استاندار گیلان در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان:

به مدیری که به جوانان اعتماد ندارد اعتماد نمی‌کنم/ در انتصابات به کسی سرویس شخصی نمی‌دهیم

گیل نگاه/ گروه سیاسی: دکتر مصطفی سالاری در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان، با قدردانی مردم استان در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: مردم گیلان آگاهی بالایی دارند و در انتخابات هم این هوشمندی را به خوبی نمایش دادند.
وی افزود:شعار مردم در انقلاب استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و شعار آزادی به درستی انتخابات اجرا شده است.
وی افزود: همواره زمینه را برای حضور مشارکت مردم را علاوه بر امور سیاسی در بخش اقتصادی باید افزایش دهیم.
سالاری ادامه داد: برای توسعه اشتغال اولویت اول ما گردشگری و کشاورزی است و بنیاد مسکن باید شتاب کارها را تسریع ببخشد.
استاندار افزود: تسهیلاتی که کار ایجاد نکند ،منجر به افزایش بدهکاران بیکار خواهیم شد و در مجموع به متقاضی لطمه زده می شود پس در ارایه تسهیلات دقت بشود.
او تصریح کرد: تنظیم بازار اخر سال بسیار مهم است وکارها باید فشرده تر و منسجم انجام شود تا شهروندان برای تامین اقلام مورد نیازشان با مشکلی مواجه نشوند.
وی با اشاره به تودیع احمدی پور معاون سابق سیاسی و امنیتی استانداری گیلان گفت: وی برای آرامش استان زحمات زیادی کشیدند و تجارب زیادی دارند که از این تجاب باید برای استان و کشور از انها استفاده شود.
وی در ادامه به معارفه جمشیدنژاد اشاره کرد و گفت: مهمترین کار شما این است فضای سیاسی و امنیتی را خوب مدیریت کنید و حتما کارهای اشتغال زا بیشتر انجام شود.
سالاری افزود: برای بکارگیری بانوان و جوانان در مسئولیت ها از برخی از دستگاهها راضی نیستم و کسانی که به جوانان اعماد ندارند مورد اعتماد من نیستند. با سهل انگاری در این مورد اصلا کوتاه نخواهم آمد.
استاندار گیلان افزود: در دولت دوم دکتر روحانی به سر می بریم و معیارها مشخص است، پس مدیران نظارت کند تا معیارهای پسند مردم اجرا شود.
وی تاکید کرد: در انتصابات به کسی سرویس شخصی نمی دهم و کسی باید منتصب شود که برای مردم کار کند.
استاندار گیلان افزود: هرکس برای مردم نخواهد کار کند اصلا به حرفهایش گوش نخواهیم کرد،چون تعارف نداریم و باید هرکس که می آید فقط برای مردم بیاید.
او خاطرنشان کرد: حق تبعیض قایل شدن نداریم و هدف ما فقط خدمت به مردم است.

(۰)(۰)کد مطلب: 169981
تاریخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری آغاز به کار دومین نمایشگاه عکس گروه «زی» در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: نمایشگاه عکس گروه عکاسی «زی» با عنوان «روایت دوم: بی چرا زندگانیم» عصر امروز در نگار خانه الهی رشت آغاز به کار کرد. پایگاه خبری و تحلیلی گیل نگاه حامی رسانه ای این نمایشگاه است.…

گزارش تصویری تودیع و معارفه بخشدار رحیم آباد رودسر

گیل نگاه/علی عزتی: مراسم تودیع و معارفه بخشدار رحیم آباد رودسر عصر امروز در سالن همایش کتابخانه عمومی این بخش برگزار شد. در این مراسم که با حضور علی اصغرجمشید نژاد معاون سیاسی استاندار گیلان و جمعی از…

گزارش تصویری جشن نوروزبل ۱۵۹۲ در دیلمان

گیل نگاه/ احسان حسن پور: سومین دوره جشن نوروزبل دیلمی، همزمان با آغاز سال 1592 دیلمی در دهستان آسیابر بخش دیلمان شهرستان سیاهکل برگزار شد.