تعرض به زن جوان و تهدید به انتشار فیلم سیاه توسط راننده تاکسی اینترنتی

گیل نگاه: راننده خودروی اینترنتی که به زن مسافر تعرض و از وی فیلم سیاه تهیه کرده بود وقتی می‌خواست فیلم را منتشر کند از سوی پلیس دستگیر شد.

ایران نوشت: تهدیدها تمامی نداشت، پریچهر مدتی قبل از سوی این مرد مورد تعرض قرار گرفته بود اما به‌خاطر ترس از بی‌آبرویی و اینکه شوهرش متوجه ماجرا نشود شکایت نکرد تا اینکه مدتی بعد راننده متجاوز شروع به تهدید کرد و گفت اگر به خواسته‌اش تن ندهد فیلم سیاهی را که پنهانی از او گرفته است در فضای مجازی منتشر می‌کند. بهرام حتی قسمتی از فیلم را برایش در تلگرام فرستاده بود تا وی مطمئن شود که چنین فیلمی از او گرفته است. اگر بهرام تهدیدش را عملی می‌کرد آبرویی برای او نمی‌ماند به‌همین خاطر دل به دریا زد و به اداره پلیس رفت.

آشنایی سیاه

چند روز قبل زن ۲۳ ساله‌ای به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از راننده یک خودروی اینترنتی شکایت کرد. او گفت: یک ماه قبل سوار این خودرو شدم راننده دو سال از من بزرگتر بود. صحبت ما سر گرانی کرایه‌ها شروع شد و در طول مسیر کلی صحبت کردیم. راننده به من گفت هربار ماشین خواستم به او زنگ بزنم منم چندباری با او تماس گرفتم و سوار خودرویش شدم.در این مدت ارتباط ما بیشتر شد. یک روز بهرام به من گفت چند تا از عکس‌های شخصی مرا به گوشی‌اش منتقل کرده است. باورم نمی‌شد اما وقتی عکس را در گوشی‌اش دیدم خیلی تعجب کردم. بعد از آن پیشنهاد بی‌شرمانه‌اش را مطرح کرد و گفت اگر به خواسته‌اش تن ندهم عکس را منتشر می‌کند. ترسیده بودم. سعی کردم او را راضی کنم که از تصمیمی که گرفته است منصرف شود. درنهایت بهرام قبول کرد و از من خواست به خانه‌اش بروم تا مقابل چشمان خودم عکس را پاک کند. من هم از همه جا بی‌خبر راهی خانه بهرام در جنوب تهران شدم، اما او مرا قربانی نقشه سیاهش کرد. بعد از آن روز با خودم گفتم بهرام به خواسته‌اش رسیده و دست از سر من برمی دارد. اما این‌طور نشد او تهدیدهایش را ادامه داد. در اوج ناباوری قسمتی از فیلم سیاهی را که از من گرفته بود برایم فرستاد.پریچهر گفت: او تهدید کرد که اگر به خواسته‌هایش تن ندهم فیلم سیاه را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد. دیگر نمی‌توانستم تحمل کنم؛ می‌دانستم اگر سکوت کنم او به خواسته‌هایش ادامه می‌دهد برای همین تصمیم گرفتم شکایت کنم.

دستگیری در خانه شیطانی

با شکایت زن جوان به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات برای دستگیری بهرام از سوی مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته مأموران موفق به شناسایی مخفیگاه مرد جوان شده و او را دستگیر کردند. بهرام در تحقیقات به جنایت سیاه خود اعتراف کرد و گفت: وسوسه‌های شیطانی باعث شد تا نقشه سیاه را طراحی کنم. به‌دنبال اعترافات مرد جوان، پرونده او برای آزار و اذیت شیطانی به دادگاه کیفری یک ارسال شد و آدم‌ربایی او در دادسرای جنایی تهران تحت بررسی است.

*عکس تزئینی است

(۰)(۰)


کد مطلب: 206447
تاریخ: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…