گزارش تصویری دیدار استاندار گیلان با اعضای ستاد جوانان دکتر روحانی در استان

گیل نگاه/اشکان شعبانی: عصر امروز (سه شنبه ۹آبان) دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان با اعضای ستاد جوانان انتخاباتی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ در استان گیلان دیدار کرد.

در این نشست که اعضای ارکان ستاد مرکزی، روسای ستادهای شهرستان و اعضای شورای راهبردی ستاد حضور داشتند، حاضرین به طرح دیدگاه های خود پرداختند.

در این نشست همچنین فرشاد نوروزپور مشاور استاندار در امور جوانان، محمد احمدی پور معاون سیاسی استانداری و حسن تاجیک مدیرکل حوزه استاندار حضور داشتند.

 

(۰)(۰)کد مطلب: 150656
تاریخ: ۹ آبان ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
صالحی

چه کار خوب و پسندیده ای . امید انکه این دیدارها ادامه پیدا کند و جوانان شایسته گیلانی با معرفی توانایی های خود امکان حضور در مناصب مدیریتی استان را داشته باشند . وقت ان رسیده که آرام آرام ساختار مدیریتی استان پوست اندازی نموده و میانسالان و پیران کم کم جای خود را به جوانان بدهند .

(۱)(۰)

پاسخ

کورش مهیار

بادرود. چرا در هرهمایش و هماوردی که مناسبتی و یا اشخاصی یا واقعه ای طبیعی و.....باعث ودلیل آن اجتماع می شود بحث و سخنرانی و موضوع اغلب به گفته نمی آید و ساعاتی به کلی گویی و گام نوردی خیابانی می گذرد. دشمنان و آمریکا و منطقه و شیطان و سادگی و زیبایی مرگ و غیره شالوده صداهای میکروفون و بلندگو و ست و غیره می شود. خبرنگار به راحتی در خانه خود می تواندگزارشی بنویسد. حال ابنکه تحلیل و تفسیر و تصویر و ادببات قوی و زیبا و البته اگاهمند تابلوی نفیسی از یادمانهای تاربخی مهم و غیره برای رسانه و آوردگاه خبری خود جهت توجه لذت بخش مردم در دایره بگذارد.خسته مند نباشید و سلامت باشید.

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری
گزارش تصویری؛

«یک روز با قهرمان»، معارفه رییس جدید هیات اسکواش لاهیجان و تجلیل از قهرمانان ملی

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: صبح امروز، پنجشنبه 30 فروردین مراسم «یک روز با قهرمانان» در ورزشگاه یادگار امام رشت برگزار شد. این برنامه جهت معارفه علی جعفری به عنوان رییس جدید هیات اسکواش شهرستان لاهیجان، تجلیل از قهرمانان ملی تیم…

گزارش تصویری؛

تداوم پیروزی های بی تاثیر ملوان اینبار برابر راه آهن قعر جدولی

گیل نگاه/ رضا احمدپور : ملوان که در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد، پیروزی های مداومی را جشن میگیرد. ملوانان با پیروزی سخت برابر راه آهن قعر جدولی با…

گزارش تصویری مراسم رونمایی از ۲۱ عنوان کتاب حوزه هنری گیلان در سال ۹۶

گیل نگاه/ مائده سیدی: مراسم رونمایی از 21 عنوان کتاب حوزه هنری گیلان در سال 96 عصر امروز (دوشنبه 27فروردین) در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان برگزار شد.