انتصاب اولین مدیرکل زن استانی تاریخ ورزش ایران؛

مریم بخشی با حکم مسعود سلطانی فر مدیرکل ورزش وجوانان گیلان شد

گیل نگاه: دکتر مسعود سلطانی فر با صدور حکمی مریم بخشی را به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان منصوب کرد.

مریم بخشی ۳۷ ساله، کارشناس ارشد رشته تربیت بدنی و دانشجوی دکتری این رشته است و به مدت ۱۵ سال سمت های مدیریتی در سطح هیات، شهرستان و معاونت اداره کل ورزش و جوانان گیلان را بر عهده داشته است.

در حکم دکتر سلطانی فر خطاب به مریم بخشی آمده است:
” با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی و بسیج منابع و امکانات ، ایجاد بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه و متناسب با شان والای مردم شریف استان و فراهم نمودن نشاط و خود باوری در خانواده بزرگ ورزش و جوانان ، در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید “

وزارت ورزش و جوانان ، ۳۱ مدیر کل استانی دارد که در سه سطح تقسیم شده اند و استان گیلان در سطح یک استان های کشور قرار گرفته است.

(۰)(۰)


کد مطلب: 186947
تاریخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
محمد نیری املشی

سلام.
ضمن عرض خدا قوت به جناب آقای رهنما که بعنوان یک چهره بین المللی و ملی در عرصه ورزش قهرمانی، در جهان شناخته شده هستند، بر خود لازم میدانم به سرکار خانم بخشی بعنوان اولین زن ایران که موفق شدند با عملکردشان، فضایی را به وجود بیاورند تا مدیران عالی کشور اعتماد نموده و مسئولیت خطیر مدیر کلی ورزش و جوانان گیلان را به ایشان واگذار نمایند، صمیمانه تبریک عرض نمایم.
با توجه به شناختی که از سرکار خانم بخشی در طول سالها همکاری با ایشان بدست آورده ام، اطمینان دارم ایشان توانایی ارتقای ورزش گیلان را در سطوح بالاتری نیز داشته و میتوانند گیلان را مجدداً در المپیک ۲۰۲۰ صاحب نماینده و مدال نمایند. شخصاً معتقدم ایشان با توجه تحصیلات بالا و شناختی که از حوزه ورزش دارند، به توسعه زیرساخت ها و بالاخص توسعه ورزش های همگانی، روستایی عشایری و بومی محلی خواهند پرداخت که انتخاب آقای دکتر صادقی بعنوان معاون ورزش که اولین خانه بومی و محلی را در گیلان(لاهیجان) راه اندازی نمودند، مبرهن این ادعا است.
برای سکار خانم بخشی،که بعنوان نماینده بانوان کشور در راس هرم مدیریتی ورزش گیلان قرار گرفته اند ارزوی موفقیت نموده و معتقدم هر جا دولت، به جوانان تحصیل کرده و متخصص، بالاخص از قشر بانوان ، اعتماد نموده ، اثربخشی و رضایتمندی جامعه را به دنبال داشته است.

(۰)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…