«کیمیا»« آتنا»ی دیگر؛

ناپدری شیطان پرست بیش از ۷۰ بار به کیمیای ۷ ساله تجاوز کرد/ناپدری:به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کردم

گیل نگاه:این قصه پر غصه روایت زندگی آتناهاست. دختر بچه‌های پاک و معصومی که هنوزدل‌بسته عروسک بازی هستند اما در تلخی ناتمام این زندگی، قربانی هوی و هوس مردانی می‌شوند که …

به گزارش فارس، داستان آتنای هفت ساله را همه شنیده‌انددختر بچه‌ای که برای آب خوردن به مغازه‌ای رفت که صاحبش رسم مهربانی و انسانیت را از یاد برده بود (گزارش تجاوز به آتنا را اینجا بخوانید) و … هنوز داغ آتنای پارس آبادی سرد نشده که خبر آزار و اذیت جنسی دخترکیهفت ساله در استان البرز سر زبان ها افتاده. دختری به نام کیمیا که از طرف ناپدری مورد تجاوز قرار گرفت تا این روزها روی تخت بیمارستان روزگار بگذراند.

آدرس روی کاغذ را نگاه می‌کنم. طبقه دوم. بخش کودکان. اتاق ۱۰۳٫ در اتاق باز است و مددکاری موسسه مهر آفرین که کارهای درمانی کیمیا را انجام می‌دهدکنار تختش نشسته است. عروسکی سفید رنگ گوشه تخت افتاده و دختری که نامش کیمیاست آرام و بی‌صدا کنار عرسک خوابیده. انگار نه انگار که دختریهفت ساله است و پر از انرژی. همسالانش یک جا بند نمی‌شوند اما کیمیا نه تنهاحرف نمی‌زند و بازی نمی‌کند بلکه با عروسک سفید رنگش هم قهر کرده. کنارشمی‌نشینم. ملحفه عروسکی‌اش را روی صورتش می‌کشد و می‌گوید با همه قهرم… مدد کارش با دیدن این حرکت به کیمیا می‌گوید: سعی کن بخوابی عزیزم. ما چند دقیقه بعد برمی گردیم. اتاق خلوت و آرام کیمیا را ترک می‌کنیم تا برای چند لحظه پای صحبت و درد دل مددکار کیمیا بنشینیم و جویای حال دختر۷ ساله‌ای باشیم. دختری که این روزها لبخندش هم درد می‌کند.

کیمیا ٧ ساله به همراه مادر و مادربزرگش در کرج زندگی می‌کرد، پس از سلب حضانت او از پدر واقعی (به دلیل اعتیاد شدید، عدم حمایت مالی و عاطفی فرزند و همسر، آزار و اذیت جسمی و ضرب و شتم کیمیا و مادرش و…) حضانت کودک به مادرش داده شده و پدر و مادر از هم جدا می‌شوند.

رقیه موسوی مددکار موسسه خیریه مهر آفرین می‌گوید: پس از گذشت حدود یکسال، مادر کیمیا، برای تأمین مخارج و دیگر حمایت‌ها با مردی ازدواج کرد که ۵سال از او کوچک‌تر بود.

موسوی می‌افزاید: طبق بررسی‌ها صورت گرفته مشخص شد بابک علاوه بر مصرف مواد مخدر ( شیشه)، دارای أفکار عجیب و توهمات خاص است. مادر کیمیا زمانی متوجه این رفتارها می‌شود که بابک ازدواج کرده بود.

وی در این خصوص توضیح می‌دهدپس از اینکه مددجو (مادر کیمیا) با همسرش عقد موقت (صیغه) می‌کند متوجه رفتارهای عجیبی از سوی بابک می‌شود. یکی از این رفتارهای عجیب قرص خوابی است که هر شب به مادر کیمیا می‌داد؛ به این بهانه که خوابی آرام‌تر داشته باشد.

