مدیرکل امور مالیاتی گیلان خبر داد:

واریز بیش از ۴۲۴ میلیارد به حساب شهرداری های گیلان

گیل نگاه: مدیرکل امور مالیاتی گیلان گفت: در ۱۰ ماهه سال جاری بیش از ۴۲۴ میلیارد ریال از عوارض وصولی ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های استان واریز شده که از این رقم حدود ۱۵۳ میلیارد ریال مربوط به دی ماه می باشد.

به گزارش به گزارش روابط عمومی اداره کل امورمالیاتی استان گیلان جواد انوری در شورای معاونین اداره کل امور مالیاتی استان گیلان، با تاکید بر اینکه تمام فکر ما باید معطوف به تحقق درآمدهای مالیاتی باشد،گفت:فرصت زیادی تا پایان سال باقی نمانده است و باید از این زمان حداکثر بهره برداری صورت گیرد تا در پایان سال شاهد تحقق اهداف باشیم.

وی از معاونین خواست با روسای امور مالیاتی جلساتی برگزار کرده و اهمیت کار را برای آنان تشریح نمایند تا با یک برنامه زمانبندی شده بتوان نسبت به تشخیص مالیات مودیان اقدام نمود.

مدیرکل امور مالیاتی استان گیلان، با بیان اینکه معوقات مالیاتی می بایست توسط مسئولان ذیربط پیگیری شود،تصریح کرد: اگر مالیات تشخیص گردد و بقیه مراحل پیگیری نشود،نمی توانیم بگوییم که کار تمام شده است بلکه می بایست تا حصول نتیجه که وصول مالیات می باشد کارها به دقت مورد نظارت و پیگیری قرار گیرد.

این مقام مسئول،از مجموعه همکاران خواست همدیگر را در انجام امور یاری دهند و در این جهاد اقتصادی از کوششی دریغ نکنند.

انوری اضافه کرد:از ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۳ درصد به شهرداری ها و دهیاری ها پرداخت و یک درصد برای حوزه سلامت هزینه می شود. ۵ درصد باقیمانده نیز به خزانه کل واریز خواهد شد.

وی تصریح کرد:در ۱۰ ماهه سال جاری بیش از ۴۲۴ میلیارد ریال از عوارض وصولی ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های استان واریز شده که از این رقم حدود ۱۵۳ میلیارد ریال مربوط به دی ماه می باشد و بیش از ۴۶ میلیارد آن سهم شهرداری رشت بوده است که می تواند تاثیر بسیار زیادی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان داشته باشد.

مدیرکل امور مالیاتی گیلان خاطرنشان کرد:با توجه به دستورالعمل رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور،مودیان مالیاتی تا پایان سال جاری می توانند با پرداخت اصل مالیات از حداکثر بخشودگی جرائم برخوردار گردند.

(۰)(۰)کد مطلب: 167175
تاریخ: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری تعزیه ۲۵۰ ساله ذوالجناح در روستای ضیابر

گیل نگاه/ بابک جدی:  تعزیه ذوالجناح ضیابر هر ساله در ظهر عاشورا در روستای ضیابر از توابع بخش مرکزی شهرستان صومعه سرا با قدمتی حدودا 250 ساله برگزار می شود. دربرپایی این ایین مذهبی قریب به 110 نفر مشارکت…

گزارش تصویری از عزاداری ظهر عاشورا در لاهیجان

گیل نگاه/احسان حسن پور: دوست داران حسینی در لاهیجان همزمان با سراسر کشور با حضور در مراسم عاشورای حسینی در غم شهادت سالار شهیدان و یاران باوفایش به سوگ نشستند.  

گزارش تصویری عزاداری تاسوعای حسینی روستای سوخته کوه آستانه اشرفیه

گیل نگاه/سیدجواد میرحسینی: مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در روستای سوخته کوه حرم آقا سید کیا واقع در آستانه اشرفیه برگزار شد.