زن شوهرکش؛ دخترانم از دست او خودکشی کردند!

گیل نگاه: عصر جمعه ۵ مرداد مأموران بیمارستان فیاض بخش تهران در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مشکوک مرد میانسالی خبر دادند. به دنبال این خبر به دستور بازپرس جنایی و تیم تحقیق بررسی ها آغاز شد، از آنجا که مرد میانسال بر اثر اصابت چاقو جان باخته بود تحقیقات از همسرش انجام شد.
نوداد نوشت، همسر هاشم که او را به بیمارستان منتقل کرده بود در تحقیقات اولیه مدعی بود شوهرش خودزنی کرده است.  اما با توجه به مشکوک بودن ماجرا، به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، جسد برای روشن شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد، اما نظریه پزشکی قانونی و مدارک دیگری که از بررسی جسد به دست آمد، فرضیه خودزنی را کمرنگ کرد. بدین ترتیب برای روشن شدن موضوع صبح روز گذشته زن میانسال برای تحقیقات زیادتر در مقابل بازپرس سجاد منافی آذر قرار گرفت، اما همچنان اصرار به خودزنی همسرش داشت. باتوجه به اینکه این حادثه در شهرستان خیرآباد نسیم شهر رخ داده بود، از سوی بازپرس جنایی قرار عدم صلاحیت صادر شد و پرونده برای رسیدگی به دادسرای مربوطه ارجاع شد.
کلافه است، از زندگی، از مرگ همسرش و بازداشت؛ از مرگ دو دخترش و سختی هایی که در زندگی اش کشیده است. حدود ۴۰ سال قبل ازدواج کرده است.   روز حادثه چه اتفاقی افتاد؟ از زمانی که دخترم خودکشی کرده است نمی توانم خانه را تحمل کنم. آن روز از بیرون آمده بودم، همسرم به من گفت چای می خوری؟ خسته بودم و حوصله نداشتم برای همین به او گفتم می روم  بخوابم  اگر کسی زنگ زد مرا بیدار نکن  اما ۱۰ دقیقه بعد بیدارم کرد و گفت تلفن کارت دارد. عصبانی شده بودم. سر این موضوع دعوایمان شد.  همسرم به اتاق دیگر رفت و شروع به ناسزاگویی کرد.  دوباره آمد و دست هایش را دور گردن من حلقه کرد و فشار داد.  به سختی می توانستم نفس بکشم، داشتم می مردم که مرا رها کرد.حالم بد شده بود. شوهرم یک بیل آورد و تهدید کرد که خودش را با بیل می زند. اما من قدرت بلند شدن  نداشتم.  بیل را رها کرد و به سمت آشپزخانه رفت. می دانستم تهدیدش را عملی می کند و تا خودم را به آشپزخانه رساندم دیدم که او خودزنی کرده است.   از کجا می دانستی تهدیدش را عملی می کند؟ سابقه داشت که این کار را انجام دهد. روی شکمش پر بود از جای چاقو. همسایه ها می گفتند دو هفته قبل با طناب خودش را می خواسته دار بزند که آنها جلویش را گرفته بودند.   بعد چکار کردی؟ شروع به جیغ و داد کردم و همزمان هم دخترم وارد شد. به کمک او شوهرم را داخل ماشین پرایدم گذاشتم و به بیمارستان فیاض بخش بردیم.   گفتی دخترت خودکشی کرده است؟ بله، چهار تا دختر دارم که یکی از آنها سال ۸۸ با قرص خودکشی کرد و دختر دیگرم هم پارسال خرداد در خانه خودکشی کرد. یکی از پسرهایم هم معتاد شد و برای تأمین هزینه موادش دزدی کرده که الان در زندان به سر می برد.   دخترهایت برای چی خودکشی کرده اند؟ به خاطر کارهای همسرم. خانه ما زیادتر شبیه جهنم بود. زمانی هم که می گفتم برویم دکتر می گفت مگه من دیوانه ام. او بارها تهدید به خودکشی کرده بود.
(۰)(۰)


کد مطلب: 197118
تاریخ: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری
گزارش تصویری داماش گیلان و استقلال اهواز؛

جشنواره گل آبی‌های رشت در سردار جنگل

گیل نگاه/ رضا احمدپور: عصر امروز دوشنبه 23 مهرماه داماش گیلان در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف استقلال اهواز رفت که در این دیدار داماشی ها توانستند با با 6 گل به پیروزی برسند. داماش گیلان در هفته ششم…

گزارش تصویری آیین افتتاحیه مدرسه ۱۲ کلاسه دکتر پورخصالیان در لاهیجان

گیل نگاه/احسان حسن پور: آیین افتتاح دبیرستان 12 کلاسه خیر مدرسه ساز دکتر حسین پورخصالیان با حضور  جمعی از مسئولین استان و شهرستان و مردم برگزار شد.  

گزارش تصویری دربی گیلان در لیگ دسته دو؛

چوکا انتقام شکست در جام حذفی را از داماش را گرفت

گیل نگاه/رضا احمدپور:   از هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور و در گروه الف این مسابقات، داماش گیلان در استادیوم پوریای ولی تالش میهمان چوکای تالش بود که در نهایت این بازی را…