ترس کیمیا از تنبیه بهوسیله شلنگ

دخترک معصوم به راحتی در مورد نحوه‌ی ارتباط ناپدری با خود توضیح می‌دهد و این نشان از تکرار این اتفاق و پذیرش اجباری (به دلیل ترس از تنبیه فیزیکی بهوسیله شلنگ) است.

مادر نیز از زندانی شدن در خانه توسط همسر، مورد ضرب و شتم قرار دادن بهوسیله‌ی شلنگ، اجبار به استفاده از قرص‌های محرک و خواب آور خود و دخترش صحبت می‌کند.

ناپدری متجاوز پس از بازداشت و زندانی شدن اعتراف کرده که شیطان پرست بوده و به دختربچه‌ها علاقه داشته و به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کرده است.

مادر کیمیا تحت درمان است و کیمیا به بهزیستی سپرده می‌شود

طبق گفته مددکار کیمیا، مادر کیمیا که دچار مشکل عصبی شدیدی شده تحت درمان قرار گرفته و کیمیا به بهزیستی سپرده خواهد شد.

وی می‌افزایدبی اطلاعی و نداشتن آگاهی از سوی مادر جهت مراقبت از کودک و ندادن آموزش به کودک در مواقع آزار جنسی از علل بروز این اتفاق ناگوار است.

کیمیا را با تمام دردها و تلخی‌هایی که بر روح و جسمش وارد شده ترک می‌کنیم. کیمیایی که برای التیام زخم‌هایش به زمان نیاز دارد. آن هم نه یک سال و دو سال. بلکه چند سال. شاید پس از این زمان طولانی اندکی از دردهایش التیام پیدا کند. شاید…

(۰)(۰)کد مطلب: 127188
تاریخ: ۲۶ تیر ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
زهرا

ناپدری کیمیا باید اعدام شود. از قوه قضائیه استدعا داریم برای جلوگیری از این فجایع اشد مجازات را برای متجاوزین در نظر بگیرد. متجاوزین بدانند مملکت قانون دارد و کی به کیه نیست.

(۹)(۰)

پاسخ

کیوان:

این فجایع نتیجه اعدام هاست. این فجایع محصول جامعه ای است خشن و تندخو و ویرانگر!!
آتناها،کیمیاها و هزاران فجایع از این دست که در این سی و اندی سال دیدیم، محصول تفکرات خشن امثال ما و شماست.
سازندگی بلد نیستم اما ویرانگری را بلدیم

(۰)(۷)

پاسخ

س.ر.د:

اره
اگه اعدام نکنن و قاتلین و متجاوزها راست راست تو خیابون بگردن اونوقت این حوادث اتفاق نمی افته
خنده داره!

(۱)(۰)
الب

این حکومت دست از سر این مملکت برداره ما خودمون میدونیم باید چکار کنیم ...

(۱)(۷)

پاسخ

.

هم قاتل آتنا هم ناپدری کیمیا باید و امثالشون باید اعدام شن

(۹)(۰)

