عبدالله ویسی در نشست خبری بازی سپیدرود و استقلال خوزستان عنوان کرد؛

بازی سپیدرود و استقلال خوزستان برای هر دو تیم حکم زندگی و اغما را دارد

گیل نگاه/امیرحسین کریمی:عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان در نشست خبری بازی فردای سپیدرود رشت و استقلال خوزستان گفت؛ ارزیابی من از بازی این است که با توجه به شرایط لیگ امتیاز این بازی بسیار حیاتی است و برنده یا بازنده شدن در این بازی برای هردو تیم در حکم زندگی و اغما است.

ما برای سه امتیاز به رشت آمده‌ایم
ویسی با اشاره به حساسیت بازی فردا عنوان کرد: ما برای کسب سه امتیاز بازی به رشت آمده‌ایم و فردا با وجود این که چند مهره کلیدی خود را در اختیار نداریم اما با تمام توان خود بازی می‌کنیم و تلاشمان این است تا با گرفتن سه امتیاز بازی رس ما حکم ماندن خود در لیگ برتر را امضا کنیم.

تشریح عملکرد ضعیف استقلال خوزستان

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه افزود: شرایط تیم ما از پارسال خوب نبود و این شرایط این فصل هم ادامه پیدا کرد. تلاش اکثر بازیکنان ما این بود تا با درخشش در جام باشگاه‌های آسیا شایستگی‌های خود را نشان دهند اما وقتی از جام آسیا حذف شدیم انگیزه بچه‌ها افول کرد و این شرایط زمینه ساز به وجود آمدن اوضاع نامناسب تیم شد.

دوئل‌های بالا و پایین جدول
ویسی در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر در صدر و ذیل جدول لیگ رقابت بسیار حساسی وجود دارد و همه تیم‌ها می‌کوشند تا از دوئل کسب سهمیه و ماندن در لیگ پیروز خارج شوند. او همچنین گفت: در صدر جدول پرسپولیس از سایر تیم‌هاجدا شده اما رقابت برای کسب سهمیه‌های دوم، سوم و چهارم همچنان ادامه دارد.

تمرکز ما همزمان بر جام حذفی و لیگ است
مربی جوان استقلال خوزستان در ادامه با اشاره به وضعیت خوب استقلال خوزستان در جام حذفی گفت: وضعیت ما در آن جا بسیار بهتر از لیگ است اما این کهبگوییم چون تمرکز ما بر جام حذفی است پس نتایجمان در لیگ خوب نیست، صرفاًگول زدن مردم است. او همچنین افزود: ما تلاش می‌کنیم تا علاوه بر به دستآوردن جام حذفی همچنان در لیگ برتر هم بمانیم.

تمجید از تماشاگران سپیدرود
ویسی در ادامه عنوان کرد: طبیعتاً بازی در زمین سپیدرود که مانند تراکتورسازی هواداران پرشوری دارد، با سختی‌هایی همراه است اما ما تمام توانمان را به کارمی‌گیریم تا بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشیم. ویسی همچنین در ادامه گفت: لیاقت هواداران پرشور و فهیم رشت این است که حتماً یک تیم در لیگ برتر داشته باشند چون برای ما بسیار قابل احترامند.

(۰)(۰)کد مطلب: 167045
تاریخ: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …

به روایت تصویر؛

گذری به دوشنبه بازار شفت

گیل نگاه/ اشکان شعبانی: بازارهای هفتگی با افزایش راهها و گسترش شبکه های ارتباطی هنوز درعرصه اقتصادی و اجتماعی جاذبه های سنتی خود را حفظ کرده اند به طوری که می توان آنها را از جمله جاذبه های توریستی…