی. کمی با درد و رنج بیشتری صورت بگیره. شاید .خیلی کمتر شاهد این وقایع باشیم...شدت گرفتن..مجازات..درس عبرتی برای دیگرانی. که. حتی به .انجام. جرم. فقط. فکر میکنند..‌‌دت. عمل بیشتر.از کسی که چک می‌کشه. و می‌ذاره برگشت. بخوره..تا کسی که تجاوز به عنف می‌کنه.اینجا.مراجع. باید احکام. ثانویه رو بصورت. امروزی مجددا..بازنگری کنند..وبر میزان.و شدت. بعضی جرایم درد ناک.اضافه کنند...

(۶)(۱)

پاسخ

داود

مثلاً.فردی که. دختران. و زنان. رو بی حیثیت می‌کنه. و بعد می‌کشه..اگه. در طول زندگیش .بررسی بشه و روانکاوی صورت. بگیره.صدرصد.مشاهده میشه.که. در دوران.بچگی.یه مطلبی. در رابطه با زنان. به صورت عقده.در فرد.جمع شده‌ودر.بزرگسالی.بصورت. اینگونه جرایم.هولناک.بروز و ظهور می‌کنه...البته.این. مطلب. دلیل.بر عدم مجازات. فرد خاطی نیست...چون. هرچند. در زمان. وقوع جرم.حالات.و روحیات. فرد خاطی. تحت تاثیر اون عقده ایجاد شده است..و فرد خاطی .سخت بتونه.در اون حال تصمیم. به عدم. انجام. جرم. بگیره...ولی .افزایش شدت. مجازات.که. فرد قبلاً دیده و شنیده.ممکن. در اون حال روانی.خطرناک‌ .یه تلنگری باشه. تا به خودش بیاد..و انجام. عمل مجرمانه. دست بکشه....

(۴)(۲)

پاسخ

داود:

بله موافقم..هستم. آقا داود. عالی بود. قربان. شما. چه مدرکی دارید .میشه. بفرمایید. چون مطلب رو خوب شکافتید؟!

(۳)(۰)

پاسخ

داود:

بنده لیسانس مدیریت صنعتی هستم. کارمند بانک.علیرغم.اشتباه بودن برخی از نظریات. فروید.‌‌.برخی دیگر از تحقیقات وی در رابطه با .عقده.های روانی دوران طفولیت.تقریبا. با واقعیت. مطابق است.

(۵)(۱)
یک ایرانی

مرگ بر قاتل نجس، کثافت، بی شرف ، بی رگ ، آخه این بچه چه گناهی کرده بود ، نامرد .

برای شادی روح آتنا صلوات
الهم صلی الله محمد وآل محمد
خداوند به خانواده آتنا صبر دهد.
دورود بر ساکنین پارس آباد بخاطر همدلی و حمایتشان .
یاعلی
لبیک یا حسین

(۸)(۰)

پاسخ

جواد

امان ازجریان سیاسی لیبرال، که بیست هشت سال است ،که باسازکارهای لیبرالی برای مردم تصمیم سازی وتصمیم گیری می کنند،وبیست سال مستقیما،دولت دستشان بوده،واز قلوب مردم قافل،(منظور قلب ذکرشده درقرآن کریم-نه پمپ خون) این هم نتیجه اش ؛
بشرازحیوان پست ترلذت طلب لذت جو،
که این نوع جنسی شه،
انواع دیگرش فراوان
ماهیت وجودی بشر طبق قرآن کریم چهارلایه دارد؛
۱-صدر
۲-شغاف
۳-قلب
۴-فواد
صدر وشغاف دربشروحیوان مشترک است،
وبرای انسان شدن بایستی از صدر وشغاف عمیق تررفت وبه لایه های قلب وفواد رسید.
حسن وحسین (ع)ثمره فوادحضرت زهرا(س)هستند.

(۵)(۳)

پاسخ

محمد علی

باید اول زرج بکشه بعد اعدام بشه تا درسی بشه برای بقیه
نمیدونم چرا تو اخبار نگفن

(۴)(۰)

پاسخ

محمد علی

باید اول زرج بکشه بعد اعدام بشه تا درسی بشه برای بقیه
نمیدونم چرا تو اخبار نگفن
خدا لعنت کند قاطل رو

(۳)(۱)

پاسخ

…………..

واقعا این چه جامعه ای هست که ما داریم وقتی به یه دختر بچه ۷ ساله رحم نمی کنن باید تف انداخت
خاک عالم تو سر این جور ادما اشغال عوضی

(۶)(۰)

پاسخ

امید

روح آتنا شاد.یه عده میگن رییس دولت دغدغه ی بهشت و جهنم رفتن مردم رو نداره کنسرت اجرا میکنه پس واسه همین این قتل اتفاق افتاده.یعنی اگه کاندیدای اصولگراها انتخاب میشد این قتل اتفاق نمی افتاد؟؟آدم به بودن مغز و منطق تو کله ی بعضیا واقعا شک میکنه.اینطور قتلها تو همه جای دنیا هست.از آمریکا و استرالیا گرفته تا اروپا و آسیا و آفریقا.ربطی نداره که چون رئیسی با روحانی رئیس جمهور شدن این اتفاق افتاده.لطف کنید عقده های سیاسیتون رو به قتل و جنایت ربط ندید.

