کدام نمایندگان گیلان طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟

گیل نگاه:  چندی پیش طرح سوال از رئیس جمهور با موضوع موسسات مالی و اعتباری با ۷۶ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شد که در میان لیست منتشر شده توسط محمود صادقی نماینده تهران در مجلس از نمایندگان امضا کننده این طرح، نام جبار کوچکی نژاد، محمود شکری، اسدالله عباسی و ذبیح نیکفر به عنوان نمایندگان گیلان سوال کننده از رئیس جمهور به چشم می خورد.

 

(۰)(۰)کد مطلب: 168818
تاریخ: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
حمید

در ابتدا باید سوال کنم که چرا پیامهایی که باب میل شما نیست را درج نمیکنید.
پیام بنده را چندمین بار است که درج نمیکنید.
چرا تیتر میزنید کدام نمایندگان طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند.بنویسید کدام نمایندگان طرح احقاق از حقوق مالباختگان بانک ها و موسسات مالی را امضا کردند.چرا اسم مطهری و صادقی که سینه چاکرئیس جمهور هستند را بولد نمیکنید.چرا به تمامی مسایل از درچه حزبی نگاه میکنید.نماینده نماینده مردم است یا نماینده دولت؟ کدامیک؟

(۳)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …

به روایت تصویر؛

گذری به دوشنبه بازار شفت

گیل نگاه/ اشکان شعبانی: بازارهای هفتگی با افزایش راهها و گسترش شبکه های ارتباطی هنوز درعرصه اقتصادی و اجتماعی جاذبه های سنتی خود را حفظ کرده اند به طوری که می توان آنها را از جمله جاذبه های توریستی…