شرایط پیش‌فروش عمومی محصولات ایران‌خودرو (طرح فیروزه‌ای) مهر ۹۶/ جدول تخفیفات

گیل نگاه:شرکت ایرانخودرو با صدور اطلاعیه ای شرایط پیش‌فروش عمومی محصولات ایران‌خودرو (طرح فیروزه‌ای) را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران‌خودرو می‌رساند، شرایط پیش‌فروش عمومی (طرح فیروزه‌ای) مهر ۹۶ به همراه تخفیف تعهدی و “هدیه ویژه همکاری در تولید” از روز دوشنبه ۹۶/۰۷/۱۷ لغایت ۹۶/۰۷/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جدول پیوست ارائه می‌شود.

– هدیه ویژه همکاری در تولید، صرفاً پس از صدور دعوت‌نامه و دریافت خودرو ارائه می‌گردد ؛ پرداخت این هدیه در قراردادهای انصرافی نیز مشروط به صدور دعوت‌نامه است . – در این بخشنامه و در زمان ارسال دعوت‌نامه، خودروهای قابل‌عرضه به مشتریان مشخص و اعلام خواهد شد.

– در این بخشنامه، پس از فرارسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران‌خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت‌نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.

– امکان ایجاد تعهد برای شماره مشتری دوم نمایندگی وجود دارد.

– هدیه فروش تعهدی در صورت پرداخت مبلغ مابه‌التفاوت به‌صورت نقدی و دریافت خودرو – و در زمان صدور دعوت‌نامه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می‌گردد.

در این بخشنامه، امکان صلح (تا یک‌مرتبه) فراهم است

نکته مهم در خصوص تخفیف تعهدی:

تخفیف تعهدی صرفاً در صورت واریز نقدی وجه مابه‌التفاوت در مهلت تعیین‌شده و دریافت خودرو پرداخت می‌گردد و در صورت منقضی شدن دعوت‌نامه و یا انصراف قرارداد قابل‌ارائه نیست

زمان فعال‌سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۷/۰۷/۹۶ است.

جدول تخفیفات تعهدی در شرایط پیش‌فروش عمومی (طرح فیروزه‌ای) – مهر ۹۶

(۰)(۰)کد مطلب: 146346
تاریخ: ۱۶ مهر ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری آئین مذهبی «چهل منبر» در رشت

گیل نگاه/ مائده سیدی: آئین مذهبی «چهل منبر» در سوگ امام حسین(علیه السلام) همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن چهل شمع به مقابل خانه هایی…

گزارش تصویری آئین مذهبی «چهل منبر» در لاهیجان

گیل نگاه/ احسان حسن پور: آئین مذهبی «چهل منبر» در سوگ امام حسین(علیه السلام) همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن چهل شمع به مقابل خانه…

گزارش تصویری دیدار جمعی از جوانان حامی دولت و نماینده ولی فقیه در گیلان

گیل نگاه/جواد میرحسینی: دیدار صمیمی و هم اندیشی جمعی از جوانان حامی دولت با آیت الله رسول فلاحتی، امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان صبح امروز برگزار شد. (گزارش مشروح)