فرهاد‌ آییش:

مگر می‌شود با این سرعت و شدت به یک رئیس جمهور فشار وارد کرد

گیل نگاه:  فرهاد آییش بازیگر و کارگردان، با اشاره به نامه جمعی از بازیگران و هنرمندان برای شرکت نکردن در مراسم افطاری رئیس‌جمهوری گفت: مگر می‌شود با این سرعت و شدت به یک رئیس جمهور فشار وارد کرد.  قبول دارم که آقای روحانی باید کارهایی را انجام می دادند که در انجام آنها کوتاهی کردند. اما سئوال اینجا شکل می گیرد که آیا شرایط انجام آن موضوع مورد نظر مهیا بوده است یا خیر؟

فرهاد آییش بازیگر مطرح سینما و تئاتر معتقد است که دولت حسن روحانی دچار بد شانسی شده است و نباید با این شدت و سرعت به دولت حمله شود. او اعتقاد دارد که اگر در بستر بیماری نبود در مراسم مهمانی رئیس جمهور حضور پیدا می‌کرد.

فرهاد آییش بازیگر مطرح سینما و‌تئاتر در واکنش به تحریم مراسم افطاری رئیس جمهور توسط هنرمندان گفت: «متاسفانه به دلیل بیماری نمی‌توانم در مراسم افطاری آقای رئیس جمهور شرکت کنم. البته مایل بودم که در این مراسم شرکت کنم. عقیده دارم آقای رئیس جمهور دچار بد شانسی عجیبی شدند. بسیاری در حق آقای روحانی نامردی کردند و این رفتار با رئیس‌جمهور درست نیست. نباید اتفاقاتی که در گذشته افتاده است فراموش کنیم.»

او ادامه داد: « به شخصه اعتقاد دارم که شرایط اقتصادی و معیشتی مردم خوب نیست. اما آیا ما نباید این شرایط را درک کنیم و متوجه باشیم که می توانست اتفاقاتی بدتر از این هم رخ دهد. حسن روحانی تغییر نکرده است. بحث فشارها را باید با درایت در نظر گرفت. مگر می‌شود با این سرعت و شدت به یک رئیس جمهور فشار وارد کرد.  قبول دارم که آقای روحانی باید کارهایی را انجام می دادند که در انجام آنها کوتاهی کردند. اما سئوال اینجا شکل می گیرد که آیا شرایط انجام آن موضوع مورد نظر مهیا بوده است یا خیر؟ در مجموع برخوردها را سنجیده نمی‌بینم. اگر آرامش کشور برایمان مهم است کمی سنجیده‌تر عمل کنیم.»

آییش درباره فشارهای خارجی گفت:« خوب که نگاه می کنیم متوجه فشار آمریکا و نقشه‌ای که برای کشور کشیده است می‌شویم. آیا فکر می کنید که آمریکا و کشورهای دیگر به صلاح مردم و دولت ایران تصمیم‌گیری می‌کنند و دلشان به حال ما می‌سوزد؟ هیچ وقت وارد سیاست نشدم و نخواهم شد. متاسفانه حافظه خوبی نداریم و همه چیز یادمان می‌رود. امیدوارم شرایط کشور، مردم و مهمتر از همه اقتصادمان بهتر شود.»

(۰)(۰)کد مطلب: 185610
تاریخ: ۹ خرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری
گزارش تصویری

توقف ملوان در اولین بازی خانگی

گیل نگاه/رضا احمدپور:در ادامه دیدارهای هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال، دیدار تیم‌های ملوان انزلی و قشقایی شیراز با تساوی یک بر یک به اتمام رسید  

گزارش تصویری نمایش رابینسون و کروزو در رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: نمایش تئاتر رابینسون و کروزو به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و بازیگری عامر عظیمی و مجتبی علیپور، از امروز یکشنبه تا چهارشنبه 31 مردادماه در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود .  …

گزارش تصویری آغاز به کار دومین نمایشگاه عکس گروه «زی» در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: نمایشگاه عکس گروه عکاسی «زی» با عنوان «روایت دوم: بی چرا زندگانیم» عصر امروز در نگار خانه الهی رشت آغاز به کار کرد. پایگاه خبری و تحلیلی گیل نگاه حامی رسانه ای این نمایشگاه است.…