«کیمیا»« آتنا»ی دیگر؛

ناپدری شیطان پرست بیش از ۷۰ بار به کیمیای ۷ ساله تجاوز کرد/ناپدری:به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کردم

گیل نگاه:این قصه پر غصه روایت زندگی آتناهاست. دختر بچه‌های پاک و معصومی که هنوزدل‌بسته عروسک بازی هستند اما در تلخی ناتمام این زندگی، قربانی هوی و هوس مردانی می‌شوند که …

به گزارش فارس، داستان آتنای هفت ساله را همه شنیده‌انددختر بچه‌ای که برای آب خوردن به مغازه‌ای رفت که صاحبش رسم مهربانی و انسانیت را از یاد برده بود (گزارش تجاوز به آتنا را اینجا بخوانید) و … هنوز داغ آتنای پارس آبادی سرد نشده که خبر آزار و اذیت جنسی دخترکیهفت ساله در استان البرز سر زبان ها افتاده. دختری به نام کیمیا که از طرف ناپدری مورد تجاوز قرار گرفت تا این روزها روی تخت بیمارستان روزگار بگذراند.

آدرس روی کاغذ را نگاه می‌کنم. طبقه دوم. بخش کودکان. اتاق ۱۰۳٫ در اتاق باز است و مددکاری موسسه مهر آفرین که کارهای درمانی کیمیا را انجام می‌دهدکنار تختش نشسته است. عروسکی سفید رنگ گوشه تخت افتاده و دختری که نامش کیمیاست آرام و بی‌صدا کنار عرسک خوابیده. انگار نه انگار که دختریهفت ساله است و پر از انرژی. همسالانش یک جا بند نمی‌شوند اما کیمیا نه تنهاحرف نمی‌زند و بازی نمی‌کند بلکه با عروسک سفید رنگش هم قهر کرده. کنارشمی‌نشینم. ملحفه عروسکی‌اش را روی صورتش می‌کشد و می‌گوید با همه قهرم… مدد کارش با دیدن این حرکت به کیمیا می‌گوید: سعی کن بخوابی عزیزم. ما چند دقیقه بعد برمی گردیم. اتاق خلوت و آرام کیمیا را ترک می‌کنیم تا برای چند لحظه پای صحبت و درد دل مددکار کیمیا بنشینیم و جویای حال دختر۷ ساله‌ای باشیم. دختری که این روزها لبخندش هم درد می‌کند.

کیمیا ٧ ساله به همراه مادر و مادربزرگش در کرج زندگی می‌کرد، پس از سلب حضانت او از پدر واقعی (به دلیل اعتیاد شدید، عدم حمایت مالی و عاطفی فرزند و همسر، آزار و اذیت جسمی و ضرب و شتم کیمیا و مادرش و…) حضانت کودک به مادرش داده شده و پدر و مادر از هم جدا می‌شوند.

رقیه موسوی مددکار موسسه خیریه مهر آفرین می‌گوید: پس از گذشت حدود یکسال، مادر کیمیا، برای تأمین مخارج و دیگر حمایت‌ها با مردی ازدواج کرد که ۵سال از او کوچک‌تر بود.

موسوی می‌افزاید: طبق بررسی‌ها صورت گرفته مشخص شد بابک علاوه بر مصرف مواد مخدر ( شیشه)، دارای أفکار عجیب و توهمات خاص است. مادر کیمیا زمانی متوجه این رفتارها می‌شود که بابک ازدواج کرده بود.

وی در این خصوص توضیح می‌دهدپس از اینکه مددجو (مادر کیمیا) با همسرش عقد موقت (صیغه) می‌کند متوجه رفتارهای عجیبی از سوی بابک می‌شود. یکی از این رفتارهای عجیب قرص خوابی است که هر شب به مادر کیمیا می‌داد؛ به این بهانه که خوابی آرام‌تر داشته باشد.

ترس کیمیا از تنبیه بهوسیله شلنگ

دخترک معصوم به راحتی در مورد نحوه‌ی ارتباط ناپدری با خود توضیح می‌دهد و این نشان از تکرار این اتفاق و پذیرش اجباری (به دلیل ترس از تنبیه فیزیکی بهوسیله شلنگ) است.

