استاندار گیلان در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان:

به مدیری که به جوانان اعتماد ندارد اعتماد نمی‌کنم/ در انتصابات به کسی سرویس شخصی نمی‌دهیم

گیل نگاه/ گروه سیاسی: دکتر مصطفی سالاری در مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان، با قدردانی مردم استان در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: مردم گیلان آگاهی بالایی دارند و در انتخابات هم این هوشمندی را به خوبی نمایش دادند.
وی افزود:شعار مردم در انقلاب استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و شعار آزادی به درستی انتخابات اجرا شده است.
وی افزود: همواره زمینه را برای حضور مشارکت مردم را علاوه بر امور سیاسی در بخش اقتصادی باید افزایش دهیم.
سالاری ادامه داد: برای توسعه اشتغال اولویت اول ما گردشگری و کشاورزی است و بنیاد مسکن باید شتاب کارها را تسریع ببخشد.
استاندار افزود: تسهیلاتی که کار ایجاد نکند ،منجر به افزایش بدهکاران بیکار خواهیم شد و در مجموع به متقاضی لطمه زده می شود پس در ارایه تسهیلات دقت بشود.
او تصریح کرد: تنظیم بازار اخر سال بسیار مهم است وکارها باید فشرده تر و منسجم انجام شود تا شهروندان برای تامین اقلام مورد نیازشان با مشکلی مواجه نشوند.
وی با اشاره به تودیع احمدی پور معاون سابق سیاسی و امنیتی استانداری گیلان گفت: وی برای آرامش استان زحمات زیادی کشیدند و تجارب زیادی دارند که از این تجاب باید برای استان و کشور از انها استفاده شود.
وی در ادامه به معارفه جمشیدنژاد اشاره کرد و گفت: مهمترین کار شما این است فضای سیاسی و امنیتی را خوب مدیریت کنید و حتما کارهای اشتغال زا بیشتر انجام شود.
سالاری افزود: برای بکارگیری بانوان و جوانان در مسئولیت ها از برخی از دستگاهها راضی نیستم و کسانی که به جوانان اعماد ندارند مورد اعتماد من نیستند. با سهل انگاری در این مورد اصلا کوتاه نخواهم آمد.
استاندار گیلان افزود: در دولت دوم دکتر روحانی به سر می بریم و معیارها مشخص است، پس مدیران نظارت کند تا معیارهای پسند مردم اجرا شود.
وی تاکید کرد: در انتصابات به کسی سرویس شخصی نمی دهم و کسی باید منتصب شود که برای مردم کار کند.
استاندار گیلان افزود: هرکس برای مردم نخواهد کار کند اصلا به حرفهایش گوش نخواهیم کرد،چون تعارف نداریم و باید هرکس که می آید فقط برای مردم بیاید.
او خاطرنشان کرد: حق تبعیض قایل شدن نداریم و هدف ما فقط خدمت به مردم است.

(۰)(۰)کد مطلب: 169981
تاریخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …

به روایت تصویر؛

گذری به دوشنبه بازار شفت

گیل نگاه/ اشکان شعبانی: بازارهای هفتگی با افزایش راهها و گسترش شبکه های ارتباطی هنوز درعرصه اقتصادی و اجتماعی جاذبه های سنتی خود را حفظ کرده اند به طوری که می توان آنها را از جمله جاذبه های توریستی…