نگاهی به ویژگی های متمایز آیین تجلیل از خبرنگاران شهرداری رشت با سال‌های گذشته لیلا پاکیزه : از آنجایی که یکی از الزامات ایجاد و توسعه، گفتمان ناظر به ارتقای شأن و منزلت خبرنگاران، افزایش و تقویت همگرایی و همدلی میان اهالی رسانه و دستگاههای اجرایی و خدمات رسان برمی گردد.

بنابراین شایسته است تا در شرایط کنونی در سایه مشارکت ، همدلی و همراهی به‌تدریج بر مشکلات موجود جامعه فائق آییم.

از روز پانزدهم مرداد سال جاری تاکنون به بهانه تجلیل از خبرنگاران سازمانها و ادارات استان اقدام به برگزاری مراسم هایی به نحو مطلوب نمودند.

با توجه به تلاش خبرنگاران در زمینه حفظ عزت و شانیت خود ، مدیران سازمانها و روابط عمومی ها نیز به دور از هرگونه نگاه سلیقه ای و جناحی  باید حفظ عزت، کرامت و جایگاه خبرنگاران در استان را در سرلوحه کاری خود قرار دهند.

البته خوشبختانه در استان گیلان به جز تعداد محدود و غیر قابل ارزش، کمتر شاهد برخورد نامناسب مدیران با رسانه ها هستیم.

درسال جاری به زعم اکثر خبرنگاران استان  ادارات و سازمانهای خدمات رسان از جمله شهرداری رشت با توجه به وضعیت حاکم و شرایط نامناسب اقتصادی و تحریم ها سعی داشتند تا مراسمی را در خور شان و منزلت خبرنگاران برگزار کنند که شاید در سالهای گذشته هرگز به حد و اندازه سال جاری از خبرنگاران تقدیر و تجلیل نشده بود که این نشان از اهمیت جایگاه خبرنگاران نزد سرپرست شهرداری و به خصوص مدیران روابط عمومی شورا و امور رسانه شهرداری رشت دارد که این موضوع در سالهای پیش کمتر دیده می شد.

به عبارتی باید گفت مراسم تجلیل از خبرنگاران در سال ۹۷ توسط شهرداری خستگی یک سال کار ،فعالیت و تلاش را از تن خبرنگار زدود.

گيل نگاه: انتشار اخبار و یادداشت‌های دريافتی به معنای تائید محتوای آن نيست و صرفاً جهت انجام رسالت مطبوعاتی و احترام به مخاطبان منتشر می‌شود.

(۰)(۰)


کد مطلب: 199730
تاریخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…