معاون استاندار گیلان خواستار شد:

صرفه جویی هر چه بیشتر ادارات، صاحبان صنایع و شهروندان در مصرف برق

گیل نگاه:  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان از کمبود تولید روزانه پنج هزار و ۳۰۰ مگاواتی برق در کشور خبر داد و خواستار صرفه جویی هر چه بیشتر ادارات، صاحبان صنایع و شهروندان در مصرف برق شد و افزود: با توجه به افزایش میزان مصرف برق به ناچار مجبور به قطعی برق هستیم.

حجت شعبان پور از کمبود تولید روزانه پنج هزار و ۳۰۰ مگاواتی برق در کشور خبر داد و میزان مصرف برق در سراسر کشور را بیشتر از میزان تولید آن عنوان کرد و افزود: تقسیم بندی این میزان کسری تولید برق میان استانها موجبات قطعی برق در بخش خانگی و صنایع شده است.

وی خواستار صرفه جویی هر چه بیشتر ادارات، صاحبان صنایع و شهروندان در مصرف برق شد و تصریح کرد: با توجه به کمبود تولید برق باید روزانه حداقل ۱۰ تا ۱۵ درصد مصرف برق خانوارها کاهش یابد تا این کمبود جبران گردد.

مهندس شعبانپور از برگزاری نشستی در روز آینده با حضور جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استاندار و صاحبان صنعت، معدن و تجارت به منظور بررسی مشکلات و ارائه برنامه زمان بندی قطعی برق در این بخش ها خبر داد و افزود: با توجه به افزایش میزان مصرف برق با تقسیم بندی عادلانه به ناچار مجبور به قطعی برق در بخش خانگی نیز هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از کاهش دمای هوای استان در طی روزهای آینده خبر داد و گفت: امیدوارم با کاهش دمای هوا شاهد کاهش میزان مصرف برق باشیم.

(۰)(۰)کد مطلب: 191358
تاریخ: ۱۳ تیر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» در رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان امروز (سه شنبه 26 تیرماه) در تماشاخانه اکبر رادی در رشت به روی صحنه رفت. این نمایش از 26 تا…

گزارش تصویری از همایش زن مسلمان در رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: همایش زن مسلمان در بیمارستان الزهرا با حضور نماینده ولایت فقیه و جمعی از مسئولین برگزار شد.

اختتامیه نخستین جشنواره بازی های زیست محیطی در پارک محتشم رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: امروز بیست و سوم تیرماه نخستین اختتامیه جشنواره بازی های زیست محیطی از سوی سازمان سرزمین ایده ال ما در پارک محتشم رشت با حضور مردم و جمعی از مسئولین شهر رشت برگزار شد.