کوچکی نژاد خبر داد:

ضرورت تدوین لایحه مقابله با حیوان آزاری/ لزوم برخورد قاطع دستگاه‌های نظارتی-امنیتی با پرونده های حیوان آزاری

گیل نگاه: عضو هیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با بیان اینکه برخورد قاطع دستگاه‌های نظارتی امنیتی با حیوان آزاری الزامی است، گفت: بازتاب منفی برعلیه ایران با نشر حیوان آزاری در فضای بین المللی شکل می‌گیرد.
به گزارش خانه ملت، جبارکوچکی نژاد درباره وضعیت کنونی برخورد باحیوان آزاری در کشور،گفت: برخورد با پدیده حیوان آزاری نیازمند تشدید تدابیر قانونی است تا بتوان ریشه این عمل ناپسند را  در کشورخشکاند و از همین رو از افرادی که با حیوان آزاری احساسات مردم را جریحه دارمی‌کنند، باید در قبال قانون پاسخگو باشند.

حیوان آزاری از نظر انسانی ومذهبی کار بسیار ناپسندی است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد با حیوان آزاری با درنظر قوانین سختگیرانه متوقف شود تصریح کرد: حیوان آزاری از نظر انسانی و شرعی کار بسیار ناپسندی است و از منظر دینی نیز گناه  محسوب می‌شود بنابراین شهروندان می‌بایست با امر به معروف و نهی  از منکر از انجام  شکل گیری فعل حرام جلوگیری کنند.

کوچکی نژاد افزود: دستگاه نظارتی وامنیتی با  افرادی که حیوان آزاری برخورد قاطع کنند و از همین رو نباید از مقوله فرهنگ سازی در قبال جلوگیری ازحیوان آزاری  برحذر بماند.

وی ادامه داد: جریان منفی برعلیه  ایران با  نشر حیوان آزاری درفضای بین المللی متوقف شود و این در حالی است که نباید اجازه داد با نشر فیلم‌های حیوان آزاری نظر مخاطبان خارجی را نسبت به مردم ایران با واکنش منفی همراه کنیم.

برخورد با حیوان آزاری  باید در کشور تشدید شود

عضوهیئت رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس یادآورشد: برخورد با حیوان آزاری  باید در کشور  تشدید شود بدین معنا که باید دولت لایحه ای را در راستای حمایت از حقوق حیوانات ارائه دهد که دارای قوانین سختگیرانه  نسبت به افرادی باشد که به حیوان آزاری می‌پردازند .

(۰)(۰)کد مطلب: 192358
تاریخ: ۱۸ تیر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» در رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان امروز (سه شنبه 26 تیرماه) در تماشاخانه اکبر رادی در رشت به روی صحنه رفت. این نمایش از 26 تا…

گزارش تصویری از همایش زن مسلمان در رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: همایش زن مسلمان در بیمارستان الزهرا با حضور نماینده ولایت فقیه و جمعی از مسئولین برگزار شد.

اختتامیه نخستین جشنواره بازی های زیست محیطی در پارک محتشم رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: امروز بیست و سوم تیرماه نخستین اختتامیه جشنواره بازی های زیست محیطی از سوی سازمان سرزمین ایده ال ما در پارک محتشم رشت با حضور مردم و جمعی از مسئولین شهر رشت برگزار شد.