بازگشت علی کریمی به سپیدرود رشت !

گیل نگاه: درگیری های شب گذشته خداد عزیزی با هواداران سپیدرود رشت باعث شده است تا مدیران این باشگاه روابط خود را با سرمربی محبوب رشت از سر بگیرند.

ورزش ۱۱ نوشت : مشخصا علی کریمی تنها سرمربی است که توانسته در شهر رشت و میان هواداران سپیدرود به محبوبیت بزرگی دست پیدا کند، چرا که او چه به لحاظ شخصیتی و چه به لحاظ اسم و عملکرد در شرایطی قرار داشت که می توانست همواره حمایت های هواداران دو آتشه این تیم با قدمت را داشته باشد.

خداد عزیزی مشخصا از همان ابتدا کار بسیار سختی را در باشگاهی که مدیریتش به هیچ عنوان ثبات نداشت، پیش روی خود می دید، او عمدتا مردی کم حوصله و عصبی نشان داده بود که در نهایت می شد نهایت کارش را در باشگاه های بحران زده حدس زد!

درگیری شب گذشته خداد عزیزی با هواداران سپید رود در پی شکست عجیب و سنگین ۶_۱ مقابل سپاهان باعث شد تا خیلی زود پروسه بازگشت جادوگر به رشت آغاز شود و هنوز دو هفته از آغاز کار عزیزی در سپیدرود، پایانی زود هنگام برای او رقم بخورد!

کریمی اما همانند دیگر دوران مربیگری اش در لیگ برتر پل های بازگشتش را تا حدودی خراب کرده است، چرا که او این روزها دائما با مسئولین باشگاه سپیدرود در حال مجادله است و هنوز علیه آنها دست به افشاگری می زند! اما آیا آنها به احترام خواسته هواداران احترام خواهند گذاشت و آتش بس اعلام خواهند کرد؟!

(۰)(۰)


کد مطلب: 197601
تاریخ: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…