امام‌جمعه انزلی در دیدار جمعی از حامیان دولت :

پیشرفت انزلی، مشروط به سیاسی زدایی و تعقل گرایی است/ صرف‌نظر از گرایش‌های سیاسی به داد مردم انزلی برسید

گیل نگاه:جمعی از حامیان دولت تدبیر و امید در شهرستان با حجت‌الاسلام‌والمسلمین شمس‌الدین دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام‌جمعه بندرانزلی، امام‌جمعه بندرانزلی در این دیدار به‌ضرورت عدم سیاسی‌کاری در امورات مختلف شهری و همچنین دوری از دعواهای سیاسی اشاره و توجه به سیاست‌زدایی و تعقل گرایی در راستای پیشرفت انزلی را مهم‌ترین مسئله و راه علاج مشکلات شهرستان برشمرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شمس‌الدین با گرامیداشت یاد و خاطره کشته‌شدگان در زلزله کرمانشاه و همچنین پیش رو بودن اعیاد ربیع‌الاول، انزلی را شهری با مشکلات بزرگ دانست و تصریح کرد: انزلی بیش‌ازاندازه سیاسی است و مردم این شهر سالیان سال است که از این دعواهای سیاسی رنج می‌برند و شهرستان نیز بیشترین آسیب و ضربه را از همین موضوع خورده است.

وی بابیان اینکه راه علاج مشکلات انزلی برون‌رفت از مسائل سیاسی است تاکید کرد: پیشرفت این شهر مشروط به سیاست‌زدایی و تعقل گرایی و رفتار منطقی در همه شئون و اقشار آن است، من به برادران اصولگرا هم گفته‌ام که پیاده کردن افکار و اهداف بالانشین‌های احزاب سیاسی دردی را از این شهر دوا نخواهد کرد.

امام‌جمعه بندرانزلی، تکرار و پیاده کردن اهداف و گرایش‌های احزاب، بدون تحلیل شخصی را به‌دوراز منطق خواند و خاطرنشان کرد: این ‌یک آفت است،اگر کاری خلاف است بدون توجه به مسائل سیاسی باید گفته شود، اگر همه با هر گرایشی ، مخالف خلاف باشند همه علاقه پیدا خواهند کرد و به خاطر منافع سیاسی سکوت نمی‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شمس‌الدین به انتقادات خود از دولت در خطبه‌های نماز جمعه نیز اشاره و افزود: راه صحیح و منطقی این است که انتقاد را بشوند و آن را دنبال و رفع کنند، من حتی به استاندار وقت دکتر نجفی هم گفته‌ام که من و مردم انزلی از عملکرد دولت در شهرستان بسیار گلایه داریم.

وی در پایان، با تاکید بر اینکه باید سیاست زدگی در این شهرستان کم‌رنگ شود تصریح کرد: اگر می‌خواهید برای انزلی کارکنید پرچم‌های حزبی و جناحی را بر زمین گذاشته و صرف‌نظر از گرایش‌های سیاسی به داد مردم این شهر برسید. هر جناحی بر طبل سیاسی بازی بکوبد، طرف مقابل هم خواهد کوبید.

گفتنی است پیش از سخنان امام‌جمعه بندرانزلی، اعضای حاضر در جلسه ضمن تقدیر از مواضع منطقی و دلسوزانه حجت‌الاسلام‌والمسلمین شمس‌الدین در خطبه‌های نماز جمعه و تشکر از پذیرفتن تمامی جریانات سیاسی در هر زمان، به موضوعاتی از قبیل مشکلات ، معضلات و سو مدیریت شهری و اجتماعی در شهرستان و همچنین تاکید بر ایجاد وحدت و اتحاد بین تمامی جریانات سیاسی (در راستای تعالی و پیشرفت انزلی) اشاره کردند.

(۰)(۰)کد مطلب: 156128
تاریخ: ۹ آذر ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گذری به گلزار شهدای رشت در لحظه تحویل سال

گیل نگاه:  مطهر منفرد/ لحظه تحویل سال که از راه میرسد، خانواده ها به هر طریق ممکن گردهم جمع میشوند تا عبور از زمستان و پای گذاشتن در بهار را با عزیزان خود جشن بگیرند. در این میان…

در حوالی نوروز با بازار شب عید انزلی

گیل نگاه:  مطهر منفرد/ اسفندماه هرچه بیشتر به پایان خود نزدیک می شود، تکاپوی خاص و زیباتری در بازار و خیابان ها  به راه می افتد. اینبار تصمیم داریم آخرین فرصت باقی مانده تا بهار 97 را با…

حال و هوای بازار عید رشت از نگاه دوربین گیل نگاه

گیل نگاه:  مائده سیدی / آرام آرام سالی جدید از راه میرسد و زمستان 96 از شهر رخت برمیبندد و جای خود را به بهار 97 می دهد. شهر رشت هم این ایام حال و هوای خاصی دارد…