مردم سقوط و پارگی خطوط دکل‌های فشار قوی برق را به شماره ۱۲۱ گزارش کنند

گیل نگاه:شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه پارگی و سقوط دکل‌های فشار قوی، مشخصات دقیق را به شماره ۱۲۱ گزارش کنند.

شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه پارگی و سقوط دکل‌های فشار قوی، مشخصات دقیق را گزارش کنند؛ متن اطلاعیه به شرح زیر می‌باشد:

با توجه به برودت هوا و بارش نزولات آسمانی بخصوص بارش برف توام با وزش باد شديد،در صورت مشاهده پارگی خطوط و سقوط دکل‌های فشار قوی در «سطوح ولتاژی ۶۳، ۱۳۲، ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلوولت» با حفظ آرامش و خونسردی به منظور اصلاح و بازسازی خطوط و دکل آسيب ديده،نسبت به اطلاع رسانی مشخصات دقيق مكانی محل پارگی و سقوط اقدام فرمایيد.

با توجه به اینکه تجهيزات آسیب دیده دارای ولتاژ بسيار بالايی می‌باشند،لذا به منظور جلوگيری از خطرات جانی، از نزديک شدن به تجهيزات برقی جدا خودداری فرمایيد.

گفتنی است؛قطعی‌ها یا  مشکلات ناخواسته احتمالی برقی مشترکین خانگی،تجاری،عمومی،صنعتی،کشاورزی و معابر مربوط به شرکت توزیع نیروی برق گیلان می‌باشد و مشترکین محترم می‌توانند با شماره ۱۲۱ تماس حاصل فرمایند.

(۰)(۰)کد مطلب: 166659
تاریخ: ۸ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» در رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان امروز (سه شنبه 26 تیرماه) در تماشاخانه اکبر رادی در رشت به روی صحنه رفت. این نمایش از 26 تا…

گزارش تصویری از همایش زن مسلمان در رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: همایش زن مسلمان در بیمارستان الزهرا با حضور نماینده ولایت فقیه و جمعی از مسئولین برگزار شد.

اختتامیه نخستین جشنواره بازی های زیست محیطی در پارک محتشم رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: امروز بیست و سوم تیرماه نخستین اختتامیه جشنواره بازی های زیست محیطی از سوی سازمان سرزمین ایده ال ما در پارک محتشم رشت با حضور مردم و جمعی از مسئولین شهر رشت برگزار شد.