نماینده رودبار در مجلس:

مشکل استان درست یا غلط بودن انتصابات استاندار نیست/ زیرسوال بردن و تخریب سالاری منصفانه نیست

گیل نگاه/ گروه سیاسی: منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با انتقادات اخیر چند تن از نمایندگان مجلس نسبت به انتصابات استاندار گیلان گفت: معتقدم آقای سالاری که مسئولیت عالی اجرایی این استان را برعهده دارد، در چارچوب وظایف و قانون به فکر رفع مشکلات مردم است و ما نمایندگان نیز باید در همین راستا به او کمک کنیم تا با قدرت بیشتری برای حل مشکلات استان حرکت کنند و قدم بردارند.

جمالی افزود : هر انتصابی ممکن است منتقدانی داشته باشد اما مطمئنا در شرایط فعلی، مشکل استان ما درست یا غلط بودن انتصابات استاندار نیست.

او افزود: انتصاب مدیران از اختیارات قانونی استاندار است و اصلی ترین شاخص هم این است که بتوانند با آنها همکاری و هماهنگی جهت حل مشکلات مردم داشته باشند و طرح مسائلی نظیر بومی و غیربومی، فرعی است.

نماینده مردم رودبار و منجیل در مجلس شورای اسلامی اصل کار نمایندگان را کمک به مسئولین اجرایی استان دانست و گفت: برای اینکه بتوانیم قدم های موثری برای استان برداریم باید همراه مدیران باشیم.

جمالی ادامه داد: اختلاف سلیقه ها در همه جا وجود دارد اما نباید این مسائل موجب اخلال در کار مدیران به جهت خدمت رسانی به مردم شود. زیرا در چنین شرایطی دو طرف باید صبوری داشته باشند و به این نکته توجه کنند که هدف ما مشترک است  و آن حل مشکلات مردم است.

او با اشاره به صحبت های رهبری در مورد همراهی با دولت برای حل مشکلات گفت: تخریب و زیرسوال بردن سالاری منصفانه نیست. مطمئنا هم افزایی در تفکر و نیروی انسانی به نتایج موثرتری منجر می شود.

نباید  مسائل فرعی و حواشی را اصل قرار دهیم

عضوکمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه مردم اکنون با مشکلات  اقتصادی روبرو هستند گفت: نباید مسائل فرعی و حواشی را اصل قرار دهیم گاهی متاسفانه موضوع اصلی فراموش می شود.

او رعایت نکات اخلاق و انصاف را یادآور شد و گفت:  نگاه مردم به مسئولین است؛ .مردم اگر ببیند که در راستای حل مشکلات آنها تلاش صورت می گیرد همراهی و همکاری بیشتری خواهند داشت، بنابراین باید از اختلاف و افتراق فاصله بگیریم.

جمالی گفت: با توجه به تجربه کاری و جلساتی که با آقای سالاری داشته ام او را استانداری باهوش و کاربلد می دانم که با برنامه ریزی و نقشه راه مشخص وارد استان شده و می داند که چه کار باید بکند و بر همین اساس من به عنوان نماینده مردم اگر نقدی داشه باشم با استاندار صحبت می کنم و سعی می کنم که به جای جنجال و حاشیه سازی با گفتگو و تعامل به نتایج بهتری به نفع مردم برسیم.

(۰)(۰)


کد مطلب: 205372
تاریخ: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…