با معرفی اداره کل ورزش گیلان به سازمان لیگ؛

سپیدرود نوین راهی لیگ هجدهم می شود

گیل نگاه: اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان سپیدرود تحت مالکیت نوین را به سازمان لیگ معرفی کرد.

تیم سپیدرود رشت طی روزهای گذشته حواشی زیادی را تجربه کرده است؛ بعد از آنکه اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان تیم سپیدرود را از تن زاده مالک قبلی این باشگاه گرفت و به فردی به نام نوین واگذار کرد، حواشی آغاز شد. تن زاده شکایتی را در این خصوص انجام داد و حکم دادگستری را نیز به سود خود گرفت. با این حال اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان مالک قبلی باشگاه تاکید داشت که نوین مالک است و او فعالیتش را آغاز خواهد کرد.

ماجرا به این سمت رفت که تن زاده و نوین دو تیم تشکیل دادند؛ یکی نظر محمدی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و دیگری خداداد عزیزی را برگزید. دو دسته بازیکن نیز کارشان را با سپیدرود آغاز کردند و تمرینات نیز شروع شد. فعالیت موازی دو تیم با نام سپیدرود باعث نگرانی هواداران شده بود تا اینکه امروز رسما تیم تحت مالکیت نوین به سازمان لیگ معرفی شد.

در این باره امروز اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان طی نامه ای رسمی به رییس سازمان لیگ سپیدرود با مالکیت نوین و سرمربیگری خداداد عزیزی را به سازمان لیگ معرفی کرد و قرار است قراردادهای کادرفنی و بازیکنان این تیم نیز ثبت شود.

بر این اساس به نظر می رسد جنگ مالکیتی در باشگاه سپیدرود را فعلا نوین از تن زاده برده اما احتمالا تن زاده نیز موضوع را رها نمی کند و شکایتش را پیگیر خواهد شد.

با شرایط کنونی احتمالا سپیدرود تحت مالکیت نوین در لیگ هجدهم شرکت می کند و برخی بازیکنان کنونی که در تیم نظر محمدی حضور دارند نیز راه تیم خداداد عزیزی را در پیش می گیرند. هرچند که شاید در روزهای آینده این موضوع دستخوش تغییرات جدیدی شود.

(۰)(۰)کد مطلب: 192558
تاریخ: ۱۹ تیر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری آئین مذهبی «چهل منبر» در رشت

گیل نگاه/ مائده سیدی: آئین مذهبی «چهل منبر» در سوگ امام حسین(علیه السلام) همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن چهل شمع به مقابل خانه هایی…

گزارش تصویری آئین مذهبی «چهل منبر» در لاهیجان

گیل نگاه/ احسان حسن پور: آئین مذهبی «چهل منبر» در سوگ امام حسین(علیه السلام) همزمان با غروب آفتاب آغاز می شود و مردم اعم از زن و مرد و پیر و جوان با در دست داشتن چهل شمع به مقابل خانه…

گزارش تصویری دیدار جمعی از جوانان حامی دولت و نماینده ولی فقیه در گیلان

گیل نگاه/جواد میرحسینی: دیدار صمیمی و هم اندیشی جمعی از جوانان حامی دولت با آیت الله رسول فلاحتی، امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان صبح امروز برگزار شد. (گزارش مشروح)