توضیحات رضا رشیدپور درباره حواشی گفت‌وگو با روحانی و برنامه «هفت»؛

دیگر هرگز اجرای برنامه «هفت» را قبول نمی کنم

گیل نگاه:  رضا رشیدپور درباره گفت وگو با رییس جمهور و همچنین اجرای برنامه «هفت» توضیح داد و تاکید کرد که هرگز دیگر اجرای برنامه «هفت» را قبول نخواهد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، نخستین برنامه «بهار نارنج» با اجرای احسان علیخانی شامگاه شنبه ۲۶ اسفند میزبان رضا رشیدپور مجری و برنامه‌ساز تلویزیون بود.

رشیدپور در ابتدای برنامه درباره تجربه گفت وگو با حسن روحانی رییس جمهور و سختی های آن گفت: گفت وگو با رییس جمهور همیشه از سوی یک شورایی مجری اش انتخاب می شود. این بار پس از چند بار متوالی که قرار بود من با آقای روحانی در برنامه «دید در شب» گفت وگو کنم که میسر نشد. بعد از مدت ها آن شورا من را به عنوان گفت وگو‌کننده انتخاب کردند.

او درباره میزان آزادی اش در طرح پرسش ها بیان کرد: با صداقت عرض می کنم که من در حوزه چیزهایی که می توانستم بپرسم آزاد بودم، اما طبیعتا چیزهایی هم بود که نمی‌توانستم بپرسم که طبیعی است. من ۶۰ دقیقه زمان برای گفت وگو داشتم و انبوه پرسش هایی که می توانستم بپرسم، اما خوشحالی من از این بابت است که هیچ نمونه مشابهی در فرم رفتاری و نوع پرسش ها وجود نداشت آن گفت وگو را با خودش مقایسه کردند و از این بابت مورد انتقاد قرار گرفت.

این مجری درباره تنها چیزی که از دولت حسن روحانی گرفته است، گفت: یک تراول چک ۵۰ هزارتومانی تنها دریافتی من از دولت بود که آن هم در یک سفری که همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) در هواپیما بودیم و ایشان به همه عیدی دادند.

رشیدپور در بخش دیگر این برنامه در پاسخ به علیخانی که بیان کرد مخالف جدی حضور او در برنامه «هفت» بوده است، گفت: من در خانواده ای به نام صداوسیما کار می کنم، این خانواده جایی به تنگنا می خورد، اصلا قرار نبود که من این برنامه را اجرا کنم اما ۲۴ ساعت مانده به برنامه خانواده من در یک تنگایی قرار گرفت و رضا رشیدپور به عنوان فرزند کوچک آن خانواده حاضر بود که فداکاری کند تا خانواده از آن تنگنا عبور کند.

او افزود: افتخارم این است که از اهالی سینما جز دو سه مورد کسی به من خرده نگرفت. من جزو کسانی هستم که معتقدم «هفت» نگاه تلویزیون به سینماست نه سینما به سینما و به هیچ وجه پیشنهادی ادامه اجرای این برنامه را قبول نخواهم کرد زیرا که سازمان دیگر در آن تنگا قرار ندارد.

این مجری درباره آنکه عده ای معتقدند جای دیگران را در تلویزیون گرفته است، گفت: من وعده اجرای ۱۸۰ برنامه را داشتم و به خاطر ۱۰ شب برنامه «هفت» ماه بهمن را هم به «حالا خورشید» نرفته ام. پس من جای چه کسی را گرفته ام؟

(۰)(۰)کد مطلب: 174794
تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری
به روایت تصویر

جشن امضای کتاب «پرواز ۶۹» اثر شایان مصلح در رشت

گیل نگاه/رضا احمدپور:   مراسم جشن امضای کتاب شعر «پرواز 69» اثر شایان مصلح شاعر و فوتبالیست گیلانی تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه شب (3 خرداد) با حضور ورزشکاران، مسئولین و هنرمندان گیلانی در مجموعه یادگار امام رشت برگزار شد.…

گزارش تصویری نمایش «گفتگوی فراریان» در رشت

گیل نگاه/ آیسان حقیقت: نمایش «گفتگوی فراریان» به نویسندگی محمد زارع و به کارگردانی میلاد شجره از 2 الی 9 خرداد در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود.  

از دریچه دوربین «گیل نگاه»؛

مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب اردیبهشت‌ماه ۹۷

گیل نگاه/گروه عکس: این گزارش شامل مجموعه‌ای از عکس‌های منتخب رویدادهای خبری ماه گذشته (اول تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷) از دریچه دوربین عکاسان گیل نگاه است. در ادامه عکس‌هایی از پویا بازارگرد، رضا احمدپور، بابک جدی، آیسان حقیقت، آدینه صالح نژاد، احسان حسن‌پور، مائده سیدی، سائده محمدی، مطهر منفرد و امیرصالحغنجی را مشاهده می‌کنید.      …