اظهارات زن جوان در دادگاه:

بعد از ۱۰سال زندگی مشترک فهمیدم شوهرم با دو زن معتاد رابطه مخفیانه دارد

گیل نگاه: زنی بعد از ۱۰ سال فهمید شوهرش با ۲ زن رابطه دارد.

رکنا نوشت: با احساسات پاک دخترانه، دل‌باخته‌اش شده بودم. به‌خاطر او به خواستگاری پسر‌عمه و پسرعمویم جواب رد دادم. انتظار می‌کشیدم هرچه‌زودتر به خواسته دلم برسم و عروس مرد رؤیاهایم بشوم.بعد از دوسال و هشت ماه علافی و سردرگمی، آخر گفت که ما به درد هم نمی‌خوریم و… .
با شنیدن این حرف، خودم را لعن و نفرین می‌کردم که چرا خواستگارانم را رد کرده‌ام. غیرتی شده بودم؛ خیلی جدی تصمیم گرفتم فراموشش کنم. سه ماه گذشت و دوباره سروکله‌اش پیدا شد.
او همراه مادرش به خواستگاری‌ام آمد. خانواده‌ام مخالف بودند. احترام آن‌ها را زیر پا گذاشتم و تهدید کردم که خودم را می‌کشم. این ازدواج بالاخره سرگرفت؛ البته خانواده‌ام طردم کردند و الان هشت سال است هیچ خبری از من و زندگی‌ام ندارند.
من همان سال اول ازدواجم باردار شدم. پدرم اجازه نداد مادرم حتی موقع زایمانم نیز بیاید و مرا جمع‌وجور کند. ما فقط تلفنی با هم در تماس بودیم. روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتم. شوهرم تن به کار نمی‌داد. سر کار می‌رفتم تا خرج خانه را در بیاورم. متاسفانه زندگی که برای آن خیلی چیزهای باارزش را از دست داده بودم، با مشکل بزرگ دیگری هم روبه‌رو شد. احسان مردی نبود که فکرش را می‌کردم. او سرد و بی‌حوصله بود و ازطرفی شک و بدبینی شدیدی نسبت به من داشت.
گاهی نیز مرا متهم به خیانت می‌کرد و حرف‌های نامربوطی می‌زد. حالا بعد از ١٠‌سال زندگی مشترک فهمیدم با دو زن معتاد رابطه مخفیانه دارد. سر این مسئله دعوایمان شد. از خانه بیرونم کرد. خودم کردم که لعنت بر خودم باد.

 

(۰)(۰)کد مطلب: 190225
تاریخ: ۸ تیر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری
گزارش تصویری

توقف ملوان در اولین بازی خانگی

گیل نگاه/رضا احمدپور:در ادامه دیدارهای هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال، دیدار تیم‌های ملوان انزلی و قشقایی شیراز با تساوی یک بر یک به اتمام رسید  

گزارش تصویری نمایش رابینسون و کروزو در رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: نمایش تئاتر رابینسون و کروزو به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و بازیگری عامر عظیمی و مجتبی علیپور، از امروز یکشنبه تا چهارشنبه 31 مردادماه در تماشاخانه هامون رشت به روی صحنه می رود .  …

گزارش تصویری آغاز به کار دومین نمایشگاه عکس گروه «زی» در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: نمایشگاه عکس گروه عکاسی «زی» با عنوان «روایت دوم: بی چرا زندگانیم» عصر امروز در نگار خانه الهی رشت آغاز به کار کرد. پایگاه خبری و تحلیلی گیل نگاه حامی رسانه ای این نمایشگاه است.…