مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری عنوان کرد:

خبرنگاران با رعایت انصاف و اخلاق در سلامت جامعه تاثیر گذار هستند/ استاندار گیلان پیگیر سهم ۳۰درصدی زنان در عرصه مدیریتی است

گیل نگاه/ مریم صابری: فاطمه رفیعی مدیرکل  امور بانوان  و خانواده استانداری صبح امروز  پنج شنبه ۱۸ مردادماه در نشستی به مناسب تجلیل از خبرنگاران گفت: خبرنگاران با رعایت انصاف و اخلاق در سلامت جامعه تاثیر گذار خواهند بود.

رفیعی خطاب به بانوان خبرنگار گفت: بانوان خبرنگار می توانند در حوزه مطالبات زنان حضور پررنگ ترداشته باشند. او افزود: با نگاه خاص و ریزبینی که دارید کار شما مضاعف است و انتظار می رود که نگاه ویژه به حوزه کودک و زنان داشته باشید.

مدیر کل امور بانوان استانداری از خبرنگاران خواست تا زنان موفق را به جامعه معرفی و مطالبات  این حوزه پیگیری شود.

آزادی ۱۹ بانو با اجرای پویش مهربانی
او با اشاره به اجرای پویش مهربانی  و تلاش خبرنگاران برای هرچه بهتر اجرا شدن آن گفت:  ۱۴۵ میلیون تومان در این طرح جمع آوری شد و با همکاری ستاد دیه ۱۹ بانو از زندان آزاد شدند .

رفیعی ادامه داد: با وجود تلاش برای آزادی زنان دربند از سوی دیگر همچنان با ورود زنان به زندان روبرو هستیم. معیشت، فرهنگ، ساختار اجتماع و ریسک پذیری در کارهای اقتصادی سبب آسیب پذیری زنان در عرصه اجتماعی  می شود.

گیل بانو  مرکزی برای فروش دستاوردهای زنان سرپرست خانواده

او همچنین با اشاره به سطح فرهنگی بانوان گیلانی و مطالباتی که وجود دارد گفت: رضایتمندی مطلوبی از سوی زنان در حوزه اجتماعی وجود ندارد و باید ارتقا پیدا کند.

رفیعی همچنین به آماده سازی ساختمان گیل بانو در پارک کشاورز اشاره کرد و گفت: معتقدیم اگر بخواهیم موفق شویم باید از تشکل های مردمی کمک بگیریم و  در این کار هم  دستاوردهای زنان سرپرست خانواده با همکاری تشکل های مردم نهاد در این مرکز به فروش خواهند رسید.

‌خبرهای خوب برای تحقق سهم سی درصدی بانوان در عرصه مدیریتی
مدیرکل بانوان و امور خانواده  استانداری افزود:  هزار و صد تسهیلات۳ میلیون تومانی به زنان سرپرست خانواده گیلانی اهدا شده است.
او همچنین با اشاره به سهم سی درصدی حضور زنان در عرصه مدیریتی استان گفت: استاندار گیلان پیگیر حضور زنان در عرصه مدیریتی است و به زودی خبرهای خوبی در این بخش خواهید شنید.

او در پایان با ابراز امیدواری برای اینکه بارقه های امید و اعتقاد مردم را پررنگ شود گفت:  این کار مهم با همکاری شما خبرنگاران انجام خواهد شد.

 

(۰)(۰)


کد مطلب: 198615
تاریخ: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…