در جلسه امور بانوان فرمانداری شهرستان رشت مطرح شد؛

باید از ظرفیت مختلف زنان در بخش های مختلف استفاده کنیم/ نگاه مدیران ادارات به مشاور امور بانوان از حالت سمبیلیک خارج شود

گیل نگاه / مریم صابری: اولین جلسه امور بانوان شهرستان رشت صبح امروز چهارشنبه ۹ اسفند با حضور فرماندار شهرستان رشت در سالن اجتماعات فرمانداری رشت تشکیل شد.

مهربخش مشاور امور بانوان فرمانداری رشت، مشاوران امور بانوان بخشداری ها و شهرداری ها و ادارات مختلف در این جلسه حضور داشتند. فرماندار ‌ با تبریک روز زن  گفت: باید از ظرفیت مختلف زنان در بخش های مختلف استفاده کنیم.

او همچنین از بانوان حاضر در جلسه خواست تا برنامه محور باشند و این برنامه ها نیز براساس نیازها و توان اجرایی باشد. کاظمی افزود: اگر از تمام ظرفیت ها استفاده شود بسیاری از موضوعات از جمله مسائل فرهنگی حل خواهد شد.

فرماندار همچنین با بیان اینکه منتظر مناسبت ها نمانیم گفت: جلسات منسجم داشته باشیم و حداقل در هر فصلی ارزیابی داشته باشید.

احمدی با بیان اینکه آنچه که جامعه را به نشاط می کشاند وجود انگیزه است گفت:راهبرد ما باید این باشد که انگیزه ها را برانگیخته کنیم. او افزود:  باید به این بیاندیشیم که برای سال ۹۷ چه چشم اندازی داریم .

در این جلسه بانوان حاضر به ارائه نظرات خود در ابن زمینه پرداختند و از فرماندار خواستتد تا نگاه مدیران ادارات به مشاور امور بانوان از حالت ‍سمبلیک خارج شود.

فرماندار در پایان ارایه دیدگاه های زن گفت: ظرف یک هفته همه مشاوران امور بانوان پیشنهادات را به خانم مهر و سپس با توجه به پیشنهادات مطرح شده چند کارگروه تشکیل خواهد شد.‌

او از بانوان خواست تا کل نگر باشند و فقط بخشی نگاه نکنید و پشتهادات نیز باید قابلیت عملی شدن داشته باشد. احمدی بار دیگر تاکید کرد:جلسه امور بانوان فرمانداری باید حداقل سالی چهار بار تشکیل جلسه دهد.

(۰)(۰)

عکاس: مائده سیدی

کد مطلب: 172054
تاریخ: ۹ اسفند ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…