فرمانده انتظامی لاهیجان خبرداد:

کشف جسد یک مرد هنگام لایروبی رودخانه در رودبنه لاهیجان

گیل نگاه: سرهنگ قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان پیدا شدن جسد در روستای پهمدان بخش رودبنه لاهیجان را تائید کرد.

 سرهنگ قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در گفت و گو با  پايگاه خبري پليس درباره جسد کشف شده در این شهرستان اظهار کرد: ساعت شش غروب امروز در روستای پهمدان رودبنه لاهیجان یک بیل مکانیکی که در حال لایرویی بوده به جسدی برخورد کرده و سریعا با ۱۱۰ تماس می‌گیرد.

سرهنگ قاسمی در ادامه افزود: بلافاصله همکاران انتظامی در محل کشف جسد حضور پیدا کرده و متوجه می‌شوند که جسد یک مرد در گل و لای وجود دارد و پس از آن با هماهنگی مقامات قضایی جسد تحویل سردخانه شده تا بررسی تکمیلی توسط پزشک قانونی انچام شود.

فرمانده انتظامی لاهیجان با بیان اینکه باتوجه به شکل ظاهری احتمال اینکه جسد کشف شده برای بیش از ۱۰ روز باشد، وجود دارد، یادآور شد: نتایج تکمیلی پس از بررسی جسد توسط پزشک قانونی و ماموران تشخیص هویت اعلام خواهد شد.

(۰)(۰)کد مطلب: 176278
تاریخ: ۱۲ فروردین ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» در رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان امروز (سه شنبه 26 تیرماه) در تماشاخانه اکبر رادی در رشت به روی صحنه رفت. این نمایش از 26 تا…

گزارش تصویری از همایش زن مسلمان در رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: همایش زن مسلمان در بیمارستان الزهرا با حضور نماینده ولایت فقیه و جمعی از مسئولین برگزار شد.

اختتامیه نخستین جشنواره بازی های زیست محیطی در پارک محتشم رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: امروز بیست و سوم تیرماه نخستین اختتامیه جشنواره بازی های زیست محیطی از سوی سازمان سرزمین ایده ال ما در پارک محتشم رشت با حضور مردم و جمعی از مسئولین شهر رشت برگزار شد.