گزارش تصویری دیدار استاندار گیلان با اعضای ستاد جوانان دکتر روحانی در استان

گیل نگاه/اشکان شعبانی: عصر امروز (سه شنبه ۹آبان) دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان با اعضای ستاد جوانان انتخاباتی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ در استان گیلان دیدار کرد.

در این نشست که اعضای ارکان ستاد مرکزی، روسای ستادهای شهرستان و اعضای شورای راهبردی ستاد حضور داشتند، حاضرین به طرح دیدگاه های خود پرداختند.

در این نشست همچنین فرشاد نوروزپور مشاور استاندار در امور جوانان، محمد احمدی پور معاون سیاسی استانداری و حسن تاجیک مدیرکل حوزه استاندار حضور داشتند.

 

(۰)(۰)کد مطلب: 150656
تاریخ: ۹ آبان ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
صالحی

چه کار خوب و پسندیده ای . امید انکه این دیدارها ادامه پیدا کند و جوانان شایسته گیلانی با معرفی توانایی های خود امکان حضور در مناصب مدیریتی استان را داشته باشند . وقت ان رسیده که آرام آرام ساختار مدیریتی استان پوست اندازی نموده و میانسالان و پیران کم کم جای خود را به جوانان بدهند .

(۱)(۰)

پاسخ

کورش مهیار

بادرود. چرا در هرهمایش و هماوردی که مناسبتی و یا اشخاصی یا واقعه ای طبیعی و.....باعث ودلیل آن اجتماع می شود بحث و سخنرانی و موضوع اغلب به گفته نمی آید و ساعاتی به کلی گویی و گام نوردی خیابانی می گذرد. دشمنان و آمریکا و منطقه و شیطان و سادگی و زیبایی مرگ و غیره شالوده صداهای میکروفون و بلندگو و ست و غیره می شود. خبرنگار به راحتی در خانه خود می تواندگزارشی بنویسد. حال ابنکه تحلیل و تفسیر و تصویر و ادببات قوی و زیبا و البته اگاهمند تابلوی نفیسی از یادمانهای تاربخی مهم و غیره برای رسانه و آوردگاه خبری خود جهت توجه لذت بخش مردم در دایره بگذارد.خسته مند نباشید و سلامت باشید.

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری «آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها» در رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: صبح امروزآیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه ها در خاتم الانبیا رشت برگزار شد.  

گزارش تصویری افتتاح پروژه تئاتر دائمی خیابانی در پیاده راه فرهنگی رشت

گیل نگاه/رضا احمدپور: آیین افتتاح پروژه تئاتر دائمی خیابانی رشت شامگاه چهارشنبه با اجرای اولین نمایش با حضور هنرمندان کشوری و استانی در پیاده راه فرهنگی برگزار شد. با افتتاح این پروژه، رشت به عنوان نخستین شهر نمایش…

به روایت تصویر

قدم زدن در تونل بزرگترین آکواریوم ایران در منطقه آزاد انزلی

گیل نگاه/ مطهر منفرد: بزرگترین مجموعه تفریحی و گردشگری آکواریوم و باغ خزندگان ایران با سرمایه گذاری 30 میلیون یورویی خارجی در منطقه آزاد انزلی مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. این مجموعه تفریحی، دارای بزرگترین تونل آکواریوم کشور به…