واکنش صداوسیما به اظهارات نماینده رشت:

نمایندگان مجلس از شنیدن صدای مردم در رسانه ملی استقبال کنند

گیل نگاه: مدیر کل روابط عمومی صداوسیما با اشاره به انتقادات نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس از برنامه تلویزیونی «روایت مردم» که آن را مستندی سیاسی و تقطیع شده خوانده بود، تأکید کرد: انتظار این است که نمایندگان مجلس از شنیدن صدای مردم استقبال کنند. روز گذشته جعفرزاده ایمن آبادی نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس در گفت و گو با روزنامه ایران با انتقاد از پخش مستند روایت مردم از تلویزیون اظهار کرد: به نظر من این مجموعه اوج بی‌تدبیری صدا و سیما در شرایط فعلی را نشان می‌دهد که آنتن خود را در اختیار عده‌ای گذاشته‌ که به شکل کاملاً واضحی دنبال چیزی جز ماهی گرفتن از آب گل‌آلود شرایط فعلی نیستند. خیلی واضح است که این مستند تلاشی است برای رسیدن به مقاصد سیاسی، مثل اکثر برنامه‌های صدا و سیما.

جعفرزاده: استیضاح رئیس صداوسیما از استیضاح هر وزیری واجب تر بود

وی افزود: همین برنامه مورد اشاره شما را یکی از چهره‌های رسانه‌ای و سیاسی که همواره در انتخابات‌ مختلف به شدت فعال بوده، تهیه کرده است. این نماینده مجلس مدعی شد: آن صدایی که به نام صدای مردم پخش می‌شود، کاملاً تقطیع و تحریف شده است که از فیلترهای سیاسی بسیاری گذشته. شما ببینید که اولاً همه مسائل به دولت نسبت داده می‌شود، در حالی که وقتی به کف جامعه می‌رویم، می‌بینیم که دایره انتقادات به مراتب فراتر از دولت است. ثانیاً سعی شده تمام مطالبه مردم در اقتصاد خلاصه شود در حالی که ما کلی مطالبات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و امثال این ها در کف جامعه داریم که یا در صدا و سیما مطرح نمی‌شوند یا اگر می‌شوند قرار است یک موضع سرسختانه علیه آن ها در این رسانه اتخاذ شود. ثالثاً تقریباً تمام مدیران و برنامه‌سازان صدا و سیما از یک جریان سیاسی هستند.ایمن آبادی تأکید کرد: واقعاً در این شرایط اگر مجلس امکان استیضاح رئیس صدا و سیما را داشت، به نظرم این کار بسیار بسیار واجب‌تر از استیضاح هر وزیر و مسئول ضعیف دیگری بود.

رنجبران:این برنامه مورد توجه مخاطبان قرار گرفت

در همین حال محمد حسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما در واکنش به انتقاد یکی از نمایندگان مجلس از برنامه روایت مردم در شبکه ۳ گفت: بارها صدا و سیما به مسئولان دولت و مجلس پیشنهادکرده است در شرایط فعلی به میان مردم بیایند و رودررو پاسخ گوی مسائل و مشکلات باشند و مشروح این گفت وگوها به صورت مستند پخش شود اما تا کنون هیچ یک از دولتمردان، دیگر مسئولان و حتی نمایندگان مجلس اعلام آمادگی نکرده اند. با این حساب ما باید بنشینیم و دست روی دست بگذاریم یا از دیگر ظرفیت های موجود استفاده کنیم.

وی با اشاره به این که این برنامه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است، گفت: در مدت پخش این برنامه تماس های بسیاری با سامانه ۱۶۲ روابط عمومی از سراسر کشور داشته ایم که اکثرا از پخش آن تشکر کرده اند. مدیر کل روابط عمومی صداوسیما تأکید کرد: انتظار این است که مسئولان و به ویژه نمایندگان مجلس هم فارغ از گرایش های سیاسی و اختلاف های سلیقه ای که ممکن است وجود داشته باشد، به صورت کلی از شنیده شدن صدای مردم از رسانه ملی استقبال کنند.

(۰)(۰)


کد مطلب: 192264
تاریخ: ۱۷ تیر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…