فریب و قتل پسر ۱۱ ساله به بهانه نشان دادن کبوتر

گیل نگاه: مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: با تلاش و هوشیاری کارآگاهان اداره یازدهم ، راز مفقود شدن پسر ۱۱ ساله کشف شد.

از پنج روز پیش خبر مفقود شدن پسر ۱۱ ساله ای به پلیس آگاهی فاتب اعلام شد که با تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی سرانجام متهم پرونده شناسایی، دستگیر و صبح روز جاری به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

متهم در اعترافاتش عنوان داشته است که پسربچه ۱۱ ساله را در محدوده میدان گمرک و به بهانه نشان دادن کبوترهایش به داخل منزلش کشیده، پس از تجاوز در داخل خانه با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده، جسد را پس از قرار دادن در یک بسته بندی، با مشارکت برادرش به کیلومتر ۶۰ جاده قم منتقل و در آنجا رها کرده است .

بررسی های اولیه حاکیست که قاتل به ظاهر از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل است.

با اعتراف متهم به ارتکاب جنایت، کارآگاهان اداره یازدهم ضمن هماهنگی با بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی به محل رهاسازی جسد اعزام، در ساعت ۲۲۰۰ مورخه ۲۲ شهریور موفق به کشف جسد شدند.

(۰)(۰)کد مطلب: 141260
تاریخ: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
جواد

تا ازلیبرالیسم درفرهنگ-اقتصاد وسیاست،این مولود توحش انسان اروپایی رهائی ونجات پیدانکنیم این فجایع پایانی ندارد.
ودستگیری نیروی انتظامی ومجازات قوه قضائیه تنها راه حل نیست.
اروپا از سده یازدهم تا هفدهم میلادی در فواصل مختلف درگیر جنگ‌های صلیبی و سپس جنگ‌های مذهبی کلیسا بوده است.
انسان اروپایی قرن‌های متمادی سرگرم کشتار و غارت مذاهب و کشورهای مختلف بوده است که پادشاهان و کلیسای مسیحی آن‌ جنگ‌ها را ترتیب داده بودند.
جنگ‌های مذهبى در اروپا و کشتار میلیون‌ها انسان، احترام مذهب را از میان برد و موجب شد تا انسان اروپایی دست به اصلاحات دینی و سپس کنار گذاشتن کامل دین بزند.
شدت تأثیر درگیری‌ها میان مذاهب مسیحیت چنان زیاد بود که سبب به وجود آمدن تفکرات لیبرالی مانند تساهل تسامح، کثرت‌گرایی دینی، حق آزادی انسانی و فردی و عدم دخالت دین و دولت در زندگی فردی و اجتماعی شده است.
پُل وایدمن، استاد فلسفه دانشگاه نوتردام در کتاب دین و لیبرالیسم می‌نویسد:
«فلسفه لیبرال در واکنش به جنگ‌هاى مذهبی مطرح شده است.
دین تهدیدى براى ثبات سیاسى است و تنها راه جلوگیرى از تهدیدات دینى که مانع ثبات ‏می‌باشد، محدود کردن دین به قلمروى شخصى و خصوصى در دو حوزه تفکر و عمل است و در حقیقت فلاسفه لیبرال جدید معتقدند که دین تهدیدى براى دموکراسى لیبرال است.
به همین جهت، متفکرین جدید لیبرال نیز مبانى لیبرالیسم را نتیجه جنگ‌هاى مذهبی میدانند؛ به عنوان مثال «جان راولز» صریحاً بنیان و ریشه‌‏هاى لیبرالیسم را در نتیجه جنگ‌هاى مذهبی کلیسا مى‏داند و تسامح دینى را به عنوان یکى از دستاوردهاى مشخص آن مى‏نامد و استدلال مى‏کند که تسامح باید به خود فلسفه نیز گسترش پیدا کند.»
جنگ‌هاى مذهبی در اروپا که موجب شکل‌گیری اعتقاد به پلورالیزم دینى و تسامح و تساهل گردید، باعث شد که بعدها این دو تفکر جزء ارزش‌هاى لیبرالیسم قرار گیرند. این دو ارزش و نیز دیگر ارزش‌هاى لیبرالیسم به تدریج در مبانى فلسفى و سیاسی و اقتصادی انسان اروپایی راه پیدا کرد.
لیبرالیسم کلمه نام آشنای این روزهای عرصه زندگی ما انسان‌های قرن بیست و یکمی، در عین ازدیاد تکرار آن در زبان اهل فرهنگ، سیاست و اقتصاد، یکی از ناشناخته‌ترین پدیده‌های عصر حاضر است!
اما این ناشناختگی نه از روی پیچیده بودن مفهوم آن، بلکه از روتوش شدن این مفهوم در قالب مباحث علمی و دانشگاهی و رازآلود نگاه داشتن آن است!
مفهوم لیبرالیسم در دل خود کلمه‌ی ناشناخته‌تر دیگری به نام «لسه‌فر» دارد؛ لسه‌فر، یعنی «بگذار هرچه می‌خواهد انجام دهد!»
از آن روز که انسان اروپایی در عصر رنسانس، خسته از تعصبات بی منطق کلیسایی و سنت های غلط بشری، از هر آن چه برای او حد و مرزی تعیین می نمود فرار کرد و راه عصیان و طغیان در پیش گرفت، و شعار آزادی را در قالب ایدئولوژی «لیبرالیسم» سر داد، کشتی دنیا بر روی کره زمین با چندین میلیارد سرنشین به اعماق تاریک اقیانوس فلاکت و بدبختی فرو رفت!
هر چند در ابتدا زیبا می‌نمود، اما امروز همان انسان مدرن، خود نیز گرفتار و اسیر زندان لسه‌فر و لیبرتی شده است!
لیبرالیسم زندگی ما را آلوده کرده است.
لیبرالیسم به گونه ای در تار و پود معرفت‌ها و علم‌ها پیچیده است که قوه فرقان را حتی از مؤمنین گرفته و بسیاری را می بینیم که چطور ساده اندیشانه در چاه ویل لیبرالیسم افتاده‌اند و دست و پا می زنند.
لیبرالیسم بافت و نسوج ساختار حکومت‌ها را شکل داده، و هر حکومتی درصدی از آلودگی به این ویروس را دارد.
مهمترین دشمن امروز انقلاب اسلامی و جامعه ما، لیبرالیسم و لیبرال‌ها هستند..
چراکه جریان لیبرالیسم به شکل ساخت یافته و انضمامی در عمده ساحت های مختلف جامعه نهادینه شده و بستر انواع فسادها و انحراف‌ها است.
تا وقتی از بلای خانمان سوز لیبرالیسم نجات پیدا نکنیم، انقلاب اسلامی به ثمر نخواهد نشست.وجامعه ماازمفسده هاومعضلات وفجایع، نجات نخواهدیافت.
تاوقتی به مسیر زندگی طبیعی و الهی بازگشت نکنیم و از هرآنچه که ما را از دستیابی به آن باز می‌داردرها نشویم.
منتظر چشیدن طعم شیرین حکومت اسلامی وجامعه مهدوی نباشیم.
وفاجعه اتفاق افتاده این صفحه واینگونه حوادث ناگواروحیوانی بلکه ازحیوان هم پست ترپایانی ندارد.
به فجایعی که درسطح جهان اتفاق افتاده وادامه هم داردتوجه نمائید.ظهورهم عقب می افتد،وشایدنقش ایران درظهورراهم خداوندازماسلب نمایند،ودیگران بدهند.

