اظهارات زن جوان در دادگاه:

بعد از ۱۰سال زندگی مشترک فهمیدم شوهرم با دو زن معتاد رابطه مخفیانه دارد

گیل نگاه: زنی بعد از ۱۰ سال فهمید شوهرش با ۲ زن رابطه دارد.

رکنا نوشت: با احساسات پاک دخترانه، دل‌باخته‌اش شده بودم. به‌خاطر او به خواستگاری پسر‌عمه و پسرعمویم جواب رد دادم. انتظار می‌کشیدم هرچه‌زودتر به خواسته دلم برسم و عروس مرد رؤیاهایم بشوم.بعد از دوسال و هشت ماه علافی و سردرگمی، آخر گفت که ما به درد هم نمی‌خوریم و… .
با شنیدن این حرف، خودم را لعن و نفرین می‌کردم که چرا خواستگارانم را رد کرده‌ام. غیرتی شده بودم؛ خیلی جدی تصمیم گرفتم فراموشش کنم. سه ماه گذشت و دوباره سروکله‌اش پیدا شد.
او همراه مادرش به خواستگاری‌ام آمد. خانواده‌ام مخالف بودند. احترام آن‌ها را زیر پا گذاشتم و تهدید کردم که خودم را می‌کشم. این ازدواج بالاخره سرگرفت؛ البته خانواده‌ام طردم کردند و الان هشت سال است هیچ خبری از من و زندگی‌ام ندارند.
من همان سال اول ازدواجم باردار شدم. پدرم اجازه نداد مادرم حتی موقع زایمانم نیز بیاید و مرا جمع‌وجور کند. ما فقط تلفنی با هم در تماس بودیم. روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتم. شوهرم تن به کار نمی‌داد. سر کار می‌رفتم تا خرج خانه را در بیاورم. متاسفانه زندگی که برای آن خیلی چیزهای باارزش را از دست داده بودم، با مشکل بزرگ دیگری هم روبه‌رو شد. احسان مردی نبود که فکرش را می‌کردم. او سرد و بی‌حوصله بود و ازطرفی شک و بدبینی شدیدی نسبت به من داشت.
گاهی نیز مرا متهم به خیانت می‌کرد و حرف‌های نامربوطی می‌زد. حالا بعد از ١٠‌سال زندگی مشترک فهمیدم با دو زن معتاد رابطه مخفیانه دارد. سر این مسئله دعوایمان شد. از خانه بیرونم کرد. خودم کردم که لعنت بر خودم باد.

 

(۰)(۰)


کد مطلب: 190225
تاریخ: ۸ تیر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…