(۴)(۲)

پاسخ

جواد:

امیدجان؛سلام علیکم؛
۱-ماهیت وجود وزارت فرهنگ وارشاداسلامی و وزیرمربوطه درهیئت دولت برای چیست؟
۲-مگر۲۸سال جریان سیاسی لیبرال شتابان درکشورنمی تازد؟
۳-مگربیست سال مستقیما،دولت دردست جریان سیاسی لیبرال نبوده ونیست؟
۴-حکمت وجودی و وظائف دولت اسلامی چیست؟
۵-مگردولت اسلامی نبایستی،طبق قرآن وسیره ۱۴معصوم عمل نمایند؟
۶-امروزمسئله مااصولگرا و،چه وچه نیست.
مسئله امروز ما جریان لیبرال واسلام است
-جریان غیرانقلابی وانقلابی ست
-جریان باطل وحق است.
استدعادارم به انتخابات ۹۶توجه بیشتری نمائید.
استفاده ازسازکار،پروپاگاندا(اغواکردن) ،تخلفات گسترده،و....و.....و......
ازطرف جریان سیاسی لیبرال،که خود جناب حجه الاسلام والمسلمین درسخنرانی بعدازانتخاب ایشان به آن اعتراف نموده اند،(حالا درزمان انتخابات حرف هائی زده شد..........................تمام شد.........................)
حالا بفرمائید عقده سیاسی ،چه وچه ،فلان وفلان

(۱)(۴)

پاسخ

رویا:

کسی نمیگه اگه رییسی رییس جمهور بود این اتفاق نمیوفتاد چرا متوجه نیستید اینا با یه ماه دو ماه به وجود نیومدن که حالا با یه ماه دو ماه از بین برن اینا همه نتیجه چندین سال غرب زدگی و تفکر لیبراله که تو کشور ما کم نیست.

(۱)(۰)

پاسخ

زینب

سلا .تسلیت میگم به خانواده داغ دیده . چه کاریه که اینقدر طلا به بچه اویزون کنید . گرگها زیاد هستند مافقط باید مراقب بچه ای معصوم باشیم .شهوت پرستی فراون . چرا برا بچه لباس نا جور بپوشیم .درسته بچه ها س ولی آدم شهوت پرست که بچه نمیفهمه. الان دزد فراوان .شهوت پرستی فراوان . آدمهای کثیف .چرا پدر و مادرها مراقب بچه ها نیستن .من خودم دو تا بچه دارم و اونها را با هیچ کس تنها نمیزارم حتی فامیل نزدیک .

(۸)(۰)

پاسخ

علی

من واقعا متاسفم برای خانواده ی محترم آتنا اما متاسفم برای خودمون ک در چ دنیایی با چ انسانهایی زندگی میکنیم

(۶)(۰)

پاسخ

مینا

وقتی ب مردم میگی ماهواره هاتون رو جمع کنید و بیایید یه کم طرف دین ...همه بهت میخندن و میگن امل
وقتی این اتفاقات میافته تازه شروع میکنن به ابراز انزجار از این کارها.
قافل از این که یه ادم تا این تصاویر رو از ماهواره ندیده باشه قبح این کار براش نمی ریزه ...و یه همچین کاری نمی کنه .
ما داشتیم مواردی رو که داماد به مادرزن و برادر ب خواهر تجاوز کرده ...
توی همین شهر کوچیک خودمون که متاسفانه نمی تونم اسم بیارم .
متاسفاته حاضر نیستیم قبول کنیم چیزهایی رو که ب نفع خودمونه...
تقصیر دولت و نظام نیس... تقصیر خودمونه ?????

(۴)(۵)

پاسخ

مینا

وقتی ب مردم میگی ماهواره هاتون رو جمع کنید و بیایید یه کم طرف دین ...همه بهت میخندن و میگن امل
وقتی این اتفاقات میافته تازه شروع میکنن به ابراز انزجار از این کارها.
قافل از این که یه ادم تا این تصاویر رو از ماهواره ندیده باشه قبح این کار براش نمی ریزه ...و یه همچین کاری نمی کنه .
ما داشتیم مواردی رو که داماد به مادرزن و برادر ب خواهر تجاوز کرده ...
توی همین شهر کوچیک خودمون که متاسفانه نمی تونم اسم بیارم .
متاسفاته حاضر نیستیم قبول کنیم چیزهایی رو که ب نفع خودمونه...
تقصیر دولت و نظام نیس... تقصیر خودمونه ?????

(۵)(۴)

پاسخ

HHH

به نظر من تمام این مسائل بسته به ذات و ریشه خانوادگی ادم داره یکی میشه قاتل و ادم میکشه یکی میشه دکترو جون ادما رو نجات میده شاید اینجاس که میگن شیر حلال خورده یا نا پاک

(۵)(۱)

پاسخ

N

اگر باطن افراد هویدا و آشکار بود ،حتی کسی در مراسم تدفینمان شرکت نمی کرد.
این فرشته اسمانی به خانه اش بازگشت. با مظلومیت و پاکی مطلق.
هرکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند.

(۷)(۱)

پاسخ

Arshiia

مردم ایران برای مرگ آتنا اصلانی ناراحت شدند و شدید ترین مجازات رو برای قاتل آتنا از پلیس درخواست میکنیم

(۱۰)(۰)

پاسخ

مازیار

روحت شاد دختر معصوم
خدا به پدرو مادر این فرشته صبر بده

(۷)(۰)

پاسخ

کیمیا

ما که پارس اباد زندگی میکنیم بی صبرانه منتظر لحظه ی اعدام قاتل بی وجدان و بی شرف هستیم ... مردیکه بی وجدان خودش دوتا پسر داره بعد به این کثافت کاریا دست میزنه .... اون وجدان نداره؟ ایمان نداره؟ ..... اون لحظه جون دادن فرشته عزیز مارو میبینه و میخنده .... باید خودش به بدترین شکل ممکن بمیره اون حق راحت مردن رو هم نداره .... حیف اون دوتا پسر که بچه های این حروم زادست ... اونکه دختر مردم رو بی ابرو میکنه الان خودش به بدترین شکل بی ابرو شده ..... خدا ازش نگذره..... چند روزه ما داریم خون گریه میکنیم ... اون مادر بیچاره اصلا حالش خوب نیس .... اگه دو سال پیش بیشتر پافشاری میکردن میتونستن از این اتفاق جلوگیری بکنن .... لطفا یه کم وجدان داشته باشین .... اون فرشته چه گناهی داشت؟ ... تازه داشت طعم درس خوندن رو میچشید

(۳)(۰)

پاسخ

عطا

لعنت بر اونایی که بر روی زمین احساس خوشبختی میکنند................
و با افتخار می گویند من کاملا احساس خوشبختی می کنم.
وبا وجود همچین دردها و داغ های به جا مانده از موجود بد فطرت بی مثالی بنام بشر.......اخر چگونه می شود احساس خوشبختی کرد.....

