حمایت قاطع جعفرزاده نماینده رشت از انتصاب جوانان از سوی استاندار گیلان؛

رویکرد انتصاب جوانان برای مدیریت بخش‌های مختلف بسیار پسندیده و قابل ستایش است/تقاضای استمرار و بها دادن به جوانان و زنان و احاله مسئولیت‌های اداره بخش و شهر و شهرستان به آنها را دارم

گیل نگاه: /گروه سیاسی: غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار نامه‌ای خطاب به مصطفی سالاری استاندار گیلان ضمن حمایت همه جانبه از دستور استاندار مبنی بر استفاده از جوانان برای پست‌های مدیریتی خواستار ادامه این روند شد.

در نامه جعفرزاده آمده است؛ همان‌طور که مستحضرید به جهت رفع و کاهش مشکلات موجود در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی اقتضا می‌کرد که دولت یازدهم در ابتدای کار از نیروهای باسابقه و توانمند استفاده نماید.

در ادامه نامه جعفرزاده آمده است؛ اما در طی مسیر علی‌الخصوص در دولت دوازدهم ضرورت داشت و دارد از نیروهای جوان که انگیزه قوی در انجام مسئولیت‌ها و امور دارند و در پیروزی و موفقیت این دولت نقش بسیار بسزایی داشتند استفاده شود.

جعفرزاده خطاب به سالاری تاکید کرده است؛ جنابعالی در انجام این مهم پیشگام بودید و تصدیق می فر مائید که معمولاً در هر انتصابی تعدادی موافق و تعدادی مخالف وجود دارند که اتفاقاً می‌بایست اجازه نقد داده شود تا اانتخاب مطلوب صورت پذیرد.

این نماینده مجلس تاکید کرده است؛ اما نفس عمل که مورد نظر این‌جانب است بسیار پسندیده و قابل ستایش است و تقاضای استمرار و بها دادن به جوانان و احاله مسئولیت‌های اداره بخش و شهر و شهرستان را دارد.

به دلایل تنگ‌نظرانه بانوان از گردنه انتخاب مسئولین خارج می‌شوند/ توان بانوان در انتصابات آینده مد نظر قرار گیرد

جعفرزاده در پایان نوشته است؛ البته متاسفانه به دلایل تنگ‌نظرانه بانوان از گردنه انتخاب مسئولین خارج می‌شوند که تقاضا دارم با توجه به توان بالقوه جوانان و به صورت اخص بانوان در انتصابات آینده مد نظر عالی قرار گیرد.

(۰)(۰)کد مطلب: 171398
تاریخ: ۵ اسفند ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گذری به گلزار شهدای رشت در لحظه تحویل سال

گیل نگاه:  مطهر منفرد/ لحظه تحویل سال که از راه میرسد، خانواده ها به هر طریق ممکن گردهم جمع میشوند تا عبور از زمستان و پای گذاشتن در بهار را با عزیزان خود جشن بگیرند. در این میان…

در حوالی نوروز با بازار شب عید انزلی

گیل نگاه:  مطهر منفرد/ اسفندماه هرچه بیشتر به پایان خود نزدیک می شود، تکاپوی خاص و زیباتری در بازار و خیابان ها  به راه می افتد. اینبار تصمیم داریم آخرین فرصت باقی مانده تا بهار 97 را با…

حال و هوای بازار عید رشت از نگاه دوربین گیل نگاه

گیل نگاه:  مائده سیدی / آرام آرام سالی جدید از راه میرسد و زمستان 96 از شهر رخت برمیبندد و جای خود را به بهار 97 می دهد. شهر رشت هم این ایام حال و هوای خاصی دارد…