جهانبخش اولین کاپیتان گیلانی تیم ملی در ادوار جام جهانی:

کاپیتانی نقطه روشنی در دوران فوتبالی ام محسوب می شود / نشان دادیم چقدر توانمند هستیم

گیل نگاه: جهانبخش گفت: شما فقط به همین نگاه کنید بعد از گل آنها چطور خوشحالی می کردند. انگار با گل زدن به ایران قهرمان جام جهانی شده بودند. همین نشان می دهد که چقدر مقابل ایران سختی کشیدند.

به گزارش ورزش سه، علیرضا جهانبخش که مقابل اسپانیا به عنوان یار ذخیره به زمین رفت و بازوبند کاپیتانی را نیز بردست بست، ابراز امیدواری می کند که تیم ملی به دوربعدی جام جهانی برسد. او بابت خوشحالی مردم طی روزهای گذشته و توجه رسانه های دنیا به تیم ملی خوشحال است اما اعتقاد دارد باید شرایط بهتری در بازی با پرتغال رقم بخورد و جشن صعود برپا شود.

کوچکترین فضایی به اسپانیا ندادیم

خداراشکر می کنم. ما واقعا بازی فوق العاده ای مقابل اسپانیا به نمایش گذاشتیم. نسبت به اینکه از نظر افتخارات جهانی از اسپانیا عقب تر هستیم بازی خوبی انجام دادیم. خوب دفاع کردیم و خوب جمع شدیم و در حملات زهر دار نشان دادیم. ما می دانستیم اگر کوچکترین فضایی به اسپانیا بدهیم، آنها می توانند به ما ضربه بزنند که خوشبختانه موقعیت گلی به آنها ندادیم و گل شان هم کاملا شانسی بود. موقعیت هایی داشتیم که متاسفانه وارد دروازه نشد و بازی را واگذار کردیم.

نیمکت نشینی ام به دلیل مصدومیت بود

با توجه به اینکه در بازی با مراکش دچار مصدومیت جزئی شدم و زمان کوتاهی برای ریکاوری وجود داشت آقای کی‌روش قبل از بازی با اسپانیا با من صحبت کرد تا بیشتر استراحت کنم. بازی نکردنم به خاطر مصدومیت بود. انشاءالله بازی های بعد بیشتر به زمین می روم.

مهدی طارمی عالی بازی کرد

ما یک تیم داریم که همه بازیکنانش آماده اند. همه بچه ها تلاش می کنند تا عملکرد خوبی داشته باشند وهرکسی در تورنمنت مهمی چون جام جهانی حضور دارد، یعنی آماده است و کیفیت خوبی دارد. در بازی با اسپانیا نیز مهدی طارمی عالی بازی کرد و قطعا همه بچه ها با جان و دل بازی می کنند.

دلیل انتقادها به سردار؟

این برای من بسیار عجیب است که سردار اینطور تحت فشار قرار گرفته است. انگار بعضی یادشان رفته سردار چه گلهای حساسی برای تیم ملی به ثمر رسانده است. او همین حالا بهترین گل زن تیم ملی است و من دلیل انتقادها را نمی فهمم. سردار وظایفی که کی روش به او محول کرده به بهترین شکل ممکن انجام می دهد و من به عنوان کسی که از نوجوانی با او در تیم ملی بودم، می دانم هرگز کم کاری نمی کند. فکر می کنم این جوسازی ها سودی به حال فوتبال ایران ندارد و از منتقدان هم خواهش می کنم در آستانه بازی با اسپانیا دست از این کارها بردارند.

کاستا طوری شادی کرد که انگار گل قهرمانی را زده!

شما فقط به همین نگاه کنید بعد از گل آنها چطور خوشحالی می کردند. انگار با گل زدن به ایران قهرمان جام جهانی شده بودند. همین نشان می دهد که چقدر مقابل ایران سختی کشیدند.

کاپیتانی تیم ملی افتخارم بود

کاپیتانی برای من یک نکته بسیار مثبت بود. خوشحالم در چنین تورنمنت مهمی افتخار این را داشتم که بازوبند را بگیرم. واقعا اتفاق مهمی است، بازوبندی که بر دست بسیاری از بزرگان فوتبال ایران بسته شده، به من رسید و قطعا نقطه روشنی در دوران فوتبالی ام محسوب می شود.

دوستانم از هلند زنگ زدند و تبریک گفتند

اتفاقا بعد از بازی مربیان وهم تیمی هایم از هلند تماس گرفتند و تبریک گفتند. واکنش ها عالی است. همه به ما انرژی می دهند و این نشان می دهد ما کارمان را درست انجام دادیم.

می توانیم صعود کنیم

دلم می گوید با این نمایش خوب می توانیم پرتغال را شکست دهیم. ما نشان دادیم چقدر توانمند هستیم و این دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و این افتخار تاریخی را به دست آوریم.

علیرضا جهانبخش پس از ورود به بازی در دقیقه ۷۵ دیدار با اسپانیا، نخستین کاپیتان گیلانی تیم ملی ایران در جام های جهانی لقب گرفت.

(۰)(۰)کد مطلب: 189246
تاریخ: ۲ تیر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری تعزیه ۲۵۰ ساله ذوالجناح در روستای ضیابر

گیل نگاه/ بابک جدی:  تعزیه ذوالجناح ضیابر هر ساله در ظهر عاشورا در روستای ضیابر از توابع بخش مرکزی شهرستان صومعه سرا با قدمتی حدودا 250 ساله برگزار می شود. دربرپایی این ایین مذهبی قریب به 110 نفر مشارکت…

گزارش تصویری از عزاداری ظهر عاشورا در لاهیجان

گیل نگاه/احسان حسن پور: دوست داران حسینی در لاهیجان همزمان با سراسر کشور با حضور در مراسم عاشورای حسینی در غم شهادت سالار شهیدان و یاران باوفایش به سوگ نشستند.  

گزارش تصویری عزاداری تاسوعای حسینی روستای سوخته کوه آستانه اشرفیه

گیل نگاه/سیدجواد میرحسینی: مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در روستای سوخته کوه حرم آقا سید کیا واقع در آستانه اشرفیه برگزار شد.