توضیحات مدیر پروژه آبهای سطحی شهرداری رشت در خصوص آبگرفتگی امروز:

پروژه آبهای سطحی بلوار قلیپور تا پایان سال به اتمام می رسد

گیل نگاه:  در پی بارش شدید باران در شهر رشت با وجود تلاش مجموعه شهرداری رشت و نیروهای خدمات شهر، شاهد آبگرفتگی در برخی معابر بودیم. در همین راستا با مهندس زارعی مدیر پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی به گفتگو پرداختیم.

مهندس زارعی با اشاره به آبگرفتگی شدید و البته کوتاه مدت امروز در مسیر بلوار قلیپور رشت اظهار داشت: پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در این مسیر به اتمام نرسیده است و پیش بینی می شود تا پایان سال به اتمام برسد. در شرایط فعلی و با این حجم از بارندگی آبگرفتگی موقت و کوتاه مدت طبیعی است.

مدیر پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی شهرداری رشت در گفتگو با حرف تازه، تصریح کرد: پیمانکار این پروژه مشخص است و شرکت گیل بام پی تا پایان سال این پروژه را به اتمام می رساند.

وی افزود: این پروژه شامل دو قسمت است. بخش اول از سه راه معلم-قلی پور به سمت شیرینی ویلانج و بخش دوم مربوط به بلوار قلی پور که از باند کندرو تا نزدیک رمپ تقاطع غیر همسطح ادامه دارد.

مهندس زارعی با بیان اینکه اجرای پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در این قسمت ضرورت دارد توضیح داد: در صورت اجرای این پروژه آبگرفتگی طرف مقابل هم برطرف می شود.

مدیر پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی شهرداری رشت اعلام کرد: پیمانکار این پروژه بعد از اتمام لوله گذاری مسیر معلم، لوله گذاری بلوار قلی پور را اجرا خواهد کرد.

وی در پایان رفع مشکلات شهروندان را دغدغه همیشگی شهرداری رشت دانست و گفت: مجموعه شهرداری رشت با تمام توان خود در راستای خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان در تلاش است.

(۰)(۰)


کد مطلب: 209544
تاریخ: ۱۳ مهر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…