(۴)(۱)

پاسخ

ایرانی

۲۰۳۰ که آموزش این بی بندوباری هاست واین نوع جرایم حاصل ۲۰۳۰ است نه احرا نشدنش

(۵)(۰)

پاسخ

رویا

هموطنای عزیزم خواهش میکنم چند دقیقه ای خارج از بعد سیاسی به این قضیه نگاه کنید حتی نمیشه چند ثانیه هم خودمونو توی این قضیه جای آتنا و امثال اتنا که خیلیاشون هنوز زندن اما بعد از اون اتفاقات دارن هر روز میمیرن بذاریم. امثال اتنا توی دنیا کم نیست. خواهشم از تمام پدرو مادرا اینه که از بچه هاتون هرگز چشم برندارین.هرگز مسیری رو به تنهایی طی نکنن. بهشون یاد بدید جایی که یه مرد یا حتی زن غریبه هست بدون حضور شما نرن. بخدا همه این اموزشا از اون سند ۲۰۳۰ کوفتی بهتره. یعنی شماها از رهبر بیشتر متوجهید؟ مگه میشه همچین سندی مثبت باشه اما مردم ما مخالفش باشن. دیگه سر ناموس ادم که نمیشه معامله کرد. این اتفاقا هم ربطی به دولت نداره. من خودم به روحانی رای ندادم اما انصافم نیست این چیزارو بندازیم تقصیر دولت. چون همیشه بوده ولی متاسفانه داره روز به روز بیشتر میشه. تسلیت به کل ایران بخاطر آتنا که قربانی طمع و شهوت شد. خانواده عزیزش همه ما رو در غم خودشون شریک بدونن. آتنا بهشتی شد. و آنگاه که پرسیده شود زان دخترک، به کدامین گناه کشته شد؟

(۸)(۰)

پاسخ

مهرداد

مطمئنا اگر برادر و همسر قبلی قاتل برای یافتن جسد همکاری نمی کردند این قتل هم مانند دو تا قتل دیگه پنهان میماند.مگه میشه یک نفر دو تا قتل انجام داده باشه و پرونده مواد مخدر و کودک ربایی و تجاوز به عنف داشته باشه و ازاد و راحت تو شهر بچرخه؟چرا وقتی همون لحظه اول بهش شک کردند خونه و محل پارک ماشین و خونه فامیلاشو نگشتند؟که اگر می گشتند حتما پیداش می کردند.چون قاتل ۴ و ۵ روز دختر معصومو نگه داشته .متاسفانه خیلی خیلی ضعیف عمل کردند.البته اینم بگم چند بار که قبلا رفته زندان توسط برادرش که وکیله و چند تا آشنای دیگه آزاد شده.قطعا اگر برادر و زن قبلی قاتل کمک نمی کردند الان باز هم آزادانه میگشت.واقعا که.حالا هی بگیم کاراگاهها مون قوی هستند.مامورین قوی هستند.در عمل باید دید به حرف زدن نیست که.

(۴)(۱)

پاسخ

فائزه

متاسفم برای همچنین گرگ صفت های وه توی جامعه ی ما پرورش یافته ان اخه ادم چقد میتونه بی ناموس و هرزه باشه؟

(۱)(۰)

پاسخ

فائزه

متاسفم برای همچنین گرگ صفت های وه توی جامعه ی ما پرورش یافته ان اخه ادم چقد میتونه بی ناموس و هرزه باشه؟

(۱)(۰)

پاسخ

فائزه

متاسفم برای همچنین گرگ صفت های وه توی جامعه ی ما پرورش یافته ان اخه ادم چقد میتونه بی ناموس و هرزه باشه؟

(۱)(۰)

پاسخ

فائزه

متاسفم برای همچنین گرگ صفت های وه توی جامعه ی ما پرورش یافته ان اخه ادم چقد میتونه بی ناموس و هرزه باشه؟

(۲)(۰)

پاسخ

فائزه

متاسفم برای همچنین گرگ صفت های وه توی جامعه ی ما پرورش یافته ان اخه ادم چقد میتونه بی ناموس و هرزه باشه؟

(۴)(۰)

پاسخ

ناشناس

این حضراتی که با دیدن سند ۲۰۳۰ هراسان شدند اصلا به فکرشان میرسد اگر این بچه در مدرسه آموزش دیده بود هیچوقت به مغازه عمو رنگرز نمی رفت؟ یکی از اهداف این سند آموزش پیشگیری از آزار جنسی بود. ما که نمگیذریم. خدا هم ازشون نگذره.

