در جلسه امور بانوان فرمانداری شهرستان رشت مطرح شد؛

باید از ظرفیت مختلف زنان در بخش های مختلف استفاده کنیم/ نگاه مدیران ادارات به مشاور امور بانوان از حالت سمبیلیک خارج شود

گیل نگاه / مریم صابری: اولین جلسه امور بانوان شهرستان رشت صبح امروز چهارشنبه ۹ اسفند با حضور فرماندار شهرستان رشت در سالن اجتماعات فرمانداری رشت تشکیل شد.

مهربخش مشاور امور بانوان فرمانداری رشت، مشاوران امور بانوان بخشداری ها و شهرداری ها و ادارات مختلف در این جلسه حضور داشتند. فرماندار ‌ با تبریک روز زن  گفت: باید از ظرفیت مختلف زنان در بخش های مختلف استفاده کنیم.

او همچنین از بانوان حاضر در جلسه خواست تا برنامه محور باشند و این برنامه ها نیز براساس نیازها و توان اجرایی باشد. کاظمی افزود: اگر از تمام ظرفیت ها استفاده شود بسیاری از موضوعات از جمله مسائل فرهنگی حل خواهد شد.

فرماندار همچنین با بیان اینکه منتظر مناسبت ها نمانیم گفت: جلسات منسجم داشته باشیم و حداقل در هر فصلی ارزیابی داشته باشید.

احمدی با بیان اینکه آنچه که جامعه را به نشاط می کشاند وجود انگیزه است گفت:راهبرد ما باید این باشد که انگیزه ها را برانگیخته کنیم. او افزود:  باید به این بیاندیشیم که برای سال ۹۷ چه چشم اندازی داریم .

در این جلسه بانوان حاضر به ارائه نظرات خود در ابن زمینه پرداختند و از فرماندار خواستتد تا نگاه مدیران ادارات به مشاور امور بانوان از حالت ‍سمبلیک خارج شود.

فرماندار در پایان ارایه دیدگاه های زن گفت: ظرف یک هفته همه مشاوران امور بانوان پیشنهادات را به خانم مهر و سپس با توجه به پیشنهادات مطرح شده چند کارگروه تشکیل خواهد شد.‌

او از بانوان خواست تا کل نگر باشند و فقط بخشی نگاه نکنید و پشتهادات نیز باید قابلیت عملی شدن داشته باشد. احمدی بار دیگر تاکید کرد:جلسه امور بانوان فرمانداری باید حداقل سالی چهار بار تشکیل جلسه دهد.

(۰)(۰)


عکاس: مائده سیدی

کد مطلب: 172054
تاریخ: ۹ اسفند ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری دیدار جمعی از جوانان حامی دولت و نماینده ولی فقیه در گیلان

گیل نگاه/جواد میرحسینی: دیدار صمیمی و هم اندیشی جمعی از جوانان حامی دولت با آیت الله رسول فلاحتی، امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان صبح امروز برگزار شد. (گزارش مشروح)  

به روایت تصویر؛

آیین طشت گردانی شهرک تاریخی ماسوله

گیل نگاه/ بابک جدی: هرساله با فرارسیدن ماه محرم و در غروب پنجمین روز این ماه، آیین مذهبی طشت گردانی توسط اهالی محل کشه سر در شهرک تاریخی ماسوله برگزار میشود.  

گزارش تصویری نشست خبری سپاه قدس گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس

گیل نگاه/پویا بصیری: پیش از ظهر امروز نشست خبری سپاه قدس گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات حسینیه شاهد و ایثار و با حضور اصحاب رسانه یرگزار شد. '