شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از علی کریمی مربی سپیدرود رشت به دلیل پستی اینستاگرامی درباره کوروش و حمایت از مسعود شجاعی/کریمی اعتراض کرد؛فدراسیون فوتبال کریمی را تهدید کرد/تصاویر

گیل نگاه/گروه ورزشی: براساس اعلام علی کریمی مربی سپیدرود رشت در کانال تلگرامی اش، ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از او به دلیل پستی اینستاگرامی درباره کوروش و حمایت از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی شکایت کرده است. علی کریمی با ابراز تعجب از این شکایت آن را مرتبط با دوستان مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال دانسته که اصالتی اصفهانی دارد.

کریمی که مدتهاست به منتقد مدیریتی تاج تبدیل شده است امروز با انتشار پست های پدردرپی انتقاداتش را از تاج گسترده تر کرده است. ساعاتی پیش اما  روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد فدراسیون فوتبال تاکنون هیچ شکایتی از آقای علی کریمی نکرده است.

در اطلاعیه روابط عمومی آمده است: شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، پیرو خواست و یا با اطلاع فدراسیون فوتبال نبوده است؛ اما پست های آقای کریمی همگی قابل پیگیری است که اگر این روال توهین آمیز تغییر نکند، فدراسیون فوتبال، مطابق قوانین جاری کشور اقدام خواهد کرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛ اگر آقای علی کریمی و یا هر یک از اهالی محترم فوتبال، به دنبال رسیدن به پاسخی هستند، باید پرسش خود را محترمانه مطرح کنند و البته فدراسیون فوتبال خود را مکلف می داند پرسش های محترمانه اهالی فوتبال را در همه زمینه ها پاسخ بدهد.

این که دلیل شکایت عجیب از کریمی چیست هنوز اطلاعات بیشتری منتشر نشده است اما مسعود شجاعی بازیکن ملی پوش فوتبال ایران که در تیم و تیم آ.ا. ک آتن یونان مشغول بازی است از علی کریمی به شدت حمایت کرده است.

مردادماه گذشته وقتی مسعود شجاعی عضو باشگاه پانیونیوس یونان بود به همراه احسان حاج صفی دیگر ملی پوش ایرانی با دستور باشگاه خود مقابل تیم مکابی اسرائیل حضور پیدا کردند. اما کمی بعد اعلام شد که آنها به دلیل زیر پا گذاشتن سیاست های نظام ایران از حضور در تیم ملی فوتبال ایران محروم شده اند. موضوعی که بازتاب های زیادی در ایران به دنبال داشت و اکثر ورزشکاران کشور در حمایت از تصمیم این بازیکنان و تاکید براین که آنها طبق قرارداد مجبور به بازی بودند را اعلام کردند. علی کریمی یکی از اولین کسانی بود که در دفاع از این ورزشکاران سخن گفت . حالا شجاعی با انتشار پستی اینستاگرامی به دفاع همه جانبه از کریمی پرداخته و او را نابغه ورزش ایران و وفوق ستاره آسیا خوانده و  نوشته است در میهن پرستی و خوش قلبی کریمی تردیدی وجود ندارد. او اعلام کرده است که او و احسان حاج صفی دیگر بازیکن تیم ملی هم مانند سربازان وطن هستند.

این که پرونده شکایت از علی کریمی و افشاگری هایش درباره فساد در مجموعه فدراسیون فوتبال به کجا می انجامد مشخص نیست. اما روشن است که این موضوع جنجالهای زیادی در فوتبال ایران و برای مربی سپیدرود رشت به دنبال خواهد داشت. طی ساعات گذشته بازیکنان و ورزشکاران زیادی به اعلام حمایت از علی کریمی پرداخته اند و از اعلام شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان حدود ۶ ماه بعد از ماجرای بازی شجاعی و حاج صفی مقابل مکابی اسرائیل و بیش از ۳ ماه از روز کوروش ابراز تعجب کرده اند.

(۰)(۰)کد مطلب: 168386
تاریخ: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …

به روایت تصویر؛

گذری به دوشنبه بازار شفت

گیل نگاه/ اشکان شعبانی: بازارهای هفتگی با افزایش راهها و گسترش شبکه های ارتباطی هنوز درعرصه اقتصادی و اجتماعی جاذبه های سنتی خود را حفظ کرده اند به طوری که می توان آنها را از جمله جاذبه های توریستی…