احمدی پور در مراسم تودیع خود در جلسه شورای اداری استان مطرح کرد:

در چهار سال اخیر رتبه امنیتی گیلان جز پنج استان اول در کشور بوده است/ حوزه سیاسی بسترساز توسعه همه جانبه در همه بخش ها است

گیل نگاه/ گروه سیاسی: احمدی پور معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان در مراسم تودیع خود که در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد، گفت: زمان به سرعت می گذرد و باید از فرصت ها برای خدمت به نظام بهره کافی ببریم.
او ادامه داد: در سال ۹۲ مردم امید پیدا کردند که مشکلات کشور در حوزه داخلی و خارجی حل می شود و مشاهده شد که تلاش های زیادی دولت تدبیر و امید انجام داد و همچنان ادامه دارد.
احمدی پور افزود: مدیریت سیاسی جامعه می تواند توسعه استان را تسریع ببخشد و در دولت تدبیر و امید این رویه به درستی اجرا شد.
او ادامه داد: حوزه سیاسی بسترساز توسعه همه جانبه در همه بخش ها است و رصد و نظارت و اجرا وظیفه ذاتی مدیرکل سیاسی و امنیتی است.
احمدی پور تصریح کرد: ما همواره حوزه سیاسی را عام و منسجم دیدیم و سعی کردم امن ترین محل را برای مدیران در این حوزه ایجاد کنیم.
او گفت:حوزه سیاسی امنیتی استان را بر مبنای اخلاق اداره کردیم.

احمدی پور تصریح کرد: در ۴ سال اخیر رتبه امنیتی استان جز ۵ استان اول بوده است.
او افزود: در جامعه ما این واقعیت وجود دارد که صندوق رای بهترین نقطه ای است که مردم بدون لکنت نظر خود را اعلام می کنند.
او خاطرنشان کرد: گیلان رتبه پنجم مشارکت را در انتخاباب کسب کرد و بیش از ۶۶درصد رای دهند گان گیلانی به دکتر روحانی رای دادند.
او افزود: مردم آگاه گیلان به دولت تدبیر و امید داشتند و همچنان امید دارند مشکلات حل می شود و انصافا کارهای خوبی انجام شده است اگر چه مشکلات همچنان وجود دارد اما تدابیر انجام شده بسیار مطلوب بوده است.
احمدی پور تصریح کرد: کارگزاران حکومتی در گیلان توانسته بودند اعتماد عمومی مردم را جلب کنند و نتیجه آن این شد که گیلان در انتخابات کارنامه درخشان گرفت.
او گفت: وظیفه اصلی ما رفع موانع و ایجاد و توسعه کار بود. تشکل های سیاسی و صنفی و همراهی مطبوعات و روحانیت و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی منجر به رقم خوردن اتفاقات خوب شد.
وی گفت: تمام تلاشم این بود به هیچ کس بی احترامی نکنم اگر سختگیری بود مجبور بودم و دکتر سالاری استانداری گیلان مدیر ارشدی توانمند برای گیلان هستند و مطمئنا در گیلان موفق خواهند شد.

(۰)(۰)کد مطلب: 169980
تاریخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …

به روایت تصویر؛

گذری به دوشنبه بازار شفت

گیل نگاه/ اشکان شعبانی: بازارهای هفتگی با افزایش راهها و گسترش شبکه های ارتباطی هنوز درعرصه اقتصادی و اجتماعی جاذبه های سنتی خود را حفظ کرده اند به طوری که می توان آنها را از جمله جاذبه های توریستی…