(۳)(۴)

پاسخ

سحر:

سند ۲۰۳۰ فقط فساد رو رواج میده فقط همین ولی خانواده ها میتونن خیلی راحت در قالب کلی یک سری مسائل رو برای بچه هاشون در رابطه با ارتباط با نامحرم بازگو کنند نه این که همه چیز رو براشون روشن کنن تا فکر بچه ها رو از همون ابتدا ببرن به سمت این مسائل!!؟

(۲)(۱)

پاسخ

رویا:

کاملا موافقم. مردم ما اونقدر روی ناموس متعصب هستن که اگه همچین سندی مثبت بود با جونو دل میپذیرفتن‌. هر چی باشه رهبر هم مخالفه ما هم همه پیرو رهبریم

(۲)(۰)

رویا:

‏حدود ۳ هفته قبل به یک دختر ۱ ساله در آمریکا تجاوزشد.
تکرار میکنم، به یک دختر یک ساله در "آمریکا".
خواستم، اثرات علمی ۲۰۳۰ را مشاهده کنید

(۲)(۰)

پاسخ

محمد

باسلام وعرض تسلیت به خانواده مرحومه آتنااصلانی واقعا ازاین واقعه متاسفم واشد مجازات رابرای قاتل این طفل معصوم خواستارم. ........باتشکر

(۱)(۰)

پاسخ

سید

اقایون وخانما.
اولا تغییر سبک زندگی که همه از اون مینالیم رو از خودمون شروع کنیم‌
الان اکثر افراد دارن به هم توهین میکنن.
خوب چرا تحمل انتقاد شنیدن ونظر مخالف رو نداریم

(۲)(۰)

پاسخ

سید

نسبت به فرهنگ ومسایل اخلاقی.
هم تک تک ما (پدر ومادرها)مسئولیم.
هم ارگانهای فرهنگی.
وهم دولت.
انتقاد نسبت به شخص خاصی نیست در همه دولت ها تقریبا انتقاد هم که کمتر برای مسائل فرهنگی برنامه وبودجه وعمل ....

(۱)(۱)

پاسخ

سید

نسبت به سند ۲۰۳۰ هم اظهار نظر میکنیم اولا باید کامل اون رو مطلع بکنیم بعد اظهار نظر کنیم.
کسی نگفته ۲۰۳۰ همش نکته منفی داره.
بله ۱۰ تا نکته منفی داره لابلاش دو تا نکته مثبت هم داره.
شما دوست داری بچه ات در سن ۷ سالگی در موقعی که عقلش قد نمیده از تمام مسائل جنسی اون هم اونجوری که غرب ویهود دشمن درجه ۱ مسلمونا این سند رو تنظیم کرده سر در بیاره.
که موجب بلوغ زود رس در پسران میشه.

(۱)(۱)

پاسخ

مهدي

من واقعا متعجبم از اين سطح شعوري كه در جامعه ما وجود داره. ميگن حرف غلط رو از ... هم بشنو اگه درست بود بپذير. در قران هم اومده هر چيزي رو كه شنيديد اول روش فكر كنيد و بعد اگر درست بود پيروي كنيد. انسانهاي به ظاهر مومن كدومتون سند ٢٠٣٠ رو خونديد؟ فقط چون غوغا شده سنگ ردش رو به سينه ميزنيد. وقتي گفته ميشه باي به بچه از سن پايين جاهاي خصوصيشو توضيح بذين و متذكر بشي كه كسي نبايد به جاهاي خصوصي تو دست بزنه و نگاه كنه اين كجاش بده. من الان اين مسايل رو به بچه ٤ سالم توي مهد اموزش ميدن. حتي نميذاره من لباشو ببوسم. اين كجاش غلطه كه هي فقط عربده مخالفت با ٢٠٣٠ رو ميزنيد. اين سند يه سند شناخت جنسيتيس.تو رو خدا يه بار هم كه شده از حرف رد بشيين. مگه ميشه دور مملكتو ديوار كشيد. خود قران هم ميگه فكر كنيد.همش تعصب كور و تكرار كوركورانه. بابا اين جور جنايتها ريشه در نقص روانشناسي ادما داره ، ماهواره كيلويي چند؟ اينها اختلالات روانشناختي دارن. بعد جداي از اينها شرافت نداره انساني كه با وجود كشته شدن بچه اي به اين فجاهت ميگه مقصر خودش و خونوادشه. پس اونهايي كه كلاس قران ميرفتن پيش سعيد طوسي اونا مقصر كين. هر دو موضوع يكسانه. چطور با اين حرفها جگر خانواده اي ميسوزونيد.
يكبار براي هميشه اين گفتارها رو كنار بذاريد

(۲)(۱)

پاسخ

يلدا

آقا جواد من به جاي همه آدمهايي كه به شما توهين كردن معذرت ميخوام،انقدر همه چيز واضحه كه به نظرم بحث با اين موجودات بي فايده ست اينها خودشون و به نفهمي زدن

(۲)(۱)

پاسخ

جواد:

دخترم یلدا خانم؛ازلطفی که به این حقیرناچیزخداونددارید،بسیارممنونم،
امیدوارم عزیزفاطمه زهرا(س)شوید،وان شاالله بزودی زود،دیدگان شما وهمگی جهانیان به جمال آن ماءمعین (عج) روشن شود،وبشودآنچه شایسته بشراست.
ومن الله التوفیق

(۱)(۰)

پاسخ

رویا:

اقای جواد کسی که خواب باشه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده هرگز. اگه بعضیا دست از تعصب کورکورانه به غرب و لبیرال بردارن هر کس اعم از باسوادو کم سواد و بی سواد متوجه میشه راه درست چیه. راه درست راه رهبر ماست. راه رهبر ما هم نظام اسلامیه. همگی برای حفظ این نظام در مقابل تفکر لبیرال می ایستیم. به گفته رهبر نهال جمهوری اسلامی امروز تبدیل شده به یک درخت تناور. مگر میتوانند آنرا بکنند؟
خواستند نظام جمهوری اسلامی را ساقط كنند اما یکی یکی در حسرت اين آرزو به گور رفتند

(۳)(۱)

جواد:

دخترم رویا خانم؛احسنت ومرحبابه شما،چه خوب وواضح لجاجت رابیان نموده اید،
ممنونم
امیدوارم ثواب این زکات علم شماکه روشنگری ست،برسد،به روح آتنای کوچولوی معصوم قربانی لیبرالیسم،
عزیزخانم فاطمه زهرا(س)وعزیز الله شوید

