مدیر کل دفتر فنی استانداری گیلان:

حل مشکل مسکن مهر و زیرساخت های توسعه ای آن یک ضرورت است

گیل نگاه: مدیر کل دفتر فنی استانداری گیلان به پروژه مسکن مهر و اسکان تعداد بالایی از خانوار در این مجموعه ها اشاره کرد و افزود: حل مشکلات موجود در این بخش و توجه به زیرساخت های توسعه آن یک ضرورت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دومین نشست بررسی موانع و راهکارهای بهبود زیرساخت در فاز دوم مسکن مهر رشت به ریاست مدیرکل دفترفنی،امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان برگزار شد.

در این نشست که با حضور نماینده انبوه سازان و مسئولان ادارات ذیربط برگزار شد، ساحره میرسیدی با بیان اینکه شاخص مسکن از مهم ترین ابزارهای شناخت ویژگی ها و ابعاد توسعه در هر جامعه ای به شمار می آید اظهار داشت: به کمک این شاخص می توان روند تحول و میزان موفقیت و تحقق سیاست های رفاهی را بررسی کرد.

وی به پروژه مسکن مهر و اسکان تعداد بالایی از خانوار در این مجموعه اشاره کرد و افزود: حل مشکلات موجود در این بخش و توجه به زیرساخت های توسعه آن یک ضرورت است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری گیلان تصریح کرد: فاز دوم مسکن مهر رشت که توسط انبوه سازان احداث شده شامل ۲۸۴۰ واحد مسکونی است که ۷۰ تا ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

میرسیدی تامین خدمات زیربنایی را مورد تاکید قرار داد و خواستار هدفمندی بیشتر در ارائه راهکارهای عملی برای تسریع و بهبود زیرساخت های تاسیساتی راه، آب و فاضلاب، برق و تلفن و نیز اتصال انشعاب های آن شد.

(۰)(۰)


کد مطلب: 208106
تاریخ: ۷ مهر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…