فراخوان جذب مهندس مشاور برای پروژه‌های فرهنگی و هنری گیلان

گیل نگاه: فراخوان ارزیابی کیفی مهندسان مشاور توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، این اداره‌کل در نظر دارد برای طراحی و تهیه نقشه‌های اجرایی تعدادی از پروژه‌های خود نسبت به به‌کارگیری مهندسان مشاور دارای صلاحیت اقدام نماید.

لذا بدینوسیله از متقاضیان دعوت به عمل می‌آید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.setadiran.ir مراجعه نمایند.

بر اساس این فراخوان؛ مهلت دریافت اسناد از طریق سایت مذکور، ٢١ بهمن‌ماه جاری و مهلت ارسال پاسخ استعلام، پنجم اسفندماه امسال اعلام شده‌است.

(۰)(۰)کد مطلب: 168984
تاریخ: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …

به روایت تصویر؛

گذری به دوشنبه بازار شفت

گیل نگاه/ اشکان شعبانی: بازارهای هفتگی با افزایش راهها و گسترش شبکه های ارتباطی هنوز درعرصه اقتصادی و اجتماعی جاذبه های سنتی خود را حفظ کرده اند به طوری که می توان آنها را از جمله جاذبه های توریستی…