مازیار صیادی مدیر اجرایی توسعه وعمران شهرستان رشت مطرح کرد؛

به زودی بزرگترین رویداد اقتصادی شهرستان رشت بنام شرکت تعاونی توسعه و عمران  به ثبت می‌رسد/تبدیل این شرکت به بزرگترین وکارآمدترین ساختار اقتصادی رشت

گیل نگاه:مازیار صیادی مدیر اجرایی شرکت توسعه وعمران شهرستان رشت گفت؛ اساس کار توسعه و عمران با محوریت ظرفیت قانون مستقل بنام قانون توسعه وعمران است که سود ناشی از آن  صرفا میزان سرمایه گذاری اعضا نیست بلکه امتیاز و عنایتی است که دولت به لحاظ مشارکت  عامه مردم به احاد شهروندان اعطا  نموده است،

صیادی افزود؛ توسعه وعمران اساسا دارای استراتژی توسعه در تمام ابعاد اقتصادی اعم از تولیدی وصنعتی وخدماتی وبوم گردی و توریسم و کشاورزی  و عمرانی و شهرسازی  و واگذاری عرصه منابع ملی و احیا بافت فرسوده و دهها فرایند مدرن اقتصادی از رویکرد تعاونی توسعه وعمران است‌.
مدیر اجرایی توسعه و عمران خواستار مشارکت جدی آحاد مردم خصوصا دانشگاهیان و مهندسین و پزشکان و و احزاب سیاسی و فرهنگیان و فعالین اقتصادی و بازاریان  در تعاونی توسعه و عمران شدند‌.
صیادی در ادامه افزود؛ تعاونی توسعه وعمران قابلیت امتیاز ترک تشریفات را در فرایند مناقصات دارد و دقیقا به صراحت قانون به عنوان هلدینگ عمل می نماید و حتی  اعضای هیات مدیره الزاما باید استعلام چهارگانه تعیین صلاحیت  را داشته باشند.
او در ادامه افزود؛ حداقل  هر فرد می تواند ده سهم ۱۵۰۰۰۰ ریالی جمعا ۱۵۰۰۰۰۰ ریال  که یک سوم آن یعنی ۵۰ هزار تومان نقدی و دوسوم آن  یعنی ۱۰۰ هزار تومان در تعهد فرد باقی می‌ماند که قابل پرداخت در بانک  توسعه و تعاون و بانک صادرات است را خریداری کند.
صیادی در پایان گفت؛ساکنان شهرستان رشت جهت دریافت فرم واریزی و اطلاعات بیشتر می‌توانند به اداره تعاون و کار و رفاه  اجتماعی شهرستان رشت واقع در چهار راه گلسار مراجعه نمایند.

(۰)(۰)کد مطلب: 163291
تاریخ: ۱۹ دی ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری از مراسم رژه نیروهای مسلح در رشت

گیل نگاه/سید جواد میرحسینی: همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح با حضور  یگانهای نمونه ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در رشت برگزار شد.  در نخستین روز از هفته دفاع مقدس مراسم رژه…

گزارش تصویری تعزیه ۲۵۰ ساله ذوالجناح در روستای ضیابر

گیل نگاه/ بابک جدی:  تعزیه ذوالجناح ضیابر هر ساله در ظهر عاشورا در روستای ضیابر از توابع بخش مرکزی شهرستان صومعه سرا با قدمتی حدودا 250 ساله برگزار می شود. دربرپایی این ایین مذهبی قریب به 110 نفر مشارکت…

گزارش تصویری از عزاداری ظهر عاشورا در لاهیجان

گیل نگاه/احسان حسن پور: دوست داران حسینی در لاهیجان همزمان با سراسر کشور با حضور در مراسم عاشورای حسینی در غم شهادت سالار شهیدان و یاران باوفایش به سوگ نشستند.