پلیس آگاهی گیلان هشدار داد:

مراقب شگرد جدید کلاهبرداری کارت به کارت باشید

گیل نگاه:   پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان با صدور اطلاعیه ای در خصوص شگرد جدید کلاهبرداری از طریق انتقال کارت به کارت هشدار داد.

به گزارش پايگاه خبری پليس، در اطلاعيه پليس آگاهی آمده است: اخيراً كلاهبرداران با آگاه شدن شهروندان از شيوه هاي كلاهبرداری كارت به كارت و تلفنی، شيوه ای جديد را جهت اغفال قربانيان خود به منظور اغفال و كشاندن آنان به جلوی باجه های خودپرداز بانك ها اقدام به طعمه گذاری جهت جلب اعتماد قربانی كرده و حتی مبالغی بالغ بر ۲۰ تا ۳۰ ميليون ريال به حساب وی واريز می نمايند.
فرد كلاهبردار با چرب زبانی، قربانی را به جلوی خودپرداز هدايت كرده تا مابقی پول را به حساب وی واريز نمايند، با اين ترفند، كلاهبردار با مانورهای متقلبانه اول از موجودی حساب قربانی اطلاع پيدا كرده و سپس با رفتاری بسيار هوشمندانه و بانكی تمام موجوی وی را به حساب خود و همدستان خود انتقال می دهند.
پليس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گيلان نسبت شيوه و شگرد جديد كلاهبرداران هشدار داده و از شهروندان خواست، برای واريز وجه به حساب شما يا ارسال جايزه برای شما نيازی به اعلام رمز اول يا دوم كارت خود يا مراجعه به دستگاه خود پرداز نيست.

 

(۰)(۰)کد مطلب: 164444
تاریخ: ۲۷ دی ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
جواد

اصالت فرد؛
اصالت منفعت؛
ایجادطمع ؛
اصالت لذت؛
بعدصحبت ازعقل وعقلانیت میشود؛
وقتی شیطان درسینه (دردل)بشر تخم ریزی میکند و مواردفوق الذکر و بسیاری مفاسد و باطل اصالت پیدا می کند؛
آیا عقل کارآئی خواهدداشت؟
آیاعمل صالح می تواند انجام گردد؟
علوم انسانی تثلیثی غیرالهی وغیرتوحیدی نمی تواند،ازبشر انسان بسازد.
و افرادجامعه راازاعمال فاسد دورکند؛
و عمل صالح را برقلب وذهن افراد،جاری وساری کند ؛
تا جامعه نه تنها به عمل فاسدنزدیک نشود،حتی فکر عمل فاسدهم نکند.

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری آغاز به کار دومین نمایشگاه عکس گروه «زی» در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: نمایشگاه عکس گروه عکاسی «زی» با عنوان «روایت دوم: بی چرا زندگانیم» عصر امروز در نگار خانه الهی رشت آغاز به کار کرد. پایگاه خبری و تحلیلی گیل نگاه حامی رسانه ای این نمایشگاه است.…

گزارش تصویری تودیع و معارفه بخشدار رحیم آباد رودسر

گیل نگاه/علی عزتی: مراسم تودیع و معارفه بخشدار رحیم آباد رودسر عصر امروز در سالن همایش کتابخانه عمومی این بخش برگزار شد. در این مراسم که با حضور علی اصغرجمشید نژاد معاون سیاسی استاندار گیلان و جمعی از…

گزارش تصویری جشن نوروزبل ۱۵۹۲ در دیلمان

گیل نگاه/ احسان حسن پور: سومین دوره جشن نوروزبل دیلمی، همزمان با آغاز سال 1592 دیلمی در دهستان آسیابر بخش دیلمان شهرستان سیاهکل برگزار شد.