هشداری در آستانه برگزاری مجمع کاراته گیلان/سیاسی‌کاری و سیاسی بازی ممنوع

گیل نگاه/سینا معتدل: پنجشنبه شانزدهم آذر روز مهمی برای کاراته گیلان خواهد بود. روزی که قرار است با برگزاری مجمع، سکان‌دار جدید هیات کاراته گیلان انتخاب و عهده‌دار مسئولیت این رشته ورزشی المپیکی و البته پرافتخار و پرهوادار در گیلان شود.

کاراته‌ی گیلان نیاز به تعریف و توضیح ندارد و باافتخار آفرینی‌های مختلف کاراته کاهای گیلانی در ادوار گذشته در عرصه‌های مختلف بین‌المللی تبدیل به یکی از موفق‌ترین رشته‌های ورزشی این استان و البته از قطب‌های اصلی کاراته کشور شده است . بی‌شک این انتخابات از اهمیت بالا و به سزایی برای جامعه کاراته گیلان برخوردار خواهد بود و آن‌ها امیدوارند تا با رقم خوردن نتیجه کار به بهترین شکل ممکن و در جهت مصالح کاراته گیلان آن‌هم در سال‌های منتهی به المپیک برای این رشته تازه المپیکی شده گام بردارند .

اما متاسفانه خبرهای ناخوشایندی مبنی بر تلاش‌هایی برای «مهندسی» کردن انتخابات توسط افراد سیاسی که سمت رسمی در این بخش ندارند در جمع خانواده کاراته گیلان به گوش می‌رسد. در این بین رد پای یک نماینده که اتفاقا باید در مجلس بیشتر به حل مشكلات مردم در حوزه کشاورزی بپردازد ، بیش از دیگران دیده می‌شود! فعالیت‌ها و رایزنی‌هایی که بعضی از اعضای خانواده کاراته گیلان از آن بوی تسویه‌حساب و بازی‌های سیاسی را احساس می‌کنند و نگران آن هستند که دود این تصمیمات محفلی، به چشم ورزشکاران و دلسوزان صرفا ورزشی این رشته برود.

به هر روی امیدواریم که سرنوشت هیات كاراته گیلان در انتخابات پیش روی ، فارغ از حواشی و تسویه‌حساب‌ها و به‌دور از تمام «مهندسی»ها به عادلانه‌ترین و بهترین شکل ممکن رقم بخورد و این رشته ورزشی پرافتخار کماکان روی ریل پیشرفت به حرکت روبه‌جلوی خود ادامه دهد.

(۰)(۰)کد مطلب: 157111
تاریخ: ۱۵ آذر ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری
به روایت تصویر

جشن امضای کتاب «پرواز ۶۹» اثر شایان مصلح در رشت

گیل نگاه/رضا احمدپور:   مراسم جشن امضای کتاب شعر «پرواز 69» اثر شایان مصلح شاعر و فوتبالیست گیلانی تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه شب (3 خرداد) با حضور ورزشکاران، مسئولین و هنرمندان گیلانی در مجموعه یادگار امام رشت برگزار شد.…

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …