درآمد شگفت انگیز پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا

گیل نگاه: تیم فوتبال پرسپولیس تا این لحظه با توجه به نتایج کسب کرده در لیگ قهرمانان آسیا حدود یک میلیون و ۱۲۰ هزار دلار درآمد داشته است
درآمد پرسپولیس؛ فعلا یک میلیون و صد هزاردلار
به گزارش ورزش سه، پیروزی و موفقیت در هر بازی باعث می شود که دلار به حساب پرسپولیس واریز شود. این تیم با برد برابر السد در قطر ۵۰ هزاردلار دیگر به دست آورد و حالا و تا این لحظه یک میلیون و صد و بیست هزاردلار درآمد داشته است اما آنچه باعث خوشحالی می شود این است که پرسپولیس در صورت حذف السد و رسیدن به فینال حداقل ۲ میلیون دلار و حداکثر ۴ میلیون دلار پاداش خواهد گرفت. این مبالغ می تواند بخش عمده ای از مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس را حل کند.

مرحله گروهی: ۴۸۰هزاردلار

ای اف سی برای هر بازی ۳۰ هزاردلار هزینه به هر تیم می دهد ضمن اینکه هر برد ۵۰ هزار و مساوی ۱۰ هزاردلار پاداش دارد. پرسپولیس در مرحله گروهی و در شش مسابقه این مرحله ۴ برد به دست آورد و اگر در ازای هر برد ۵۰ هزاردلار بگیرد این تیم با توجه به ۴ برد ، یک مساوی و یک باخت در مرحله گروهی ۲۸۰ هزار دلار پاداش می گیرد.

صعود به مرحله بعد و صدرنشینی نیز هر کدام ۱۰۰ هزاردلار برای پرسپولیس پاداش داشت و مجموع درآمد این تیم در پایان مرحله گروهی را به ۴۸۰ هزاردلار می رساند.

الجزیره: ۲۳۰ هزار دلار

پرسپولیس در برابر الجزیره در مرحله حذفی لیگ قهرمانان یک برد و یک باخت به دست آورد و در نهایت هم صعود کرد. این تیم با توجه به این نتیجه و محاسبه ۳۰ هزاردلار برای هر بازی میهمان و البته ۱۵۰ هزاردلار پاداش صعود به مرحله یک چهارم نهایی در مجموع ۲۳۰ هزاردلار پاداش می گیرد.

الدحیل: ۳۳۰ هزاردلار

پرسپولیس در برابر الدحیل هم علاوه ۳۰ هزاردلاری که از دوبازی می گیرد، ۵۰ هزاردلار به خاطر برد در بازی برگشت و ۲۵۰ هزاردلار نیز به خاطر صعود به مرحله نیمه نهایی به دست آورد. با این حساب پرسپولیس از بازی برابر الدحیل هم ۳۶۰ هزار دلار پاداش گرفته است.

السد: تا الان ۸۰ هزاردلار

پرسپولیس در برابر السد یک برد ۵۰ هزاردلاری به دست آورده است و ۳۰ هزاردلار بابت دو بازی اش برابر این تیم می گیرد. اما پرسپولیس در صورت صعود به فینال حداقل ۲ میلیون و حداکثر ۴ میلیون دلار پاداش خواهد گرفت. ضمن اینکه نتیجه بازی برگشت نیز می تواند پاداش خودش را داشته باشد. برد ۵۰ هزار و مساوی ۱۰ هزاردلار دیگر هم می تواند به حساب پرسپولیس واریز کند.

درآمد با اگر و مگر ها

پرسپولیس تا این لحظه یک میلیون و صد و بیست هزاردلار در آمد داشته است. این تیم اگر به فینال برسد و در این بازی مغلوب حریف شود حداقل دو میلیون دلار در آمد خواهد داشت که با احتساب دو بازی فینال که ۳۰ هزاردلار هزینه تیم میهمان را هم دارد می تواند سه میلیون و صد و بیست هزاردلار درآمد داشته باشد ضمن اینکه اگر بازی برگشت برابر السد را مساوی هم بکند ۱۰ هزاردلار دیگر هم جایزه خواهد گرفت.

برد هم ۵۰ هزاردلار برای پرسپولیس خواهد داشت ضمن اینکه بازی فینال هم برد و مساوی اش جایزه های ده هزاردلاری و ۵۰ هزاردلاری به دست می آورد. اگر پرسپولیس قهرمان شود آن وقت با کسب ۴ میلیون دلار جایزه قهرمانی و یک میلیون و صد و بیست هزاردلار در مجموع پنج میلیون و صد و بیست هزار دلار فارغ از نتایجی که در برابر السد و دو بازی فینال به دست خواهد آورد است.

(۰)(۰)


کد مطلب: 209202
تاریخ: ۱۲ مهر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…