(۳)(۰)

پاسخ

مهراب:

دادا چرا موضوع سیاسی میکنی تو

(۰)(۱)

جواد:

مهراب جان سلام علیکم به بنده وخودتان لطف نمائید،به تمام نوشته هام دراین پست عنایت فرمائید،آنوقت ربطش به سیاست رامتوجه خواهیدشد،
۱-وزارت فرهنگ وارشاداسلامی درهیئت دولت برای چیست؟
۲-مگرنه اینکه برای ارشادمردم است؟
۳-سیاست گذاری وهدایت این وزارتخانه به عهده کیست؟
۴-این بشر(اسماعیل رنگرز یا جعفرزاده)ازحیوان پست تر۴۲ساله مگر نزدیک به چهل سال ازعمرش درجمهوری اسلامی سپری نشده(؟مدرسه رفته و...و....و...)،
۵-باتوجه به اینکه نظیر اینگونه افرادازحیوان پست ترتابحال کم نبوده ونیست.آیا این معضل نشان نمی دهد،سیاست گذاری وعمل کرد،وزارت خانه ارشاداسلامی غلط بوده؟
آیا وجوداینگونه معضلات درهمه عرصه های اجتماعی نشان نمی دهد،وزارت فرهنگ وارشاداسلامی بجای ارشادکردن مردم ،مردم را اغوا(گمراه)کرده است ؟(پروپاگاندا که ازسازکارهای اصیل لیبرالی ست ،عمل کردش ،اغوا کردن است،که نتوانندمخاطبان خیر وشر-حق وباطل راازهم تمیز و جداکنند.

(۰)(۰)
جواد

نظرکلیه کاربرانی که درمورد آسیب های اجتماعی وسند ۲۰۳۰صحبت هایی داشتندودارندرا،به بخشی ازفرمایشات راهبردی رهبری معظم حضرت آیه العظمی امام خامنه ای ،درتاریخ ۹۶/۳/۳۱ در دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها،جلب می نمایم؛که عینا نشرمیدهم؛
یا بحث آسیب‌های اجتماعی است، بحث عدالت اجتماعی است که این‌همه حرف عدالت اجتماعی را همه میزنیم، این‌همه راجع به عدالت اجتماعی میگوییم، جزو واضحات و مسلّمات است. خب کو؟ حالا تحقّق پیدا کرد عدالت اجتماعی؟ ضریب جینی روزبه‌روز بالاتر رفته است، بدتر شده است. چرا؟ علّت چیست؟ این فکرِ درست، این خواستِ درست، این هدفِ درست، چرا در کشور تحقّق پیدا نمیکند؟
یکی از کارهایی که میتوانید شما انجام بدهید، کمک‌کردن به مدیریّتهای کلان کشور است. یعنی ببینید یکی از اشکالات مدیریّتهای کلان ما این است که نرم‌افزار مدیریّتی ما ویروسی بشود؛ یعنی دشمن بتواند در اندیشه‌ی مدیریّتی ما ویروسی را وارد کند که تمام ابتکارات ما و کارهای ما و تصمیم‌های ما را خراب کند و به جهت خلافی هدایت کند و پیش ببرَد. میتوانیم مانع بشویم؛ باید مانع شد، جزو کارهای اساسی [است]. یا استفاده‌ از ظرفیّتهای مغفول‌مانده‌ی کشور.
مسئله‌ی تبیین؛ یکی از کارهای اساتید، مسئله‌ی تبیین است که حالا من تشکّر میکنم از آقای پارسانیا که راجع به سند ۲۰۳۰ اینجا صحبت کردند؛ خب این باید تبیین بشود؛ ما یک‌چیزی راجع به این سند ۲۰۳۰ آموزش‌و‌پرورش گفتیم، خب حرفهای گوناگونی هم اطرافش زده شد. این مسئله، خیلی مسئله‌ی مهمّی است؛ همین‌طور که ایشان اشاره کرد، این جزئی از یک سند بالادستیِ سازمان ملل -سند توسعه‌ی پایدار- است که یک بخش آن همین سند ۲۰۳۰ مربوط به آموزش‌‌وپرورش است.
در واقع آنچه اینها در این سند توسعه‌ی پایدار -که از جمله این سند ۲۰۳۰ [در آن] هست- طرّاحی دارند میکنند و دست‌اندرکار هستند، این است که یک منظومه‌ی فکری و فرهنگی و عملی برای همه‌ی دنیا دارند جعل میکنند. این را چه کسی میکند؟ دستهایی پشت سازمان ملل وجود دارد؛ یونسکو اینجا یک وسیله است، یک ویترین است؛ دستهایی نشسته‌اند، دارند برای همه‌چیز کشورهای دنیا و همه‌ی ملّتها یک منظومه تولید میکنند؛ منظومه‌ای که شامل فکر است، شامل فرهنگ است، شامل عمل است و این را دارند ارائه میدهند و ملّتها باید همه بر طبق این، عمل کنند. یک بخش آن هم بخش آموزش‌‌وپرورش است که همین سند ۲۰۳۰ است. خب این غلط است؛ این غلط است؛ اصلاً این معیوب است؛ این حرکت، حرکت معیوبی است. چرا؟ چه کسانی هستند اینهایی که دارند سند توسعه‌ی پایدار را فراهم میکنند؟ چه حقّی دارند که درباره‌ی کشورها، درباره‌ی ملّتها، درباره‌ی سنّتهایشان، درباره‌ی عقایدشان، اظهار نظر کنند که باید این‌جوری کنید، باید آن‌جوری کنید؛ همه‌ی اینها هم «باید» است. اینکه میگویند الزام نیست، این سطحی‌نگری است؛ نخیر، در واقع، همه‌ی اینها الزام است، و هرکدام از اینها که تحقّق پیدا نکند، بعد به‌عنوان یک نقطه‌ی منفی به‌حساب خواهد آمد که «در فلان جدول، تهِ جدول قرار میگیرید؛ فلان امتیاز از شما سلب میشود»! همه‌ی اینها این‌جوری است؛ در واقع همه‌ی اینها «باید» است، ولو در ظاهرش «باید» نباشد. چه لزومی دارد؟ خب ما از چند سال قبل از این آمدیم گفتیم «الگوی ایرانی‌ـ‌اسلامی پیشرفت»؛ بنده کلمه‌ی توسعه را هم عمداً به کار نبردم. آقایانی که مسئول این کار هستند و از آن وقت ما با اینها ارتباط داریم، میدانند؛ بنده عمداً گفتم کلمه‌ی توسعه را من به کار نمیبرم، چون کلمه‌ی توسعه یک کلمه‌ی غربی است؛ یک مفهوم غربی دارد؛ من کلمه‌ی پیشرفت را به کار میبرم؛ الگوی پیشرفت ایرانی‌ـ‌اسلامی. خب این الگو را بگردیم پیدا کنیم! چرا باید برای پیشرفت ما، دستهای غربی الگو بدهند به‌صورت همین سند توسعه‌ی پایدار یا ۲۰۳۰ و امثال اینها؟ اینها کار کیست؟ کار شماها است، کار دانشگاه‌ها است، کار اساتید است.

