نامه باشگاه سپیدرود به علی کریمی به خاطر شروع تمرینات توسط او + متن نامه

گیل نگاه:  باشگاه سپیدرود رشت به دنبال شروع تمرینات این تیم زیر نظر علی کریمی بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت، باشگاه سپیدرود در پی انجام تست استعداد‌یابی علی کریمی که بدون هماهنگی وی با باشگاه سپیدرود انجام پذیرفت، نامه‌ای به شرح زیر در این خصوص و همچنین چگونگی پرداخت مطالبات کریمی برای وی ارسال کرد.

«جناب آقای علی کریمی

با سلام و دعای خیر

بدین وسیله مراتب زیر به اطلاع می رسد:

۱- باشگاه متعهد بوده است که مطالبات جناب‌عالی و کادرفنی در فصل گذشته را بپردازد و تأخیر در برنامه زمان‌بندی پرداختی و تسویه حساب به دلیل تلاش اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال برای واگذاری باشگاه به سرمایه‌گذار جدید بوده است تا فرایند تسویه حساب گذشته توسط سرمایه‌گذار جدید انجام پذیرد.

۲- باشگاه به رغم ملاحظات مطروحه در بند یک، آمادگی داشته است که مطالبات جناب‌عالی را به صورت ۳۰ درصد نقد و الباقی را حداکثر دو ماهه بپردازد، اما به دلیل عدم موافقت وکیل جناب‌عالی در برنامه و روش پرداختی اعلام شده از سوی باشگاه این توافق نهایی نشد.

۳- باشگاه سپیدرود آمادگی دارد تسویه مالی فصل گذشته جناب‌عالی و کادر فنی‌تان را به صورت ۳۰ درصد نقد و الباقی را حداکثر دو ماهه انجام دهد، علی هذا چنانچه با این پیشنهاد توافق دارید این باشگاه آمادگی اجرای عملی آن را دارد و نماینده قانونی جناب‌عالی می‌تواند در تاریخ ۲۷ خرداد رأس ساعت ۱۰ صبح به باشگاه مراجعه نمایند.

۴  ـ بر اساس بند ۷ ماده ۸ قرارداد منعقده باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت با جناب‌عالی به‌عنوان مربی و طرف دوم قرارداد، مقرر گردید که اگر طرف دوم در مصاحبه‌های مختلف در رسانه ها شرکت نماید و مدیران‌، اسپانسرها و دیگر عوامل اجرایی باشگاه را زیر سوال ببرد به طوری که متن مصاحبه مغایر با شئون ورزشی و اخلاقی و منافع اسپانسر باشد آنگاه قرارداد فی ما بین قبل از موعد فسخ می‌گردد.

۵ ـ همچنین بازگشت به نامه جناب‌عالی مبنی بر تصمیم به برگزاری تمرینات و تست‌گیری از بازیکنان جوان رده ۱۸ الی ۲۱ سال‌، تاکید می‌نماییم که مطابق هماهنگی‌های لازم با مسئولین استان‌، تصمیم‌گیری و اجازه شروع تمرینات با بازیکنان و کادر فنی جدید می‌بایست با اجازه و هماهنگی‌های لازم با باشگاه صورت گیرد و در غیر این صورت چنانچه هر یک از بازیکنان بدون اجازه کتبی یا شفاهی باشگاه و چه در زمان حضور مالک فعلی یا مالک بعدی‌، در تمرینات با نام باشگاه سپیدرود رشت شرکت نمایند و حتی در هر سطح از شرایط آمادگی مناسب و مقبول باشگاه هم باشند در آینده این باشگاه جایگاهی نداشته و با آنان به هیچ وجه قراردادی منعقد نخواهد گردید».

(۰)(۰)کد مطلب: 186974
تاریخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری
به روایت تصویر؛

سفر محمدباقر نوبخت به شهرستان های رودسر و املش

گیل نگاه/پویا بازارگرد: صبح امروز آیین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در مدرسه زینبیه شهرستان رودسر، بازدید از بمدرسه شبانه روزی فاطمیه املش و بازدید از سد مخزنی پلرود با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و…

گزارش تصویری از مراسم آغاز سال تحصیلی در رودسر

گیل نگاه/علی عزتی: صبح امروز آیین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در مدرسه زینبیه شهرستان رودسر با حضور دکتر محمدباقر نوبخت، دکتر مصطفی سالاری و جمعی از مقامات استانی و محلی برگزار و زنگ آغاز سال تحصیلی توسط…

گزارش تصویری از مراسم رژه نیروهای مسلح در رشت

گیل نگاه/سید جواد میرحسینی: همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح با حضور  یگانهای نمونه ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در رشت برگزار شد.  در نخستین روز از هفته دفاع مقدس مراسم رژه…