نماینده رشت تشریح کرد :

جایگاه مطهری در مجلس قربانی نامزدی عارف برای ریاست می‌شود؟

گیل نگاه: جعفرزاده ایمن آبادی گفت: اگر فراکسیون امید گزینه‌ای برای ریاست در انتخابات هیئت رئیسه مجلس معرفی کند دیگر ائتلاف نمی‌کنیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی به اینکه گفته می‌شود این فراکسیون مخالف حضور مطهری در هیئت‌ رئیسه است، واکنش نشان داد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نایب رئیس اول فراکسیون مستقلان ولایی در واکنش به اینکه فراکسیون مستقلان مخالف حضور علی مطهری در هیئت رئیسه مجلس است، گفت: به ضرس قاطع می‌گویم که اگر فراکسیون امید با ما ائتلاف می‌کرد بیش از ۸۰ درصد مستقلان ولایی به مطهری رأی می‌دادند.

وی ادامه داد: اکنون که ائتلافی بین دو فراکسیون صورت نگرفته، نمی‌توانم در این مورد نظری بدهم، اما ما تلاش داریم تا ائتلاف برای انتخابات هیئت رئیسه مجلس صورت بگیرد و اگر مجبور شویم لیست مستقل ارائه خواهیم کرد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با تأکید بر اینکه اگر فراکسیون امید گزینه‌ای برای ریاست در انتخابات هیئت رئیسه مجلس معرفی کند دیگر ائتلاف نمی‌کنیم، بیان کرد: البته ائتلاف نکردن به معنای دادن لیست کامل در انتخابات هیئت رئیسه نیست.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلان ولایی با اشاره به اینکه سناریوهای مختلفی برای ارائه لیست وجود دارد، گفت: در جلسه امروز عصر این گزینه‌ها و سناریوها را بررسی و درباره آن در فراکسیون مستقلان تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

نماینده مردم رشت تصریح کرد: یکی از سناریوها این است که ائتلاف نمی‌کنیم، اما یک نایب رئیس معرفی می‌کنیم و برای نایب رئیس دیگر به نمایندگان اجازه عمل به صورت آتش به اختیار می‌دهیم.

جعفرزاده ایمن‌آبادی تأکید کرد: مجبوریم که این کار را انجام دهیم و لیست کاملی برای انتخابات هیئت رئیسه ارائه نکنیم، اما مسلما این اقدام برای عقلا خوب نیست.

(۰)(۰)


کد مطلب: 185470
تاریخ: ۸ خرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…