پاسخ

جواد

زهراخانم،ودیگرانیکه اعتقاددارند،این گونه افرادکه مرتکب چنین اعمال شنیع می شوند،بایستی اعدام شوند،کاملا حق دارند،برخوردقانون هم همین است،
اما آنانی که گیرمی افتند،اعدام میشودند،برای اینکه این اعمال شنیع وحبیث تکرارنشود،ورشدپیدا نکنند،واگردرذهنشان هست معالجه شوند،
یک راه بیشترنیست؛
ایمان بشرح قرآنی آن
وقلب سلیم آنهم بشرح قرآنی آن
واین ازوظائف وزارت فرهنگ وارشاداسلامی است.
دراین ۲۸سال اخیر وزارت فرهنگ وارشاداسلامی بجای ارشادواقناع ،
مردم را اغوا نموده برای همین آماراینگونه افراد خبیث با اینکه اعدام می شوند،کم نمی شوند،بلکه بازهم رشد،می یابند.
اما...روشنفکران شیفته غرب..
امروز آتنای ۷ساله دراردبیل
دیروز ستایش ۵ساله درورامین
پریروز پروانه ۱۰ساله درشیراز
هفته قبل تجاوز دومردبه زن تهرانی که ازتجاوزدیگری به آنهاپناه برده بود
وکیمیا
و..
و...
امروز برای تان این خبرها شوک است
امادرانگلستان دیگرشوک نیست،عادی ست،هربیست دقیقه به یک کودک درانگلستان تجاوزمی شود.
امریکا-سوئد-انگلستان-آلمان-فرانسه-کانادا-جزء۱۰کشورنخست جهان درتجاوز به عنف هستند.
اماهم وطن روشنفکر؛که سبک زندگی خبیثه لیبرالی،حاصل ازتوحش اروپا،ازقرون ۱۱ تا ۱۷میلادی رابرگزیده ودنبال می کنی وچادر وحیای ،خانم هاودختران راتحقیر وتمسخرمی کنی،ومیگوئید.............خودمان می دانیم،چکارکنیم،
بدان اگرسازکارهای لیبرالی در(فرهنگ-سیاست-اقتصاد وغبره)همینگونه ادامه پیداکند،
فردا دیگرهیچ اتفاق شنیع وخبیثی درتمام عرصه ها،شوک نخواهدآورد،
اپیدمی خواهدشد،وعادی
باد،بکاری طوفان درو خواهی کرد.
بدان تو هم دراین واقیعت های بناحق وخسران زا،شریک خواهی بود.

(۱)(۰)

پاسخ

زهرا:

البته که اگر فردی به ان درجه از تعالی برسد که ایمان واقعی داشته باشد به هیچ عنوان مرتکب این اعمال نخواهد شد. اما ایا میتوان با زور یا تشویق افراد را مومن واقعی کرد. یا این ابزارها همانگونه که تا کنون دیدیم باعث بوجود امدن دورویی و زشتی مضاعف میشود.
به جاست که پس از سالیان سال تضعیف زنان و کودکان و نداشتن قوانین حمایتی و نبود اهرم اجرایی قوانین و عدم وجود یک سازمان قوی و جدی جهت حمایت خانواده به فکر بیفتیم.
دوست محترم
در ممالکی که ترویج ایمان در دستور کار دولت ها نیست در عوض جامعه نسبت به ازار کودکان و زنان به قدری حساس است که چنین افرادی در زندان تلخی های فراوانی از جانب هم بندیهای خود تجربه میکنند. تجاوز به کودکان و زنان در چنین جوامعی علی رغم پندار حضرتعالی با قوانین بسیار محکمی روبه روست. البته که ایده ال ترین راه ان است که افراد همه مومن واقعی باشند اما این راه در عمل نشدنی است.

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری
گزارش تصویری؛

تداوم پیروزی های بی تاثیر ملوان اینبار برابر راه آهن قعر جدولی

گیل نگاه/ رضا احمدپور : ملوان که در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد، پیروزی های مداومی را جشن میگیرد. ملوانان با پیروزی سخت برابر راه آهن قعر جدولی با…

گزارش تصویری مراسم رونمایی از ۲۱ عنوان کتاب حوزه هنری گیلان در سال ۹۶

گیل نگاه/ مائده سیدی: مراسم رونمایی از 21 عنوان کتاب حوزه هنری گیلان در سال 96 عصر امروز (دوشنبه 27فروردین) در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان برگزار شد.

گزارش تصویری پیروزی شیرین سپیدرود رشت برابر تراکتورسازی تبریز

گیل نگاه/ رضا احمدپور : تیم فوتبال سپیدرود رشت با پیروزی مقابل تراکتورسازی  تبریز به سه امتیاز ارزشمند در آستانه دو هفته پایانی لیگ برتر دست یافت. (مشروح بازی)