مادر نیز از زندانی شدن در خانه توسط همسر، مورد ضرب و شتم قرار دادن بهوسیله‌ی شلنگ، اجبار به استفاده از قرص‌های محرک و خواب آور خود و دخترش صحبت می‌کند.

ناپدری متجاوز پس از بازداشت و زندانی شدن اعتراف کرده که شیطان پرست بوده و به دختربچه‌ها علاقه داشته و به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کرده است.

مادر کیمیا تحت درمان است و کیمیا به بهزیستی سپرده می‌شود

طبق گفته مددکار کیمیا، مادر کیمیا که دچار مشکل عصبی شدیدی شده تحت درمان قرار گرفته و کیمیا به بهزیستی سپرده خواهد شد.

وی می‌افزایدبی اطلاعی و نداشتن آگاهی از سوی مادر جهت مراقبت از کودک و ندادن آموزش به کودک در مواقع آزار جنسی از علل بروز این اتفاق ناگوار است.

کیمیا را با تمام دردها و تلخی‌هایی که بر روح و جسمش وارد شده ترک می‌کنیم. کیمیایی که برای التیام زخم‌هایش به زمان نیاز دارد. آن هم نه یک سال و دو سال. بلکه چند سال. شاید پس از این زمان طولانی اندکی از دردهایش التیام پیدا کند. شاید…

(۰)(۰)کد مطلب: 127188
تاریخ: ۲۶ تیر ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
زهرا

ناپدری کیمیا باید اعدام شود. از قوه قضائیه استدعا داریم برای جلوگیری از این فجایع اشد مجازات را برای متجاوزین در نظر بگیرد. متجاوزین بدانند مملکت قانون دارد و کی به کیه نیست.

(۸)(۰)

پاسخ

کیوان:

این فجایع نتیجه اعدام هاست. این فجایع محصول جامعه ای است خشن و تندخو و ویرانگر!!
آتناها،کیمیاها و هزاران فجایع از این دست که در این سی و اندی سال دیدیم، محصول تفکرات خشن امثال ما و شماست.
سازندگی بلد نیستم اما ویرانگری را بلدیم

(۰)(۷)

پاسخ

س.ر.د:

اره
اگه اعدام نکنن و قاتلین و متجاوزها راست راست تو خیابون بگردن اونوقت این حوادث اتفاق نمی افته
خنده داره!

(۰)(۰)
الب

این حکومت دست از سر این مملکت برداره ما خودمون میدونیم باید چکار کنیم ...

(۱)(۶)

پاسخ

.

هم قاتل آتنا هم ناپدری کیمیا باید و امثالشون باید اعدام شن

(۸)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری مسابقات سوارکاری کورس تابستانه رشت

گیل نگاه/گروه ورزشی: مسابقه اسب دوانی کورس تابستانه، جام قهرمانی اسب گیل عصر امروز (جمعه۳۰ تیر) در پیست سوارکاری کاسپین پیربازار رشت برگزار شد. این مسابقات به همت هیات سوارکاری شهرستان رشت و  در سه کلاس اسبهای محلی، دوخون و دورگ…

گزارش تصویری تئاتر «آنتیگونه» در رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: نمایش «آنتیگونه» به کارگردانی غلامرضا میرمعنوی امشب در مجتمع خاتم الانبیا رشت به روی صحنه رفت. این نمایش اثری کلاسیک نوشته سوفوکل است که توسط گروه تئاتر مارلیک به تهیه کنندگی سپیده تولمی و بازی…

گزارش تصویری؛

مجلس یادبود مریم میرزاخانی در بندرانزلی از سوی خانواده علیرضا سایه بان، همسفر او در اتوبوسِ مرگ

گیل نگاه/مطهره منفرد: مراسم یادبود درگذشت زنده یاد مریم میرزاخانی، نابغه ایرانی ریاضی جهان عصر امروز (پنج شنبه 29تیر) به همت خانواده زنده یاد علیرضا سایه بان در گلزار شهدای بندرانزلی برگزار شد. زنده یاد علیرضا سایه بان، متولد…