فرهاد‌ آییش:

مگر می‌شود با این سرعت و شدت به یک رئیس جمهور فشار وارد کرد

گیل نگاه:  فرهاد آییش بازیگر و کارگردان، با اشاره به نامه جمعی از بازیگران و هنرمندان برای شرکت نکردن در مراسم افطاری رئیس‌جمهوری گفت: مگر می‌شود با این سرعت و شدت به یک رئیس جمهور فشار وارد کرد.  قبول دارم که آقای روحانی باید کارهایی را انجام می دادند که در انجام آنها کوتاهی کردند. اما سئوال اینجا شکل می گیرد که آیا شرایط انجام آن موضوع مورد نظر مهیا بوده است یا خیر؟

فرهاد آییش بازیگر مطرح سینما و تئاتر معتقد است که دولت حسن روحانی دچار بد شانسی شده است و نباید با این شدت و سرعت به دولت حمله شود. او اعتقاد دارد که اگر در بستر بیماری نبود در مراسم مهمانی رئیس جمهور حضور پیدا می‌کرد.

فرهاد آییش بازیگر مطرح سینما و‌تئاتر در واکنش به تحریم مراسم افطاری رئیس جمهور توسط هنرمندان گفت: «متاسفانه به دلیل بیماری نمی‌توانم در مراسم افطاری آقای رئیس جمهور شرکت کنم. البته مایل بودم که در این مراسم شرکت کنم. عقیده دارم آقای رئیس جمهور دچار بد شانسی عجیبی شدند. بسیاری در حق آقای روحانی نامردی کردند و این رفتار با رئیس‌جمهور درست نیست. نباید اتفاقاتی که در گذشته افتاده است فراموش کنیم.»

او ادامه داد: « به شخصه اعتقاد دارم که شرایط اقتصادی و معیشتی مردم خوب نیست. اما آیا ما نباید این شرایط را درک کنیم و متوجه باشیم که می توانست اتفاقاتی بدتر از این هم رخ دهد. حسن روحانی تغییر نکرده است. بحث فشارها را باید با درایت در نظر گرفت. مگر می‌شود با این سرعت و شدت به یک رئیس جمهور فشار وارد کرد.  قبول دارم که آقای روحانی باید کارهایی را انجام می دادند که در انجام آنها کوتاهی کردند. اما سئوال اینجا شکل می گیرد که آیا شرایط انجام آن موضوع مورد نظر مهیا بوده است یا خیر؟ در مجموع برخوردها را سنجیده نمی‌بینم. اگر آرامش کشور برایمان مهم است کمی سنجیده‌تر عمل کنیم.»

آییش درباره فشارهای خارجی گفت:« خوب که نگاه می کنیم متوجه فشار آمریکا و نقشه‌ای که برای کشور کشیده است می‌شویم. آیا فکر می کنید که آمریکا و کشورهای دیگر به صلاح مردم و دولت ایران تصمیم‌گیری می‌کنند و دلشان به حال ما می‌سوزد؟ هیچ وقت وارد سیاست نشدم و نخواهم شد. متاسفانه حافظه خوبی نداریم و همه چیز یادمان می‌رود. امیدوارم شرایط کشور، مردم و مهمتر از همه اقتصادمان بهتر شود.»

(۰)(۰)


کد مطلب: 185610
تاریخ: ۹ خرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…