سومین نشست ستاد جشنواره ملی مطبوعات گیلان برگزار شد

گیل نگاه: سومین نشست ستاد جشنواره ملی مطبوعات گیلان برگزار شد.

سومین نشست هم اندیشی ستاد برگزاری جشنواره ملی مطبوعات گیلان با حضور اعضای ستاد به میزبانی مدیر کل اجتماعی استانداری گیلان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا علی پور حسن مدیرکل اجتماعی استانداری ضمن خیرمقدم به اعضای ستاد گفت: اینجانب به اتفاق مدیر روابط عمومی استانداری گیلان برای برگزاری اولین جشنواره ملی مطبو عات گیلان تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت و امیدواریم جشنواره ای در حد و نام گیلان برگزار نماییم.

وی افزود: خوشبختانه پتانسیل خوبی در ستاد برگزاری وجود دارد و میزبانی منطقه آزاد نیز بر اعتبار این جشنواره خواهد افزود.

در ادامه مدیر عامل خانه مطبوعات گیلان نیز گفت : اولین جشنواره ملی مطبوعات گیلان که قرار است با حمایت و همکاری منطقه آزاد انزلی ،استانداری گیلان ،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه مطبوعات گیلان که اواسط آذر ماه سالجاری در مرکز همایشهای منطقه آزاد انزلی برگزار می شود به همراهی وهمدلی همه متولیان فرهنگی استان نیازمند است و به همین جهت و برای انسجام و شکل دهی به جشنواره مزبور ستادی تحت عنوان همین جشنواره با حضور اعضای نهادهای مرتبط تشکیل داده ایم.

کریم خورسندی با اشاره به نتایج و خروجی های جلسات ستاد عنوان کرد : تعیین اهداف ،محورها ،رشته های جشنواره ،تشکیل دبیرخانه و برآورد هزینه های مربوط به برگزاری از مهمترین موضوعات مورد بحث در جلسات ستاد می باشد .

وی ضمن تشکر از مدیر عامل منطقه آزاد انزلی برای قبول میزبانی این جشنواره اذعان داشت :با یاری خداوند و با تعامل دستگاههای ذیربط ،ان شالله بتوانیم جشنواره ای درخور و شایسته جایگاه رسانه ای استان گیلان در سطح ملی اجرایی کنیم.

رییس هیات مدیره خانه مطبوعات گیلان نیز در زمینه نتایج جلسات ستاد اظهار کرد : انعقاد تفاهم نامه بین خانه مطبوعات گیلان و منطقه آزاد انزلی ،تشکیل دبیرخانه جشنواره ،انتخاب داوران جشنواره ،تعیین مهلت ارسال آثار ،برآورد هزینه های مرتبط با جزییات برگزاری جشنواره و حضور مدعویین از مهمترین موضوعات مطروحه در سومین جلسه ستاد برگزاری اولین جشنواره ملی مطبوعات ( محلی -سراسری -پایگاه خبری -خبرگزاریها )در منطقه آزاد انزلی می باشد.

حسین داداشی خاطر نشان کرد: منطقه آزاد فرصت خوبی برای توسعه استان گیلان است که همه باید به هر طریقی که می توانیم در این مسیر گام برداریم که برگزاری جشنواره ملی مطبوعات یکی از مهم ترین این مولفه ها میباشد.

گفتنی است نخستین جشنواره ملی مطبوعات گیلان قرار است در اواسط آذر ماه سالجاری به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار شود.

(۰)(۰)


کد مطلب: 139142
تاریخ: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…