امام جمعه بندر انزلی:

سندسازی برای زمین‌های خشک شده تالاب انزلی یک معضل بزرگ است/ موضوع تصرف اراضی و تالاب خواری باید در دستور کار ستاد احیاء قرار بگیرد

گیل نگاه:  جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر با حضور مسئولین شهرستان در دفتر امام جمعه انزلی برگزار شد.

امام جمعه بندر انزلی در ابتدای جلسه بیان کرد: معمولاً در جلسات ستاد احیاء عمده بحث در مورد بی حجابی و ساحل و از این قبیل موارد می‌باشد، در حالی که طبق بیان مقام معظم رهبری ما مطالبه های بزرگتری داریم و منکرهای بزرگتری وجود دارد که باید به آن رسیدگی و اصلاح شوند و در انزلی از این قبیل مواردی که رهبری فرموده اند بسیار داریم و بنظر بنده یکی از مباحثی که باید بصورت جدی در دستور کار ستاد احیاء قرار بگیرید تصرف اراضی و تالاب خواری در شهرستان است.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با تاکید براینکه نباید شاهد تخلفات و منکرهایی که در شهرستان صورت میگرد باشیم افزود: برخی ها با یک سری صحنه سازی ها تخلفات را ساده جلوه میدهند، هر نوع فساد و منکری که به وجود می آید از جمله مسائل قابل پیگیری در این ستاد است که باید نسبت به آن بررسی و اقدام لازم انجام شود تا مبادا با این مشکلات به روحیه مردم آسیبی وارد کند.

وی همچنین یادآورشد: قرار بود شواری حفظ حقوق بیت المال تشکیل شود، ولی ما چیزی مشاهده نکردیم.

امام جمعه انزلی با اشاره به موضوع سندسازی زمین های متصرف شده تالاب خاطرنشان کرد: برخی ها در تصرفات غیرقانونی که در حال انجام دادن آن هستند، سند دارند این یک معضل رایج در انزلی است که امروز زمینی که از خشک شدن تالاب در می آید سند دارد.

گفتنی است سایر اعضاء نظرات خود را در مورد مطالب مطرح شده نیز بیان کردند و همچنین مقرر شد در جلسه بعدی ستاد احیاء بررسی منکرهای فوق الذکر موضوع اصلی این ستاد باشد.

(۰)(۰)کد مطلب: 174273
تاریخ: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
رضا

بدون تعارف این جلسات هیچ نتایجی رو به همراه نداشته و کماکان این رویه ادامه داره

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری آئین مذهبی «چهل منبر» در رشت

گیل نگاه/ مائده سیدی: آئین مذهبی «چهل منبر» در سوگ امام حسین(علیه السلام) همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن چهل شمع به مقابل خانه هایی…

گزارش تصویری آئین مذهبی «چهل منبر» در لاهیجان

گیل نگاه/ احسان حسن پور: آئین مذهبی «چهل منبر» در سوگ امام حسین(علیه السلام) همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن چهل شمع به مقابل خانه…

گزارش تصویری دیدار جمعی از جوانان حامی دولت و نماینده ولی فقیه در گیلان

گیل نگاه/جواد میرحسینی: دیدار صمیمی و هم اندیشی جمعی از جوانان حامی دولت با آیت الله رسول فلاحتی، امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان صبح امروز برگزار شد. (گزارش مشروح)