ضد و نقیض گویی دو دختر نوجوان؛ ۵ پسر به ما مشروب دادند و بعد از تجاوز از ما فیلم گرفتند

گیل نگاه:دو دختر نوجوان از پنج پسر شرور به اتهام آزار و اذیت و تهیه فیلم سیاه شکایت کردند. تحقیقات برای دستگیری متهمان آغاز شده است.

به گزارش جام‌جم، چندی پیش دو دختر ۱۶ ساله با حضور در دادگاه کیفری استان تهران از آزار و اذیت پنج پسر نسبت به خود شکایت کردند.

یکی از آن‌ها به نام سیما گفت: «امروز همراه نازنین برای تفریح به پارک سر کوچه رفته بودیم که سعید و شایان با یک دستگاه پژو ۲۰۶ به ما نزدیک شدند. از قبل آن‌ها را می‌شناختم و چند بار با هم بیرون رفته بودیم. سعید هم به نازنین علاقه داشت. او پیشنهاد داد به خانه‌شان برویم تا نازنین را به مادرش معرفی کند. به این بهانه، ما را به باغی در‌‌ همان حوالی کشاندند و ناگهان دست به چاقو شدند.

سعید با تهدید مرا مجبور به مصرف مشروب کرد سپس گفت اگر تسلیمش نشوم، دوستان دیگرش را هم خبر می‌کند. هرچه التماس کردم، به حرفم گوش نکرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد چهار نفر دیگر از جمله شایان را هم خبر کرد. آن‌ها هم به من تعرض کردند و از این کارشان فیلم گفتند. گفتند اگر به کسی حرفی بزنم، فیلم را پخش می‌کنند.»

نازنین نیز مورد تحقیق قضات قرار گرفت و گفت: «روز حادثه همراه سیما برای پیاده‌روی به پارک رفته بودیم که سعید و شایان با خودرو سراغمان آمدند. من به سیما گفتم سوار نشویم، چون هیچ کدام از آن‌ها را نمی‌شناسیم، اما او گفت نگران نباش. سعید و شایان ما را به باغی در‌‌ همان حوالی بردند و آنجا با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار دادند. هرچه خواهش کردیم به حرفمان گوش نکردند و حتی از کارشان فیلم هم گرفتند. من از سوی سه نفر مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. آن‌ها به زور ما را مجبور به خوردن مشروب و بعد از انجام نیت شیطانیشان، ر‌هایمان کردند.» با ثبت این شکایت، رئیس دادگاه دستور شناسایی و دستگیری هر پنج متهم را صادر کرد.

(۰)(۰)کد مطلب: 160502
تاریخ: ۲ دی ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری دیدار جمعی از جوانان حامی دولت و نماینده ولی فقیه در گیلان

گیل نگاه/جواد میرحسینی: دیدار صمیمی و هم اندیشی جمعی از جوانان حامی دولت با آیت الله رسول فلاحتی، امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان صبح امروز برگزار شد. (گزارش مشروح)  

به روایت تصویر؛

آیین طشت گردانی شهرک تاریخی ماسوله

گیل نگاه/ بابک جدی: هرساله با فرارسیدن ماه محرم و در غروب پنجمین روز این ماه، آیین مذهبی طشت گردانی توسط اهالی محل کشه سر در شهرک تاریخی ماسوله برگزار میشود.  

گزارش تصویری نشست خبری سپاه قدس گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس

گیل نگاه/پویا بصیری: پیش از ظهر امروز نشست خبری سپاه قدس گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات حسینیه شاهد و ایثار و با حضور اصحاب رسانه یرگزار شد. '