آقای فردوسی پور صاحب سپیدرود مردم رشت هستند!

 بهادر سبحانی پور

شب گذشته و در بخشی از گفتگوی تلفنی عادل فردوسی پور مجری برنامه نود و خداداد عزیزی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود، عادل فردوسی پور با ادبیاتی زننده در خصوص تیم فوتبال سپیدرود خطاب به عزیزی گفت: «آقا یک سؤال کلاً تیم بد انتخاب می‌کنی، قبول داری اینو؟ تیم‌هایی که مشکل دارن، مالک ندارند، دوتا هستن، صاحب ندارن!» این ادبیات عجیب فردوسی پور اما با واکنش‌های بسیاری از سوی هواداران باشگاه سپیدرود روبرو شد.

بسیاری از هواداران تیم فوتبال سپیدرود در فضای مجازی علاوه بر موضع‌گیری‌های تند و تیز علیه فردوسی پور خواستار عذرخواهی وی بابت اظهاراتش شدند. علاوه بر این عادل فردوسی پور اگر مردم شهر رشت را به‌خوبی نمی‌شناسد باید بداند که صاحبان واقعی تیم فوتبال سپیدرود مردم غیور این شهر هستند که به‌هیچ‌عنوان مقابل توهین‌های او کوتاه نخواهند آمد و بهتر آن است که نوع ادبیات زشت و سخیف خود را در خصوص این تیم عوض کند.

تیم فوتبال سپیدرود برخاسته از قلب‌های عاشق مردم این شهر است و هرگز اجازه نمی‌دهند کسی تیم محبوبشان را بی‌صاحب خطاب کنند. عادل فردوسی پور قطعاً باید بداند روزی می‌تواند با خوشحالی از مرگ ماهیان خروشان بگوید که سپیدرود بخشکد! اگر تیم محبوب او در لیگ انگلیس شعارش تو تنها قدم نخواهی زد است، شعار هواداران این تیم سپیدرود بخشد، ماهی‌ها می‌میرند است. پس بهتر آن است که برای زمین زدن این تیم از ابتدای لیگ نقشه نکشد و با عذرخواهی از تمام مردم شهر رشت، ادبیات خود را نسبت به سپیدرود عوض کند تا شاهد برخورد جدی مردم شهر رشت و هواداران سپیدرود نباشد.

گيل نگاه: انتشار اخبار و یادداشت‌های دريافتی به معنای تائید محتوای آن نيست و صرفاً جهت انجام رسالت مطبوعاتی و احترام به مخاطبان منتشر می‌شود.

(۰)(۰)


کد مطلب: 198228
تاریخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.
کامران

باز هم مغلطه کاری باز هم فرا فکنی چرا نباید قبول کرد که واقعیاتی وجود دارد!؟؟
چرا باید انتظار داشته باشیم که مجری برنامه ای به مانند مجریان شبکه ورزش تعلق خاطر و یا تعصبی نسبت به تیم شهرمان رشت داشته باشد!!؟؟
رفتارهای رسانه ای دور از واقع عده ای از رسانه های ورزشی کشور در حمایتهای پیدا و نهان از سپیدرود موجبات پنهان شدن مشکلات عمده و بزرگ تیم سپیدرود شده اند. به ظاهر دلسوزانی که به عمد یا سهو تیشه به ریشه این تیم خواهند زد.
عده ای از مدیران و دست اندرکاران رسانه ای گیلانی در استان و مرکز به جای پرداختن به ساختار سازی برای این تیم با تعاریف متوهمانه از یک تیمی که بتازگی از لیگ دسته دو برای اولین بار در طول حیات خود به لیگ برتر راه پیدا کرده است باعث شده اند که هواداران بی ادعا تبدیل به افرادی عصبی با انتظارات بالا شده اند که عصبیت شان میتواند همچون خنجری در قلب تپنده تیم فرو رود.
اگر میخواهیم سپیدرود در لیگ برتر حکم آسانسور نداشته باشد باید قبول کنیم که تیم سپیدرود در لیگ برتر نهال نوپایی هست که نیاز دارد از ریشه شکل یک تیم لیگ برتری پیدا کند و این مهم با هوچیگری رسانه ای به سرانجام نخواهد رسید.
سپیدرود باید با علم فوتبال ماندگاری خود را در لیگ برتر حفظ کند نه به کمک غلو کاری و توهم سازی رسانه ای افراد کوچکی که متاسفانه و صد البته با تاسف فراوان با تاثیر گذاری مویرگی مابین هواداران عزیز سپیدرودی عملا جریان ساز و محل تاثیرگذاری بر تصمیمات تیم سپیدرود شده اند.
سپیدرود به عشق همراه با تعقل نیاز دارد نه به عشقهای هیجانی و مخرب……..

(۴)(۰)

پاسخ

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…