پلیس آگاهی گیلان هشدار داد:

مراقب شگرد جدید کلاهبرداری کارت به کارت باشید

گیل نگاه:   پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان با صدور اطلاعیه ای در خصوص شگرد جدید کلاهبرداری از طریق انتقال کارت به کارت هشدار داد.

به گزارش پايگاه خبری پليس، در اطلاعيه پليس آگاهی آمده است: اخيراً كلاهبرداران با آگاه شدن شهروندان از شيوه هاي كلاهبرداری كارت به كارت و تلفنی، شيوه ای جديد را جهت اغفال قربانيان خود به منظور اغفال و كشاندن آنان به جلوی باجه های خودپرداز بانك ها اقدام به طعمه گذاری جهت جلب اعتماد قربانی كرده و حتی مبالغی بالغ بر ۲۰ تا ۳۰ ميليون ريال به حساب وی واريز می نمايند.
فرد كلاهبردار با چرب زبانی، قربانی را به جلوی خودپرداز هدايت كرده تا مابقی پول را به حساب وی واريز نمايند، با اين ترفند، كلاهبردار با مانورهای متقلبانه اول از موجودی حساب قربانی اطلاع پيدا كرده و سپس با رفتاری بسيار هوشمندانه و بانكی تمام موجوی وی را به حساب خود و همدستان خود انتقال می دهند.
پليس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گيلان نسبت شيوه و شگرد جديد كلاهبرداران هشدار داده و از شهروندان خواست، برای واريز وجه به حساب شما يا ارسال جايزه برای شما نيازی به اعلام رمز اول يا دوم كارت خود يا مراجعه به دستگاه خود پرداز نيست.

 

(۰)(۰)کد مطلب: 164444
تاریخ: ۲۷ دی ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
جواد

اصالت فرد؛
اصالت منفعت؛
ایجادطمع ؛
اصالت لذت؛
بعدصحبت ازعقل وعقلانیت میشود؛
وقتی شیطان درسینه (دردل)بشر تخم ریزی میکند و مواردفوق الذکر و بسیاری مفاسد و باطل اصالت پیدا می کند؛
آیا عقل کارآئی خواهدداشت؟
آیاعمل صالح می تواند انجام گردد؟
علوم انسانی تثلیثی غیرالهی وغیرتوحیدی نمی تواند،ازبشر انسان بسازد.
و افرادجامعه راازاعمال فاسد دورکند؛
و عمل صالح را برقلب وذهن افراد،جاری وساری کند ؛
تا جامعه نه تنها به عمل فاسدنزدیک نشود،حتی فکر عمل فاسدهم نکند.

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …

به روایت تصویر؛

گذری به دوشنبه بازار شفت

گیل نگاه/ اشکان شعبانی: بازارهای هفتگی با افزایش راهها و گسترش شبکه های ارتباطی هنوز درعرصه اقتصادی و اجتماعی جاذبه های سنتی خود را حفظ کرده اند به طوری که می توان آنها را از جمله جاذبه های توریستی…