(۱)(۱)

پاسخ

هم وطن

خیلی ناراحت شدم و گریه کردم ای کاش میتونستم کاری انجام بدم براشون

(۱)(۰)

پاسخ

هستی

الان این موضوع چه ربطی داره به دکتر روحانی دیگه بعضی ها هم شورشو دراوردن نکنه سوختتون که اصلاح طلبا دوباره پیروز شدن
واینکه خدا ایشالا به پدرومادرش صبر بده واقعا تاسف باره که همچنین ادمایی روی کره زمین داریم

(۰)(۰)

پاسخ

جواد:

دخترم هستی خانم؛تاسف شماکاملا بجاست ولی تاسف بارتر،اینه که درکشورانقلابی اسلامی آنهم بعدازگذشت نزدیک به چهل سال همچین آدمایی داریم.!!!!!واین ازحیوان پسترآخرین نیست!!!!!

(۰)(۰)

پاسخ

ریحانه

در جواب دوستانی که گفتند چرا چهره قاتل را محو کردین، باید بگیم که خانواده قاتل ازجمله زن و فرزندانش تا آخر عمر بی آبرو میشند. ، اونا که گناهی ندارند.

(۰)(۰)

پاسخ

عاطفه

سلام.در رابطه با عکس قاتل که چرا صورتش کامل مشخص نیست باید گفت که انسانی که تبدیل به قاتل میشه دیگه چیزی برای از دست دادن نداره..اینکه آبروش میره یا نمیره..پس ذهنتون رو درگیر این مسئله بی اهمیت نکنید.
این موضوع،برای امسال و پارسال و پیارسال نیست.تا حافظه یاری میکنه از این اتفاقات داشتیم..و باز هم داریم..پس به نظام و دولت و حزب و داعش و فلان و بیسار ربطی نداره.
گفته شده که قاتل اختلال روانی نداشته!پس چطور سابقه کودک آزاری داشته؟؟؟؟؟؟؟پس تکلیف اختلالات شخصیتی،اختلالات جنسی،دوران سیاه و تباه شده ی کودکی و غیره چی میشه؟؟...ای کاش کسی که سواد زیادی در زمینه روانشناسی داره اینجا پیدا بشه و تا جایی که امکانش هست مسئله رو باز کنه،نه کسی مثل من که فقط لیسانس روانشناسی داره!
ای کاش بجای تاکید رو مسئله حجاب و گیر دادن به این موضوع که خواهرم هلو با پوستش خاصیت داره پس حجابتو رعایت کن،کمی رو مسائل مهم تری تمرکز میکردیم..ای کاش آموزش میدادیم..نمیگم با آموزش مسئله تجاوز ریشه کن میشه،ولی کمتر میشه..و حتی نمیگم که حجاب داشتن یا نداشتن در مسئله تجاوز مهم هست یا نه..فقط میگم هر چیزی رو به حجاب ربط ندیم،به خدا مسائل مهم تری هم هست..در اینگونه مسائل فقط یک عامل دخیل نیست..چه در مورد کسی که مورد تجاوز قرار میگیره و چه فرد متجاوز..
تسلیت به دختران سرزمینم

(۰)(۱)

پاسخ

مهراب

باعرض سلام بنده از به خانواده اصلانی تسلیت عرض مینمایم عزیزان قاتل بالخره میکشن نترسید

(۲)(۰)

پاسخ

وحید

تسلیت به پدر مادر و خانواده اتناجان و به همه ایران..باید اداره اگاهی تمام حافظه گوشی و اگر کامپیوتر داشته کامپیوتر اون انسان نمای بیشرف و از خدا بی خبر رو ریکاوری کنن و هارد دوربینهای مدار بسته رو هم که در اون محل بوده رو ریکاوری کنن تا اون قسمتهایی ک خودش پاک کرده که کسی نفهمه رو برگردونن..شرم بر تو باد بیشرف..اروم بخواب ابجی نازم اتناجان دوست داریم...

