پس از تحمل 12 سال زندان؛

نجات یک جوان گیلانی در آستانه اعدام / انتظار کمک مردمی برای پرداخت دیه ۱۵۰ میلیونی+شماره حساب

گیل نگاه/ گروه اجتماعی : فرزاد جوان رشتی پس از تحمل ۱۲ سال زندان در آستانه اعدام قرار گرفته است . او که در عنفوان جوانی و در شرایط بد معیشتی و محرومیت به سر می برده و نان آور مادر و پدر پیر خود بود برای پس گرفتن طلب خود که مدتها قبل قرض داده بود، وارد ماجرایی شد که اینک سرنوشتش را به دلهای رحیم و دستان یاری رسان هموطنان و همشهری ها گره زده است .

شرایطی که برای هریک از اهالی این شهر و کشور قابل وقوع بوده و هست. در این روزها و ایام به سر رسیدن زمان قانونی انتظار برای اجرای حکم قصاص با پادرمیانی خیرین و یاری شعبه اجرای احکام کیفری رشت، اولیای دم در قبال دریافت دیه تمایل به رضایت داده و قصد چشم پوشی از گناه این جوان را دارند. اما هم اینک مانعی بزرگ بر سر راه این جوان، وی را بین مرگ و زندگی قرار داده است و آن تامین مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان برای پرداخت دیه و نجات از قصاص است.

هم اینک این جوان نادم که همه دوران طلایی زندگی اش را پشت میله های زندان سپری کرده چشم به همت و مدد مردم و همشهریان عزیز دارد. تا در روزهای باقیمانده از زندگی پدر و مادر سالخورده خود به کمک و دستگیری آنان بشتابد.

نیکوکارانی که قصد انجام کمک به این جوان و خانواده دردمند اش را دارند می توانند با پرداخت مبالغ و وجوه هرچند اندک خود به شماره حساب ۰۳۵۷۹۵۱۷۳۰۰۰۸ یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۴۸۹۹۵۳۹۶۹ بانک ملی و بنام ولی دم ، مقدمات آزادی او و شادی خانواده اش را فراهم آورند. لازم به ذکر است که این حساب با دستور مقام محترم قضایی افتتاح و تحت نظارت قوه قضاییه می باشد.

(۰)(۰)


کد مطلب: 211008
تاریخ: ۲۳ مهر ۱۳۹۷

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

گزارش تصویری

گزارش تصویری کارگاه آشنایی با سواد مالی در رشت

گیل نگاه/پویا بصیری: کارگاه آموزش سواد مالی ویژه جوانان صبح امروز با مشارکت معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان و استانداری گیلان در مرکز اموزش و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان برگزار شد.      …

گزارش تصویری اجرای تئاتر شازده کوچولو در مجموعه خاتم الانبیاء رشت

گیل نگاه/مائده سیدی: تئاتر شازده کوچولو  عصر امروز در سالن وارش خاتم الانبیاء رشت اجرا شد.                            

گزارش تصویری اختتامیه مرحله منطقه ای مناظره دانشجویان ایران با قهرمانی نماینده گیلان

گیل نگاه/مائده سیدی: مراسم اختتامیه مرحله منطقه ای هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان گیلان (منطقه شمال و شمال غرب کشور) با حضور رییس سازمان دانشجویان کشور، رییس دانشگاه پیام نور گیلان، رییس جهاد دانشگاهی گیلان، مشاور…