سومین نشست ستاد جشنواره ملی مطبوعات گیلان برگزار شد

گیل نگاه: سومین نشست ستاد جشنواره ملی مطبوعات گیلان برگزار شد.

سومین نشست هم اندیشی ستاد برگزاری جشنواره ملی مطبوعات گیلان با حضور اعضای ستاد به میزبانی مدیر کل اجتماعی استانداری گیلان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا علی پور حسن مدیرکل اجتماعی استانداری ضمن خیرمقدم به اعضای ستاد گفت: اینجانب به اتفاق مدیر روابط عمومی استانداری گیلان برای برگزاری اولین جشنواره ملی مطبو عات گیلان تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت و امیدواریم جشنواره ای در حد و نام گیلان برگزار نماییم.

وی افزود: خوشبختانه پتانسیل خوبی در ستاد برگزاری وجود دارد و میزبانی منطقه آزاد نیز بر اعتبار این جشنواره خواهد افزود.

در ادامه مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان نیز گفت : اولین جشنواره ملی مطبوعات گیلان که قرار است با حمایت و همکاری منطقه آزاد انزلی ،استانداری گیلان ،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه مطبوعات گیلان که اواسط آذر ماه سالجاری در مرکز همایشهای منطقه آزاد انزلی برگزار می شود به همراهی وهمدلی همه متولیان فرهنگی استان نیازمند است و به همین جهت و برای انسجام و شکل دهی به جشنواره مزبور ستادی تحت عنوان همین جشنواره با حضور اعضای نهادهای مرتبط تشکیل داده ایم.

کریم خورسندی با اشاره به نتایج و خروجی های جلسات ستاد عنوان کرد : تعیین اهداف ،محورها ،رشته های جشنواره ،تشکیل دبیرخانه و برآورد هزینه های مربوط به برگزاری از مهمترین موضوعات مورد بحث در جلسات ستاد می باشد .

وی ضمن تشکر از مدیر عامل منطقه آزاد انزلی برای قبول میزبانی این جشنواره اذعان داشت :با یاری خداوند و با تعامل دستگاههای ذیربط ،ان شالله بتوانیم جشنواره ای درخور و شایسته جایگاه رسانه ای استان گیلان در سطح ملی اجرایی کنیم.

رییس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان نیز در زمینه نتایج جلسات ستاد اظهار کرد : انعقاد تفاهم نامه بین خانه مطبوعات گیلان و منطقه آزاد انزلی ،تشکیل دبیرخانه جشنواره ،انتخاب داوران جشنواره ،تعیین مهلت ارسال آثار ،برآورد هزینه های مرتبط با جزییات برگزاری جشنواره و حضور مدعویین از مهمترین موضوعات مطروحه در سومین جلسه ستاد برگزاری اولین جشنواره ملی مطبوعات ( محلی -سراسری -پایگاه خبری -خبرگزاریها )در منطقه آزاد انزلی می باشد.

حسین داداشی خاطر نشان کرد: منطقه آزاد فرصت خوبی برای توسعه استان گیلان است که همه باید به هر طریقی که می توانیم در این مسیر گام برداریم که برگزاری جشنواره ملی مطبوعات یکی از مهم ترین این مولفه ها میباشد.

گفتنی است نخستین جشنواره ملی مطبوعات گیلان قرار است در اواسط آذر ماه سالجاری به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار شود.

(۰)(۰)کد مطلب: 139142
تاریخ: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …

به روایت تصویر؛

گذری به دوشنبه بازار شفت

گیل نگاه/ اشکان شعبانی: بازارهای هفتگی با افزایش راهها و گسترش شبکه های ارتباطی هنوز درعرصه اقتصادی و اجتماعی جاذبه های سنتی خود را حفظ کرده اند به طوری که می توان آنها را از جمله جاذبه های توریستی…