استاندار گیلان با عملکردش امید را به نسل جوان استان تزریق کرد

 فریدون چگینی

عضو جامعه مهندسان شهرساز کشور

آنچه این روزها توجه همگان را از استانداری گیلان به خود جلب کرده تصمیمات استاندار جوان استان گیلان در مقوله ای به نام جوانگرایی، سازماندهی و ساماندهی مدیریت اجرایی خرد و کلان دولتی با به کارگیری از جوانان مستعد و نسل جوان اما پخته و کار کشته امروز است.

در حال حاضر در استان گیلان شاهد به کارگیری این مقوله ی مهم هستیم که شخص استاندار محترم حسب سیاست ها و تصمیم سازی ها و خط مشی های دولت تدبیر و امید که بارها از سوی رئیس محترم جمهور و معاونانش بر آن تاکید شده، در استان گیلان شکل اجرایی به خود گرفته است و هر بار خبری از انتصاب منتشر می شود و چهره یک جوان را تیتر اول رسانه ها و مطبوعات می بینیم.

تصمیمات دکتر سالاری استاندار جوان گیلان در به کارگیری از نسل جوان بر همگان‌ روشن و بر هیچ کس پوشیده نیست، استانداری که بخشی از بخشداران و مدیران اجرایی را از جوانان برومند و تحصیلکرده گمارده و مقتدرانه امید را به نسل جوان نوید بخشیده است.

استانداری که با عملکردش امید را به نسل جوان تزریق کرد، استانداری که پیام آور دولت تدبیر و امید در ارزش نهادن به نسل جوان و استفاده از ظرفیت های نخبگان جوان است.

استاندار جوان گیلان در مدت زمان کوتاه حضورش به گونه ای عملکرد خود را اجرایی نموده که روز به روز شوق توانمندی مدیریتی در بدنه نسل جوان تشدید به ابراز خلاقیت و ایجاد بستری مناسب برای سازماندهی و ساماندهی نسل جوان شده است.

بی شک بخشنامه استاندار گیلان مبنی بر بکارگیری جوانان و بانوان در مناصب مدیریتی استان به عنوان یک روش و یک استراتژی در کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

گيل نگاه: انتشار اخبار و یادداشت‌های دريافتی به معنای تائید محتوای آن نيست و صرفاً جهت انجام رسالت مطبوعاتی و احترام به مخاطبان منتشر می‌شود.

 

(۰)(۰)کد مطلب: 170321
تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گذری به گلزار شهدای رشت در لحظه تحویل سال

گیل نگاه:  مطهر منفرد/ لحظه تحویل سال که از راه میرسد، خانواده ها به هر طریق ممکن گردهم جمع میشوند تا عبور از زمستان و پای گذاشتن در بهار را با عزیزان خود جشن بگیرند. در این میان…

در حوالی نوروز با بازار شب عید انزلی

گیل نگاه:  مطهر منفرد/ اسفندماه هرچه بیشتر به پایان خود نزدیک می شود، تکاپوی خاص و زیباتری در بازار و خیابان ها  به راه می افتد. اینبار تصمیم داریم آخرین فرصت باقی مانده تا بهار 97 را با…

حال و هوای بازار عید رشت از نگاه دوربین گیل نگاه

گیل نگاه:  مائده سیدی / آرام آرام سالی جدید از راه میرسد و زمستان 96 از شهر رخت برمیبندد و جای خود را به بهار 97 می دهد. شهر رشت هم این ایام حال و هوای خاصی دارد…