سرپرست سپیدرود:

قرارداد‌ها را بدون هیچ مشکلی ثبت کردیم/ در جریان پسوند رشت و گیلان نیستم!

گیل نگاه: سرپرست تیم فوتبال سپیدرود گفت: بدون هیچ مشکلی قرارداد بازیکنان سپیدرود را در هیئت فوتبال ثبت کردیم.

تیم فوتبال سپیدرود که زیر نظر خداداد عزیزی تمرین می‌کند، روز گذشته با حضور در سازمان لیگ قرارداد‌های بازیکنان خود را به ثبت رساند. این در حالی است که عوامل دیگر تیم سپیدرود، که در رشت تمرین می‌کند، مدعی هستند آنها فقط قرارداد‌ها را جهت بررسی به سازمان لیگ تحویل دادند و ثبتی صورت نگرفته است.

افشین ناظمی سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفت‌وگو با میزان، در این مورد اظهارداشت: قرارداد بازیکنان را در سازمان لیگ ثبت کردیم. ما نامه‌ای از اداره ورزش استان گیلان و تایید هیئت فوتبال استان به فدراسیون فوتبال ارائه دادیم. از آنجا که قبلا قرارداد‌ها را در رشت ثبت کردیم مشکلی به‌وجود نیامد و قرارداد‌ها را در سازمان لیگ هم ثبت کردیم.

وی افزود: دلیلی وجود نداشت تا قرارداد‌ها ثبت نشود. چرا که ما فرایند اداری را انجام دادیم. قرارداد‌ها را به نام سپیدرود ثبت کردیم و در جریان پسوند رشت و گیلان نیستم.

سرپرست تیم فوتبال سپیدرود به ادامه روند جذب بازیکنان این تیم اشاره و خاطرنشان کرد: هنوز در نظر داریم چند بازیکن دیگر جذب کنیم. یک مهاجم، یک دروازه‌بان و یک دفاع وسط در دستور کار ما قرار دارد. از این رو خداداد عزیزی هر گزینه‌ای را پیشنهاد دهد با او وارد مذاکره خواهیم شد. هر چند مذاکراتی هم در جریان است ولی، چون در ازجزئیات آن بی خبرم، اظهار نظر نمی‌کنم.

(۰)(۰)کد مطلب: 192754
تاریخ: ۲۰ تیر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» در رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: نمایش «وصله بر سوسوی فانوس نیاویخته بر این درخت زیتون» اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان امروز (سه شنبه 26 تیرماه) در تماشاخانه اکبر رادی در رشت به روی صحنه رفت. این نمایش از 26 تا…

گزارش تصویری از همایش زن مسلمان در رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: همایش زن مسلمان در بیمارستان الزهرا با حضور نماینده ولایت فقیه و جمعی از مسئولین برگزار شد.

اختتامیه نخستین جشنواره بازی های زیست محیطی در پارک محتشم رشت

گیل نگاه/شیرین کریمی: امروز بیست و سوم تیرماه نخستین اختتامیه جشنواره بازی های زیست محیطی از سوی سازمان سرزمین ایده ال ما در پارک محتشم رشت با حضور مردم و جمعی از مسئولین شهر رشت برگزار شد.