(۱)(۰)

پاسخ

جواد

وزارت فرهنگ وارشاداسلامی به وظائف اش درست عمل نکرده،!!!!
مخصوصا دربیست وهشت سال اخیر،که جریان سیاسی لیبرال درکشوراسلامی انقلابی می تازد،وسازکارهای لیبرالی رااجرا کرده ومی کنند.
ویروس مهلک لیبرالیسم،رادرکشور بایستی به محاق برد،تامنزوی شوند،تادرانزوا،ازبین بروند،

(۳)(۰)

پاسخ

جواد

قابل توجه روشنفکران؛
امروز آتنای ۷ساله دراردبیل
دیروز ستایش ۵ساله درورامین
پریروز پروانه ۱۰ساله درشیراز
هفته قبل تجاوز دومردبه زن تهرانی که ازتجاوزدیگری به آنهاپناه برده بود
امروز برای تا این خبرها شوک است
امادرانگلستان دیگرشوک نیست،عادی ست،هربیست دقیقه به یک کودک درانگلستان تجاوزمی شود.
امریکا-سوئد-انگلستان-آلمان-فرانسه-کانادا-جزء۱۰کشورنخست جهان درتجاوز به عنف هستند.
اماهم وطن روشنفکر؛که سبک زندگی خبیثه لیبرالی،حاصل ازتوحش اروپا،ازقرون ۱۱ تا ۱۷میلادی رابرگزیده ودنبال می کنی وچادر وحیای ،خانم هاودختران راتحقیر می کنی،
بدان اگرسازکارهای لیبرالی در(فرهنگ-سیاست-اقتصاد وغبره)همینگونه ادامه پیداکند،
فردا دیگرهیچ اتفاق شنیع وخبیثی درتمام عرصه ها،شوک نخواهدآورد،
اپیدمی خواهدشد،وعادی
باد،بکاری طوفان درو خواهی کرد.
بدان تو هم درواقیعت های خسران زا،شریک خواهی بود.

(۱)(۰)

پاسخ

محمد:

بردار جواد سلام .من نمیدونم کی هستید و کحا هستید و چه کاره هستید و کلیه پیام هاتون رو هم خوندم و فهمیدم که حرف های شما درسته و مردم عقلشون تو چشماشونه و با احساس میرن جلو و نمیدونن که همه چی با کمی تامل و فکر میشه حل کرد و این قضیه هم بسیار جای تاسف داره و باید درس عبرت بگیرم به این صورت که هرکسی که در کنارمون هست و می‌شناسیم و میتونم جلوی طرز فکر خرابشون رو که از روی جاهلیت بر خود سوار کرده اند رو گرفت و احساس مسعولیت کرد که یک روز همین فرد اگر به راه خطا برود مسعولش منم که راهنماییش نکردم .همه اعضای گروه خواهشا با فکر برین جلو و دولت و کلیه مسعولین رو گناه کار ندونید چرا که همه چیز همون طور که ما میخوایم پیش نمیره و با زحمت همه چیز رو میشه به دست اورد و فکر نکنید مه دولت نشسته و همه رو استخدام میکنه و چی میشه شما بپاخیزید و یه کاری رو شروع کنید و اشتغال زایی کنید و دیگرا هم یاد بگیرند .من این جمله رو گفتم که بدونید با جر رو بحث و باور های غلط تفرقه ایجاد نکنید و یه مثال میزنم که بهتر باور کنید :هر چیزی که به بدن اسیب میرسونه حرامه و هر چیزی که ملت رو از عقایدشون به دور میکنه حرامه و جای بحث هم نیست و انکار کردنش هم حرامه .انشالله که همتون با یه اتحاد قوی جلو میرین برای اباد سازی مملکتمون .

(۱)(۱)

پاسخ

Milad.Dinamit

چرا دستگاه قضایی برای ارام کردن خشم مردم به خاطر جو حاکمه ملت اون نامرد شیطان صفت رو زود اعدام کرد که مثلا بگه ما مقتدریم.همه در مورد اعدام اون بی همه چیز اتفاق نظر داریم ولی از نظر علمی و کارشناسی واقعا اگر دستگاه قضایی میخواست که دیگر شاهد چنیین جنایاتی نباشد باید ریشه ای مشکل حل بشود یعنی قبل از اعدام چندین روانکاو،روانشناس،روان دان متخصص را با اون شیطان گفتگو میکردن و اورا تخلیه روانی میکردن، و با تمامی حیوانان کودک اذار مانند ناپدری بی وجدان کیمیا نیز این چنین میکردن و تمام روان کاویی هارو در کنار هم قرار میدادن و تجزیه تحلیل میکردن که چه علتی در جامعه باعث بروز این افراد شیطان صفت میشود اگر مشکل از بچگی ان جنایتکاران هست سیستم اموزش را اصلاح میکردن،اگر خانواده هاشون بوده تز این به بعد بیشتر مراقب رفتار خانواده ها با فرزندان خود باشن تا چنین قاتلان بلفطره تحویل جامعه ندهد،باید قبل از اعدام این وحشیان کاملا از روز به روز زندگی اون معلون با خبر بشوند تا پیشگیری بتوان انجام داد.صد درصد باید اعدام بشود ولی قباش باید تخلیه روانی صورت بگیرد و به مردم توضیح داده شود که مردمم برای پیشگیری سهیم باشن.چه بسا اتنای عزیز یا کیمیا و یا هر کودک که مورد ظلم و تجاوز قرار گرفته فردا شاید برای ایرانمان باعث غرور و سر فرازی میشد چه بسا که مریم میرزاخانی اولین زن در تاریخ علم ریاضی در جهان که مدال فیلدز که برابر نوبل هست را کسب میکرد،فردا روز همین اتنا،کیمیا و تمام کوکانی که ظلم در حقشان شد میبودن.
هم وطن بیا کنار هم به دور اینکه طرفدار هر جناح سیاسی هستیم یا نیستیم دست به دست هم بدیم و برای فردای بهتر و ارامتر ایرانمان چشمانمان بازتر از همیشه گوشانمان شنوده تر از همیشه و دستانمان یاری و مدد رسان تر همیشه برای کودکان ایرانی حالا باهر قومیت یا مذهبی که هست داشته باشیم فقط برای انسانیت.
فقط برای انسانیت.