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری برنامه پاکسازی مشارکتی ساحل سحرخیزمحله لاهیجان

گیل نگاه/ سائده محمدی: صبح امروز و همزمان با ششمین سالگرد آغاز فعالیت انجمن رفتگران طبیعت، برنامه مشارکتی پاکسازی ساحل دریا در روستای سحرخیزمحله بخش رودبنه شهرستان لاهیجان انجام شد. منا ابروفراخ سرپرست اداره کل اجتماعی استانداری، محمد…

گزارش تصویری نمایشگاه گروهی نقاشی موزاییک در انزلی

گیل نگاه/ مطهر منفرد: نمایشگاه گروهی نقاشی موزاییک عصر دیروز، پنجشنبه 31 خردادماه در مجتمع کاسپین منطقه آزاد انزلی آغاز به کارکرد. این نمایشگاه تا 2 تیرماه ساعت 17 الی 21 در تالار فرهنگی مجتمع کاسپین دایر است.     …

گزارش تصویری اختتامیه مسابقات فوتوالی جام رمضان در منطقه آزاد انزلی

گیل نگاه/ مطهر منفرد: اختتامیه مسابقات «فوتوالی» جام رمضان عصر دیروز، پنجشنبه 31 خردادماه در مجموعه ورزش‌های ساحلی زنده‌یاد قایقران (منطقه آزاد انزلی) برگزار شد. شاهرخ شهنازی دبیر کمیته ملی المپیک، رضا مسرورمدیرعامل منطقه آزاد انزلی، علیرضا صادقی معاون اداره…