استاندار گیلان تاکید کرد؛

ضرورت جذب کامل اعتبارات یارانه‌ای در نظر گرفته‌شده برای گیلان در بخش اشتغال‌زایی

گیل نگاه:استاندار گیلان در کارگروه مشترک تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال و سرمایه‌گذاری بر ضرورت جذب کامل اعتبارات یارانه‌ای در نظر گرفته‌شده برای استان در بخش اشتغال‌زایی تاکید کرد و افزود: به هر میزانی که دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها بتوانند این اعتبارات را برای اشتغال‌زایی استان جذب کنند، ظرفیت وجود دارد .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در این نشست که عصر امروز در محل سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد، بر ضرورت تلاش بیشتر همگان در جهت رونق تولید استان تاکید کرد و افزود: باید در جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای تولید از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نباشیم .

استاندار گیلان برگزاری مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال و سرمایه‌گذاری را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و افزود: در این نشست‌های مشترک می‌توان متقاضیان تسهیلات  که شرایط بهره‌گیری از طرح‌های اشتغال‌زایی نظیر طرح تکاپو را دارا هستند شناسایی و آنان را  به سمت استفاده از این تسهیلات سوق دهیم  .

دکتر سالاری بر ضرورت جذب کامل اعتبارات یارانه‌ای در نظر گرفته‌شده برای استان در بخش اشتغال‌زایی تاکید کرد و افزود : به هر میزانی که دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها بتوانند این اعتبارات را برای اشتغال‌زایی استان جذب کنند ظرفیت وجود دارد .

استاندار گیلان بابیان اینکه در بخش خرد گردشگری نیز می‌توان از تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی بهره‌گیری افزود : طرح‌های متنوع و متعددی با سقف و نرخ سود متفاوت تسهیلات در بخش اشتغال‌زایی وجود دارد که باید با  اطلاع‌رسانی صحیح به مردم آنان را از نحوه بهره‌گیری این طرح‌ها مطلع سازیم . در این نشست مشکلات چند واحد تولید بررسی و با دستور استاندار گیلان تصمیمات لازم در هر بخش اتخاذ شد .

(۰)(۰)کد مطلب: 156533
تاریخ: ۱۱ آذر ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری از همایش زن مسلمان در رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: همایش زن مسلمان در بیمارستان الزهرا با حضور نماینده ولایت فقیه و جمعی از مسئولین برگزار شد.

اختتامیه نخستین جشنواره بازی های زیست محیطی در پارک محتشم رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: امروز بیست و سوم تیرماه نخستین اختتامیه جشنواره بازی های زیست محیطی از سوی سازمان سرزمین ایده ال ما در پارک محتشم رشت با حضور مردم و جمعی از مسئولین شهر رشت برگزار شد.

گزارش تصویری دومین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر در فومن

گیل نگاه/ بابک جدی: دومين جشنواره ملي نگاهي به طنز معاصر «طنز پهلو 2» با حضور طنز پردازان و هنرمندان مطرح كشور در فومن زادگاه گل آقا (كيومرث صابري فومني) برگزار شد. (مشروح مراسم)