(۰)(۰)

پاسخ

جواد:

میلادجان عزیزسلام علیکم:
برای فردای بهتر وآرام تر ایرانمان راهی نیست جزاینکه تمام مسئولین قوام به قسط قرآنی باشند،وتمام مردم ازکوچک وبزرگ(عوام وخواص) قیام به قسط قرآنی نمایند،وقسط قرآنی مطالبه همگان شود.
تابه جامعه ای برسیم ؛
که بدانیم خدایی که ما را خلق نموده، حق دارد به ما امر و نهی کند که چه کاری کنیم و چه کاری نکنیم.
که بفهمیم، مهندسی فرهنگی یعنی هجرت دادن جامعه از انگیزه‌های غلط به انگیزه‌های ممدوح
که بفهمیم، وقتی موتور محرک انسان، شهوت او بشود، دیگر رضایت خدا برایش مهم نیست.
که بدانیم، انسان طراز دینی، عزیز و نفوذناپذیر است.
بشر همیشه دنبال جوانی بوده جاودانگی با «دنیا» جمع نمی‌شود.
بدانیم،عقل، دهانه بر اسبِ چموشِ فکر و خیال است.
بدانیم،تنها راه تعالی انسان، مهار خواهش‌های نفسانی‌ست.

(۰)(۰)

پاسخ

افشاری

مامانا حتی بدل هم به بچه ها آویزان نکنید و جامعه خیلی به سمت بی بند و باری می رود من ۲ دختر دارم و اینقدر باهاشون راجع به تجاوز و.... حرف میزنم و حتی با فامیل خیلی نزدیک هم تنها نمی‌گذارم خدا به خانواده اون طفل معصوم صبر بدهد از روزی که شنیدم فقط گریه میکنم گویا اورا می شناسم آخه دختر منم ۷ سالشه بعد ها چه خواهد شد ناامنی بیداد میکند همیشه نگرانیم الهم اجل الولیک الفر ج خدا یا کمک کن چه مصیبتی

(۳)(۰)

پاسخ

رویا

به جای اینکه الان بگن ریشه مشکلات این متجاوز و قاتل رو بررسی کنن ببینن چی شده این شخصیت اینطور شکل گرفته یه عده لاشخور سیاسی اومدن حتی از این مساله هم سوءاستفاده کردن و سیاسیش کردن.

(۱)(۰)

پاسخ

دانشجو

فرزندان قاتل آتنا فراموش نشوند حتما روانکاوی شوند درصورت داشتن خلق و خوی وحشیگری و درنده خویی همانند پدرشان درمان شوند. از مسئولین مربوطه عاجزا استدعا داریم فرزندان قاتل آتنا را در جامعه رها نکنند تا فاجعه دیگری به بار آورند

(۰)(۰)

پاسخ

عشقم تویی

واقعا برای مرد ها متاسفم که اینقدر پست و کثافت هستن.
متاسفم

(۲)(۰)

پاسخ

هادی:

من برای اعدام قاتل آتنا لحظه شماری میکنم چون برای دختر همشهری بی چاره خودم ارزش قاعل هستم شما خودتان یک لحظه تصور کنید اگر دختر خود شما بود شما علان چه حالی داشتید من که علان این مطلب را مینویسم گریه ام گرفته...

(۰)(۰)

پاسخ

هادی

من برای اعدام قاتل آتنا لحظه شماری میکنم چون برای دختر همشهری بی چاره خودم ارزش قاعل هستم شما خودتان یک لحظه تصور کنید اگر دختر خود شما بود شما علان چه حالی داشتید من که علان این مطلب را مینویسم گریه ام گرفته...

(۰)(۰)

پاسخ

هانیه مرتضی نژادازتبریز

سلام یه نویسنده ام که مرگ اتناوبنیتای عزیزسیاه پوشم کرده...چون خواهرام فوت شدندفقط یه سوال دارم گناه یه بچه هفت ساله وهشت ماهه چیه؟اتناوبنیتای عزیزی که تاب زمینی بودن نداشتین برامون دعاکنین خانواده اصلانی وگودرزی تسلیت

(۱)(۰)

پاسخ

زیبا

خدایا چند روز که نمیتونم فکر نکنم و گریه نکنم برای آتنا و خانواده ش،، خدایا چه گناهی کرده بود که طعمه این مرد کثیف شد

(۱)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری همایش گرامیداشت هفته قوه قضائیه در گیلان

گیل نگاه/ پویا بازارگرد: همایش گرامیداشت هفته قوه قضاییه ظهر امروز(دوشنبه 4تیر) در سالن همایش های امام خمینی(ره) دادگستری کل استان گیلان برگزار شد. این همایش به میزبانی و ابتکار رئیس کل دادگستری گیلان برای اولین بار با حضور…

گزارش تصویری برنامه پاکسازی مشارکتی ساحل سحرخیزمحله لاهیجان

گیل نگاه/ سائده محمدی: صبح امروز و همزمان با ششمین سالگرد آغاز فعالیت انجمن رفتگران طبیعت، برنامه مشارکتی پاکسازی ساحل دریا در روستای سحرخیزمحله بخش رودبنه شهرستان لاهیجان انجام شد. منا ابروفراخ سرپرست اداره کل اجتماعی استانداری، محمد…

گزارش تصویری نمایشگاه گروهی نقاشی موزاییک در انزلی

گیل نگاه/ مطهر منفرد: نمایشگاه گروهی نقاشی موزاییک عصر دیروز، پنجشنبه 31 خردادماه در مجتمع کاسپین منطقه آزاد انزلی آغاز به کارکرد. این نمایشگاه تا 2 تیرماه ساعت 17 الی 21 در تالار فرهنگی مجتمع کاسپین دایر است.     …